2020-2021 Schedules Latest Highlights By Sport
 
Field Hockey
10.24.2020 – Cheverus 9, Greely 0
10.24.2020 – Maranacook 3, Waterville 0
10.24.2020 – Mountain Valley 5, Telstar 0
10.24.2020 – Lewiston 1, Mount Ararat 0
10.23.2020 – Cony 3, Messalonskee 2
10.23.2020 – Freeport 3, Cape Elizabeth 0
10.23.2020 – Morse 3, Boothbay Region 2
10.23.2020 – Oak Hill 2, Lisbon 0
10.23.2020 – Scarborough 8, Portland 0
10.23.2020 – Windham 2, Gorham 1
10.22.2020 – Falmouth 5, Westbrook 1
10.22.2020 – Lawrence 1, Nokomis 0
10.22.2020 – Mountain Valley 8, Oxford Hills 0
10.22.2020 – Lewiston 3, Edward Little 2
10.22.2020 – Maranacook 2, Waterville 1
10.22.2020 – Dirigo 8, Telstar 0
10.21.2020 – Freeport 5, Yarmouth 0
10.21.2020 – Skowhegan 3, Maine Central Institute 0
10.21.2020 – Windham 3, Bonny Eagle 2
10.21.2020 – Mount Ararat 2, Brunswick 1
 
Soccer - Boys
10.24.2020 – Yarmouth 1, Falmouth 1
10.24.2020 – Mount Abram 10, Buckfield 0
10.24.2020 – Portland 2, Deering 1
10.24.2020 – Bonny Eagle 6, Westbrook 3
10.24.2020 – Lewiston 4, Edward Little 0
10.24.2020 – Monmouth Academy 2, Richmond 0
10.24.2020 – Waynflete 7, North Yarmouth Academy 1
10.24.2020 – Winslow 3, Waterville 1
10.23.2020 – Cape Elizabeth 3, South Portland 2
10.23.2020 – Mountain Valley 2, Dirigo 2
10.23.2020 – Falmouth 5, Greely 0
10.22.2020 – Yarmouth 7, North Yarmouth Academy 1
10.22.2020 – Lewiston 4, Oxford Hills 2
10.22.2020 – Scarborough 3, Bonny Eagle 0
10.22.2020 – Windham 4, Gray-New Gloucester 1
10.22.2020 – Greely 3, Freeport 0
10.22.2020 – Mount Ararat 3, Morse 0
10.21.2020 – Sacopee Valley 6, Mountain Valley 0
10.21.2020 – Cony 1, Gardiner 1
10.21.2020 – Lewiston 2, Leavitt 0
 
Soccer - Girls
10.24.2020 – Maranacook 6, Gardiner 0
10.23.2020 – Deering 3, Westbrook 0
10.23.2020 – Cheverus 1, Gorham 1
10.23.2020 – Falmouth 2, Greely 2
10.23.2020 – North Yarmouth Academy 4, Waynflete 1
10.23.2020 – Scarborough 2, Bonny Eagle 0
10.23.2020 – Cape Elizabeth 8, South Portland 0
10.23.2020 – Hall-Dale 7, Madison 0
10.23.2020 – Monmouth Academy 4, Richmond 1
10.23.2020 – Mount Abram 4, Buckfield 1
10.23.2020 – Skowhegan 5, Cony 0
10.23.2020 – Waterville 2, Winslow 1
10.23.2020 – Yarmouth 1, Freeport 0
10.23.2020 – Lewiston 1, Edward Little 0
10.23.2020 – Mountain Valley 7, Dirigo 0
10.23.2020 – Saint Dominic 7, Poland Regional 1
10.22.2020 – Erskine Academy 3, Medomak Valley 1
10.22.2020 – Fryeburg Academy 2, Buckfield 0
10.22.2020 – Leavitt 5, Gardiner 0
10.22.2020 – Messalonskee 7, Skowhegan 1