2018-2019 Schedules Games for 1/18/2019—1/25/2019
 
Basketball - Boys
1.18.2019 – Biddeford at Marshwood 07:00 PM
1.18.2019 – Bonny Eagle at Sanford 07:00 PM
1.18.2019 – Buckfield at Sacopee Valley 06:30 PM
1.18.2019 – Deering at South Portland 07:00 PM
1.18.2019 – Forest Hills at Temple 05:30 PM
1.18.2019 – Fort Kent at Ashland 07:00 PM
1.18.2019 – Gorham at Thornton Academy 07:30 PM
1.18.2019 – Greely at Fryeburg Academy 06:30 PM
1.18.2019 – Greenville at Schenck 7:00 PM
1.18.2019 – John Bapst at Ellsworth 07:00 PM
1.18.2019 – Jonesport-Beals at Sumner 06:30 PM
1.18.2019 – Katahdin at Van Buren 06:30 PM
1.18.2019 – Lewiston at Bangor 07:00 PM
1.18.2019 – Mount Desert Island at Hermon 07:00 PM
1.18.2019 – Noble at Kennebunk 07:00 PM
1.18.2019 – North Yarmouth Academy at Seacoast Christian 07:00 PM
1.18.2019 – Penquis Valley at Central 05:30 PM
1.18.2019 – Poland Regional at Lake Region 07:00 PM
1.18.2019 – Portland at Cheverus 08:00 PM
1.18.2019 – Rangeley at Valley 07:00 PM
1.18.2019 – Scarborough at Massabesic 07:00 PM
1.18.2019 – Stearns at Dexter 07:00 PM
1.18.2019 – Washington Academy at Narraguagus 06:30 PM
1.18.2019 – Waynflete at Traip Academy 07:00 PM
1.18.2019 – Wells at Gray-New Gloucester 07:00 PM
1.18.2019 – Westbrook at Windham 07:00 PM
1.18.2019 – Yarmouth at Freeport 05:30 PM
1.18.2019 – Penobscot Valley at Lee Academy 06:30 PM
1.18.2019 – Fort Fairfield at Central Aroostook 07:00 PM
1.19.2019 – Washburn at Central Aroostook 07:00 PM
1.19.2019 – Spruce Mountain at Boothbay Region 02:30 PM
1.19.2019 – Oceanside at Mount View 12:30 PM
1.19.2019 – Southern Aroostook at Houlton 02:30 PM
1.19.2019 – Madawaska at Woodland 02:30 PM
1.19.2019 – Wiscasset at Telstar 02:30 PM
1.19.2019 – Bangor Christian at Piscataquis 02:30 PM
1.19.2019 – Presque Isle at Foxcroft Academy 04:30 PM
1.19.2019 – Saint Dominic at Old Orchard Beach 12:30 PM
1.19.2019 – Oak Hill at Lisbon 02:30 PM
1.19.2019 – Orono at Caribou 04:30 PM
1.19.2019 – Oxford Hills at Edward Little 02:00 PM
1.19.2019 – Nokomis at Gardiner 02:00 PM
1.19.2019 – Mountain Valley at Mount Abram 02:30 PM
1.19.2019 – Mount Ararat at Morse 04:00 PM
1.19.2019 – Leavitt at Brunswick 01:00 PM
1.19.2019 – Madison at Monmouth Academy 02:30 PM
1.19.2019 – Medomak Valley at Lincoln Academy 06:30 PM
1.19.2019 – Messalonskee at Brewer 01:00 PM
1.19.2019 – Hall-Dale at Dirigo 02:30 PM
1.19.2019 – Hampden Academy at Lawrence 02:00 PM
1.19.2019 – Carrabec at Richmond 02:30 PM
1.19.2019 – Cony at Mount Blue 07:00 PM
1.19.2019 – Deer Isle-Stonington at Machias 04:00 PM
1.19.2019 – Camden Hills at Erskine Academy 01:00 PM
1.19.2019 – Belfast at Maine Central Institute 01:00 PM
1.21.2019 – Bangor at Nokomis 02:00 PM
