2019-2020 Schedules
 
Basketball - Boys
12.10.2019 – Bonny Eagle 65, Biddeford 41
12.10.2019 – Sumner 56, Bucksport 53
12.10.2019 – Caribou 84, Fort Kent 46
12.10.2019 – Cony 98, Erskine Academy 46
12.10.2019 – George Stevens 70, Deer Isle-Stonington 61
12.10.2019 – Boothbay Region 69, Dirigo 59
12.10.2019 – Greely 67, Falmouth 52
12.10.2019 – Freeport 66, Lincoln Academy 38
12.10.2019 – Jonesport-Beals 83, Machias 52
12.10.2019 – Lake Region 74, Maranacook 65
12.10.2019 – Leavitt 46, Fryeburg Academy 38
12.10.2019 – Bangor 62, Lewiston 43
12.10.2019 – Mount View 78, Maine Central Institute 70
12.10.2019 – Marshwood 60, Wells 41
12.10.2019 – Medomak Valley 62, Camden Hills 46
12.10.2019 – Messalonskee 63, Lawrence 45
 
Basketball - Girls
12.10.2019 – Bangor 51, Lewiston 43
12.10.2019 – Winslow 65, Belfast 30
12.10.2019 – Brunswick 46, Yarmouth 41
12.10.2019 – Bonny Eagle 54, Biddeford 36
12.10.2019 – Skowhegan 37, Brewer 28
12.10.2019 – Medomak Valley 54, Camden Hills 29
12.10.2019 – Cape Elizabeth 37, Waynflete 20
12.10.2019 – Fort Fairfield 82, Easton 16
12.10.2019 – Thornton Academy 44, Edward Little 33
12.10.2019 – Cheverus 48, Scarborough 44
12.10.2019 – South Portland 64, Deering 21
12.10.2019 – Gray-New Gloucester 55, Mount Ararat 19
12.10.2019 – Greely 79, Falmouth 41
12.10.2019 – Hampden Academy 53, Nokomis 33
12.10.2019 – Ellsworth 60, Washington Academy 34
12.10.2019 – Erskine Academy 42, Cony 40
 
Ice Hockey
12.10.2019 – Lewiston 4, Greely 2
12.10.2019 – Brunswick 3, Cape Elizabeth 1
12.10.2019 – Yarmouth 6, Waterville/Winslow 2
12.10.2019 – Presque Isle 10, Houlton/Hodgdon/SAroostook 3
12.10.2019 – Kennebunk/Wells 4, Marshwood/Traip/Sanford/Noble 2
12.07.2019 – Cony/Monmouth/Hall-Dale 6, Marshwood/Traip/Sanford/Noble 3
12.07.2019 – Messalonskee 9, Waterville/Winslow 7
12.07.2019 – Camden Hills 3, Houlton/Hodgdon/SAroostook 1
12.07.2019 – Falmouth 3, Biddeford/Massabesic/OOB 3
12.07.2019 – Fryeburg/Lakes Region 7, JohnBapst/MDI/Bangor Christ. 2
12.07.2019 – Thornton Academy 2, Portland/Deering 0
12.07.2019 – Saint Dominic 4, SPortland/Freeport/Waynflete 3
12.07.2019 – Leavit/GNG/Oak Hill/Poland 1, Mt. Ararat/Lisbon/Morse 0
12.07.2019 – Hampden Academy 3, Brewer 1
12.07.2019 – Greely 8, Brunswick 1
12.06.2019 – Bangor 4, Windham/Westbrook/Bonny Eagle 0