2019-2020 Schedules Football Games for 8/24/2019—9/13/2019
All Games for All Schools for 8/24/2019—9/13/2019
 
Football
8.30.2019 – Gorham at Cony 07:00 PM
9.5.2019 – Telstar at Old Orchard Beach 07:00 PM
9.6.2019 – Messalonskee at Falmouth/Greely 06:30 PM
9.6.2019 – Maine Central Institute at Hall-Dale/Winthrop/Maranacook 07:00 PM
9.6.2019 – Thornton Academy at Sanford 06:00 PM
9.6.2019 – Edward Little at Bonny Eagle 07:00 PM
9.6.2019 – Bucksport at Mattanawcook/Lee/Penobscot 07:00 PM
9.6.2019 – Medomak Valley at Nokomis 07:00 PM
9.6.2019 – Winslow at Wells 07:00 PM
9.6.2019 – Belfast at John Bapst/Bangor C./Penob C. 07:00 PM
9.6.2019 – Westbrook/Waynflete at Marshwood 06:00 PM
9.6.2019 – Morse at Freeport 06:00 PM
9.6.2019 – Deering at South Portland 06:00 PM
9.6.2019 – Dirigo at Lake Region 07:00 PM
9.6.2019 – Hermon at Leavitt 07:00 PM
9.6.2019 – Boothbay Region at Maranacook 07:00 PM
9.6.2019 – Cony at Mount Blue 07:00 PM
9.6.2019 – Windham at Gardiner 07:00 PM
9.6.2019 – Biddeford at Massabesic 06:00 PM
9.6.2019 – Noble at Gorham 06:00 PM
9.6.2019 – Skowhegan at Brunswick 07:00 PM
9.6.2019 – Mountain Valley at Cape Elizabeth 07:00 PM
9.6.2019 – Lawrence at Hampden Academy 07:00 PM
9.6.2019 – Mount Desert Island at Old Town 07:00 PM
9.6.2019 – Poland Regional at Spruce Mountain 07:00 PM
9.6.2019 – Orono at Schenck/Stearns 07:00 PM
9.6.2019 – Yarmouth at Ellsworth/Sumner 06:00 PM
9.6.2019 – Mount Ararat at Gray-New Gloucester 07:00 PM
9.6.2019 – Foxcroft Academy at Washington Academy 07:00 PM
9.6.2019 – Traip Academy at Sacopee Valley 07:00 PM
9.6.2019 – Cheverus at Kennebunk 06:00 PM
9.6.2019 – Lewiston at Oxford Hills/Buckfield 07:00 PM
9.6.2019 – Portland at Scarborough 07:00 PM
9.7.2019 – Carrabec/Madison Co-op at Dexter 01:00 PM
9.7.2019 – York at Oak Hill 01:30 PM
9.7.2019 – Houlton/Hodgdon/GHCA at Mount View 01:00 PM
9.7.2019 – Oceanside at Waterville 01:00 PM
9.7.2019 – Brewer at Bangor 07:00 PM
9.7.2019 – Fryeburg Academy at Lisbon/St. Dominic 12:00 PM
9.13.2019 – Cape Elizabeth at York 06:00 PM
9.13.2019 – Lawrence at Falmouth/Greely 06:30 PM
9.13.2019 – Dexter at Bucksport 07:00 PM
9.13.2019 – Oak Hill at Mountain Valley 07:00 PM
9.13.2019 – Maine Central Institute at Mount Desert Island 07:00 PM
9.13.2019 – Mount View at Foxcroft Academy 07:00 PM
9.13.2019 – Brunswick at Edward Little 07:00 PM
9.13.2019 – Mattanawcook/Lee/Penobscot at Oceanside 07:00 PM
9.13.2019 – Medomak Valley at Belfast 07:00 PM
9.13.2019 – Lake Region at Morse 07:00 PM
9.13.2019 – Gorham at Deering 06:00 PM
9.13.2019 – Spruce Mountain at Dirigo 07:00 PM
9.13.2019 – Waterville at Hermon 07:00 PM
9.13.2019 – Cony at Skowhegan 07:00 PM
9.13.2019 – Gardiner at Brewer 07:00 PM
9.13.2019 – Bangor at Lewiston 07:00 PM
9.13.2019 – Hampden Academy at Windham 07:00 PM
9.13.2019 – Portland at Biddeford 06:00 PM
9.13.2019 – Scarborough at Bonny Eagle 07:00 PM
9.13.2019 – Hall-Dale/Winthrop/Maranacook at Camden Hills 07:00 PM
9.13.2019 – Wells at Poland Regional 07:00 PM
9.13.2019 – Old Orchard Beach at Boothbay Region 07:00 PM
9.13.2019 – Orono at Washington Academy 07:00 PM
9.13.2019 – Old Town at Houlton/Hodgdon/GHCA 07:00 PM
9.13.2019 – Gray-New Gloucester at Ellsworth/Sumner 06:00 PM
9.13.2019 – Kennebunk at Westbrook/Waynflete 06:00 PM
9.13.2019 – Massabesic at Noble 06:00 PM
9.13.2019 – Oxford Hills/Buckfield at Sanford 07:00 PM
9.13.2019 – John Bapst/Bangor C./Penob C. at Schenck/Stearns 07:00 PM
9.13.2019 – Mount Blue at Messalonskee 07:00 PM