1.21.2019 – Brunswick at Morse 04:00 PM
1.21.2019 – Caribou at Washington Academy 07:30 PM
1.21.2019 – Central Aroostook at Easton 07:00 PM
1.21.2019 – Edward Little at Gorham 01:00 PM
1.21.2019 – Greenville at Penobscot Valley 12:30 PM
1.21.2019 – Kennebunk at Bonny Eagle 01:00 PM
1.21.2019 – Lawrence at Messalonskee 07:00 PM
1.21.2019 – Foxcroft Academy at Mount View 06:30 PM
1.21.2019 – Fort Kent at Woodland 02:30 PM
1.21.2019 – Forest Hills at Greater Portland 05:00 PM
1.21.2019 – Erskine Academy at Lincoln Academy 01:00 PM
1.21.2019 – Falmouth at Biddeford 01:00 PM
1.21.2019 – Maine Central Institute at Waterville 01:00 PM
1.21.2019 – Massabesic at Deering 02:00 PM
1.21.2019 – Leavitt at Mount Ararat 06:00 PM
1.21.2019 – Mount Blue at Gardiner 06:30 PM
1.21.2019 – Narraguagus at Sumner 06:30 PM
1.21.2019 – Mount Desert Island at Old Town 03:30 PM
1.21.2019 – Piscataquis at Mattanawcook Academy 07:00 PM
1.21.2019 – Penquis Valley at Lee Academy 01:00 PM
1.21.2019 – Skowhegan at Hampden Academy 07:00 PM
1.21.2019 – Scarborough at Sanford 04:00 PM
1.21.2019 – Thornton Academy at Marshwood 01:00 PM
1.21.2019 – South Portland at Noble 07:00 PM
1.21.2019 – Hermon at Presque Isle 04:30 PM
1.21.2019 – Yarmouth at Cape Elizabeth 05:00 PM
1.21.2019 – Windham at Lewiston 07:00 PM
1.21.2019 – Winslow at Belfast 06:30 PM
1.21.2019 – Wells at York 02:00 PM
1.21.2019 – George Stevens at Calais 04:30 PM
1.21.2019 – Machias at Schenck 02:30 PM
1.21.2019 – Oceanside at Maranacook 06:30 PM
1.21.2019 – Temple at Vinalhaven 12:00 PM
1.22.2019 – Central at Searsport 06:30 PM
1.22.2019 – Southern Aroostook at Katahdin 07:00 PM
1.22.2019 – Madawaska at Wisdom 07:00 PM
1.22.2019 – Hodgdon at Fort Fairfield 07:00 PM
1.22.2019 – Rangeley at Pine Tree Academy 06:30 PM
1.22.2019 – Medomak Valley at Camden Hills 06:30 PM
1.22.2019 – Freeport at Waynflete 07:00 PM
1.22.2019 – Gray-New Gloucester at Old Orchard Beach 07:00 PM
1.22.2019 – Greely at Westbrook 07:00 PM
1.22.2019 – Lake Region at Traip Academy 06:30 PM
1.22.2019 – Jonesport-Beals at Shead 06:30 PM
1.22.2019 – Cheverus at Oxford Hills 07:00 PM
1.22.2019 – Brewer at Cony 06:30 AM
1.22.2019 – Buckfield at North Yarmouth Academy 05:30 PM
1.22.2019 – Ashland at Washburn 07:00 PM
1.23.2019 – Boothbay Region at Winthrop 07:00 PM
1.23.2019 – Dexter at Penquis Valley 07:00 PM
1.23.2019 – Fryeburg Academy at Leavitt 06:30 PM
1.23.2019 – Fort Kent at Van Buren 07:00 PM
1.23.2019 – Monmouth Academy at Mountain Valley 07:00 PM
1.23.2019 – Mount Abram at Oak Hill 07:00 PM
1.23.2019 – Lisbon at Spruce Mountain 07:00 PM
1.23.2019 – Lewiston at Thornton Academy 07:30 PM
1.23.2019 – Richmond at Hall-Dale 06:30 PM
1.23.2019 – Sacopee Valley at Saint Dominic 06:30 PM
