All Schools |
|
Basketball - Boys |
12.08.2023 – Hampden Academy 64, Brewer 49 |
12.12.2023 – Brewer 59, Bangor 58 |
12.15.2023 – Camden Hills 64, Brewer 39 |
12.23.2023 – Brewer 54, Gardiner 41 |
12.27.2023 – Nokomis 55, Brewer 50 |
12.30.2023 – Brewer 70, Skowhegan 64 |
1.03.2024 – Brewer 58, Lawrence 51 |
1.06.2024 – Messalonskee 67, Brewer 41 |
1.09.2024 – Bangor 64, Brewer 57 |
1.11.2024 – Mount Blue 51, Brewer 43 |
1.15.2024 – Cony 65, Brewer 57 |
7 pm 1.19.2024 – Camden Hills at Brewer |
7 pm 1.23.2024 – Brewer at Hampden Academy |
6:30 pm 1.25.2024 – Messalonskee at Brewer |
6:30 pm 1.30.2024 – Brewer at Skowhegan |
6:30 pm 2.01.2024 – Brewer at Gardiner |
2 pm 2.03.2024 – Brewer at Nokomis |
6:30 pm 2.06.2024 – Lawrence at Brewer |
|
Basketball - Girls |
12.08.2023 – Brewer 52, Hampden Academy 48 |
12.12.2023 – Bangor 49, Brewer 31 |
12.15.2023 – Camden Hills 54, Brewer 53 |
12.23.2023 – Gardiner 62, Brewer 56 |
12.27.2023 – Brewer 46, Nokomis 41 |
12.30.2023 – Skowhegan 52, Brewer 47 |
1.03.2024 – Lawrence 72, Brewer 59 |
1.06.2024 – Brewer 52, Messalonskee 28 |
1.09.2024 – Brewer 43, Bangor 42 |
1.12.2024 – Brewer 61, Mount Blue 48 |
1.15.2024 – Cony 55, Brewer 38 |
1.19.2024 – Camden Hills 57, Brewer 51 |
1.23.2024 – Hampden Academy 38, Brewer 26 |
6:30 pm 1.25.2024 – Brewer at Messalonskee |
6:30 pm 1.30.2024 – Skowhegan at Brewer |
6:30 pm 2.01.2024 – Gardiner at Brewer |
2 pm 2.03.2024 – Nokomis at Brewer |
6:30 pm 2.06.2024 – Brewer at Lawrence |
|
Field Hockey |
8.31.2023 – Skowhegan 5, Brewer 0 |
9.05.2023 – Brewer 3, Brunswick 1 |
9.07.2023 – Brewer 3, Hermon 0 |
9.11.2023 – Oxford Hills 0, Brewer 0 |
9.13.2023 – Brewer 5, Bangor 0 |
9.21.2023 – Messalonskee 3, Brewer 1 |
9.23.2023 – Brewer 4, Camden Hills 0 |
9.26.2023 – Brewer 2, Lewiston 0 |
9.29.2023 – Brewer 2, Old Town 0 |
10.04.2023 – Brewer 3, Edward Little 1 |
10.07.2023 – Brewer 4, John Bapst 0 |
10.10.2023 – Mount Ararat 3, Brewer 1 |
10.12.2023 – Brewer 2, Mount Blue 1 |
10.14.2023 – Brewer 5, Hampden Academy 1 |
10.25.2023 – Edward Little 3, Brewer 2 |
|
Football |
9.01.2023 – Hermon 54, Brewer 12 |
9.08.2023 – Hampden Academy 28, Brewer 0 |
9.15.2023 – Medomak Valley 30, Brewer 6 |
9.22.2023 – Messalonskee 51, Brewer 0 |
9.29.2023 – Oceanside 58, Brewer 6 |
10.07.2023 – Winslow 18, Brewer 16 |
10.13.2023 – Brewer 19, Nokomis 8 |
10.20.2023 – Lawrence 49, Brewer 0 |
10.31.2023 – Hermon 18, Brewer 0 |
|
Soccer - Boys |
9.01.2023 – Camden Hills 10, Brewer 3 |
9.05.2023 – Mount Ararat 3, Brewer 0 |
9.07.2023 – Brewer 4, Messalonskee 0 |
9.12.2023 – Bangor 1, Brewer 1 |
9.13.2023 – Ellsworth 2, Brewer 0 |
9.19.2023 – Brunswick 2, Brewer 2 |
9.21.2023 – Lewiston 7, Brewer 2 |
9.21.2023 – Brewer 1, Oxford Hills 0 |
9.30.2023 – Edward Little 4, Brewer 3 |
10.03.2023 – Brewer 1, Hampden Academy 0 |
10.10.2023 – Brewer 2, Mount Blue 1 |
10.12.2023 – Ellsworth 2, Brewer 1 |
10.14.2023 – Skowhegan 1, Brewer 0 |
10.17.2023 – Brewer 4, Bangor 3 |
10.24.2023 – Brewer 1, Brunswick 0 |
11.03.2023 – Camden Hills 3, Brewer 0 |
|
Soccer - Girls |
8.31.2023 – Camden Hills 1, Brewer 0 |
9.05.2023 – Mount Ararat 4, Brewer 0 |
9.12.2023 – Bangor 5, Brewer 1 |
9.13.2023 – Ellsworth 5, Brewer 1 |
9.16.2023 – Lewiston 0, Brewer 0 |
9.28.2023 – Brunswick 5, Brewer 0 |
9.30.2023 – Edward Little 6, Brewer 2 |
10.03.2023 – Hampden Academy 4, Brewer 2 |
10.07.2023 – Messalonskee 1, Brewer 0 |
10.10.2023 – Brewer 3, Mount Blue 2 |
10.12.2023 – Brewer 3, Ellsworth 2 |
10.14.2023 – Brewer 3, Skowhegan 1 |
10.17.2023 – Bangor 6, Brewer 0 |
10.24.2023 – Bangor 2, Brewer 1 |