1.23.2019 – Telstar at Carrabec 07:00 PM
1.23.2019 – Seacoast Christian at Greater Portland 05:30 PM
1.24.2019 – Valley at Temple 06:30 PM
1.24.2019 – Mount Ararat at Camden Hills 06:30 PM
1.24.2019 – Mount Blue at Hampden Academy 07:00 PM
1.24.2019 – Forest Hills at Greenville 06:30 PM
1.24.2019 – Jonesport-Beals at Narraguagus 06:30 PM
1.24.2019 – Houlton Christian at Fort Fairfield 07:00 PM
1.24.2019 – Central Aroostook at Houlton 07:00 PM
1.24.2019 – Ashland at Fort Kent 07:00 PM
1.24.2019 – Southern Aroostook at Woodland 06:30 PM
1.25.2019 – Washburn at Wisdom 05:30 PM
1.25.2019 – Spruce Mountain at Winthrop 06:30 PM
1.25.2019 – Wells at Yarmouth 07:00 PM
1.25.2019 – Washington Academy at Orono 08:00 PM
1.25.2019 – Waterville at Oceanside 06:30 PM
1.25.2019 – Windham at Deering 07:00 PM
1.25.2019 – Westbrook at Marshwood 07:00 PM
1.25.2019 – York at Poland Regional 06:30 PM
1.25.2019 – Boothbay Region at Wiscasset 06:30 PM
1.25.2019 – Biddeford at Sanford 07:00 PM
1.25.2019 – Brewer at Skowhegan 07:00 PM
1.25.2019 – Buckfield at Vinalhaven 07:00 PM
1.25.2019 – Carrabec at Hall-Dale 06:30 PM
1.25.2019 – Edward Little at Lewiston 07:00 PM
1.25.2019 – Ellsworth at Presque Isle 07:30 PM
1.25.2019 – Erskine Academy at Nokomis 06:30 PM
1.25.2019 – Greely at Gray-New Gloucester 07:00 PM
1.25.2019 – Falmouth at South Portland 07:00 PM
1.25.2019 – Fryeburg Academy at Freeport 06:30 PM
1.25.2019 – Gorham at Bonny Eagle 07:00 PM
1.25.2019 – Mount Desert Island at Caribou 07:30 PM
1.25.2019 – Noble at Massabesic 07:00 PM
1.25.2019 – Mount View at Maranacook 06:30 PM
1.25.2019 – Mountain Valley at Oak Hill 07:00 PM
1.25.2019 – Lisbon at Telstar 07:00 PM
1.25.2019 – Madison at Dirigo 07:00 PM
1.25.2019 – Leavitt at Oxford Hills 07:00 PM
1.25.2019 – Lawrence at Winslow 06:30 PM
1.25.2019 – Mattanawcook Academy at Houlton 7:00 PM
1.25.2019 – Medomak Valley at Brunswick 06:30 PM
1.25.2019 – Van Buren at Easton 07:00 PM
1.25.2019 – Traip Academy at Seacoast Christian 05:30 PM
1.25.2019 – Scarborough at Kennebunk 07:00 PM
1.25.2019 – Sacopee Valley at Rangeley 07:00 PM
1.25.2019 – Saint Dominic at Lake Region 07:00 PM
1.25.2019 – Richmond at Monmouth Academy 07:00 PM
1.25.2019 – Portland at Thornton Academy 07:30 PM
1.25.2019 – Old Orchard Beach at North Yarmouth Academy 07:00 PM
 
Basketball - Girls
1.18.2019 – Poland Regional at Lake Region 07:00 PM
1.18.2019 – Rangeley at Valley 05:30 PM
1.18.2019 – Portland at Cheverus 06:30 PM
1.18.2019 – Richmond at Carrabec 07:00 PM
1.18.2019 – Sanford at Bonny Eagle 06:00 PM
1.18.2019 – South Portland at Deering 06:00 PM
1.18.2019 – Traip Academy at Waynflete 05:30 PM
1.18.2019 – Telstar at Wiscasset 06:30 PM
1.18.2019 – Marshwood at Biddeford 06:00 PM
1.18.2019 – Massabesic at Scarborough 06:00 PM
1.18.2019 – Lisbon at Oak Hill 07:00 PM
1.18.2019 – Monmouth Academy at Madison 07:00 PM
1.18.2019 – Mount Abram at Mountain Valley 07:00 PM
1.18.2019 – Gorham at Thornton Academy 06:00 PM
1.18.2019 – Greely at North Yarmouth Academy 07:00 PM
1.18.2019 – Forest Hills at Temple 04:00 PM
1.18.2019 – Fort Kent at Ashland 05:30 PM
1.18.2019 – Greenville at Schenck 5:30 PM
1.18.2019 – Hebron Academy at Seacoast Christian 05:30 PM
1.18.2019 – Katahdin at Van Buren 05:00 PM
1.18.2019 – Kents Hill at Vinalhaven 07:00 PM
1.18.2019 – Dirigo at Hall-Dale 06:30 PM
1.18.2019 – East Grand at Wisdom 04:30 PM
1.18.2019 – Edward Little at Oxford Hills 07:00 PM
1.18.2019 – Buckfield at Sacopee Valley 05:00 PM
1.18.2019 – Boothbay Region at Spruce Mountain 07:00 PM
1.18.2019 – Bangor at Lewiston 07:00 PM
1.18.2019 – Yarmouth at Freeport 07:00 PM
1.18.2019 – Windham at Westbrook 06:00 PM
1.18.2019 – Hodgdon at Houlton 07:00 PM
1.19.2019 – Madawaska at Woodland 01:00 PM
1.19.2019 – Washburn at Central Aroostook 05:30 PM
1.19.2019 – Fort Fairfield at Shead 03:30 PM
1.19.2019 – Bangor Christian at Piscataquis 01:00 PM
1.19.2019 – Brunswick at Leavitt 06:30 PM
1.19.2019 – Brewer at Messalonskee 02:00 PM
1.19.2019 – Calais at George Stevens 02:30 PM
1.19.2019 – Erskine Academy at Camden Hills 01:00 PM
1.19.2019 – Deer Isle-Stonington at Machias 02:30 PM
1.19.2019 – Kents Hill at Vinalhaven 09:00 AM
1.19.2019 – Lawrence at Hampden Academy 02:00 PM
1.19.2019 – Gray-New Gloucester at Wells 07:00 PM
1.19.2019 – Gardiner at Nokomis 06:30 PM
1.19.2019 – Mount Ararat at Morse 05:30 PM
1.19.2019 – Mount Blue at Cony 12:30 PM
1.19.2019 – Mount View at Oceanside 03:00 PM
1.19.2019 – Maine Central Institute at Belfast 01:00 PM
1.19.2019 – Medomak Valley at Lincoln Academy 05:00 PM
1.19.2019 – Sumner at Central 02:30 PM
1.19.2019 – Schenck at Lee Academy 02:30 PM
1.19.2019 – Saint Dominic at Old Orchard Beach 03:30 PM
1.19.2019 – Presque Isle at Foxcroft Academy 01:30 PM
1.19.2019 – Orono at Caribou 01:30 PM
1.21.2019 – Scarborough at Sanford 02:30 PM
1.21.2019 – Sumner at Narraguagus 02:30 PM
1.21.2019 – Messalonskee at Lawrence 06:30 PM
1.21.2019 – Marshwood at Thornton Academy 11:30 AM
1.21.2019 – Maranacook at Oceanside 01:00 PM
1.21.2019 – Lewiston at Windham 01:30 PM
1.21.2019 – Lincoln Academy at Erskine Academy 01:00 PM
1.21.2019 – Lee Academy at Calais 01:30 PM
1.21.2019 – Mount View at Foxcroft Academy 07:00 PM
1.21.2019 – Mount Desert Island at Old Town 12:30 PM
1.21.2019 – Mount Ararat at Leavitt 06:30 PM
1.21.2019 – Noble at South Portland 01:00 PM
1.21.2019 – Nokomis at Bangor 02:30 PM
1.21.2019 – North Haven at Kents Hill 01:30 PM
1.21.2019 – Gardiner at Mount Blue 07:00 PM
1.21.2019 – Gorham at Edward Little 05:30 PM
1.21.2019 – Fort Kent at Woodland 01:00 PM
1.21.2019 – Forest Hills at Seacoast Christian 03:30 PM
1.21.2019 – Hampden Academy at Skowhegan 07:00 PM
1.21.2019 – Greenville at Penobscot Valley 02:00 PM
1.21.2019 – Deering at Massabesic 11:30 AM
1.21.2019 – Cape Elizabeth at Yarmouth 05:00 PM
1.21.2019 – Caribou at Washington Academy 01:30 PM
1.21.2019 – Brunswick at Morse 02:30 PM
1.21.2019 – Belfast at Winslow 01:00 PM
1.21.2019 – Biddeford at Falmouth 12:00 PM
1.21.2019 – Bonny Eagle at Kennebunk 01:30 PM
1.21.2019 – York at Wells 05:30 PM
1.21.2019 – Hermon at Presque Isle 03:00 PM
1.21.2019 – Waterville at Maine Central Institute 01:00 PM
1.21.2019 – Temple at Vinalhaven 10:00 AM
1.21.2019 – Machias at Schenck 01:00 PM
1.21.2019 – Southern Aroostook at Houlton 04:30 PM
1.22.2019 – Madawaska at Wisdom 05:30 PM
1.22.2019 – Spruce Mountain at Lisbon 07:00 PM
1.22.2019 – Waynflete at Freeport 07:00 PM
1.22.2019 – Westbrook at Greely 05:30 PM
1.22.2019 – Winthrop at Boothbay Region 07:00 PM
1.22.2019 – Ashland at Washburn 05:30 PM
1.22.2019 – Cony at Brewer 06:30 PM
1.22.2019 – Carrabec at Telstar 07:00 PM
1.22.2019 – Ellsworth at George Stevens 07:00 PM
1.22.2019 – Hall-Dale at Richmond 07:00 PM
1.22.2019 – Hebron Academy at Buckfield 04:30 PM
1.22.2019 – Kents Hill at North Yarmouth Academy 07:00 PM
1.22.2019 – Oak Hill at Mount Abram 07:00 PM
1.22.2019 – Mountain Valley at Monmouth Academy 07:00 PM
1.22.2019 – Medomak Valley at Camden Hills 05:00 PM
1.22.2019 – Traip Academy at Lake Region 07:00 PM
1.22.2019 – Old Orchard Beach at Gray-New Gloucester 06:30 PM
1.22.2019 – Oxford Hills at Cheverus 06:00 PM
1.22.2019 – Poland Regional at Saint Dominic 06:30 PM
1.22.2019 – Rangeley at Pine Tree Academy 05:00 PM
1.23.2019 – Narraguagus at Jonesport-Beals 06:30 PM
1.23.2019 – Kents Hill at Buckfield 05:00 PM
1.23.2019 – Leavitt at Fryeburg Academy 06:30 PM
1.23.2019 – Fort Kent at Van Buren 05:30 PM
1.23.2019 – East Grand at Shead 06:30 PM
1.23.2019 – Dexter at Penquis Valley 05:30 PM
1.23.2019 – Deering at South Portland 07:00 PM
1.23.2019 – Cape Elizabeth at North Yarmouth Academy 07:30 PM
1.23.2019 – Woodland at Machias 05:30 PM
1.23.2019 – Washburn at Fort Fairfield 07:00 PM
1.23.2019 – Hodgdon at Southern Aroostook 07:00 PM
1.23.2019 – Houlton at Central Aroostook 07:00 PM
1.24.2019 – Spruce Mountain at Winthrop 06:30 PM
1.24.2019 – Wiscasset at Boothbay Region 07:00 PM
1.24.2019 – Ashland at Fort Kent 05:30 PM
1.24.2019 – Camden Hills at Mount Ararat 07:00 PM
1.24.2019 – Dirigo at Madison 07:00 PM
1.24.2019 – Forest Hills at Greenville 05:00 PM
1.24.2019 – Lake Region at Saint Dominic 07:00 PM
1.24.2019 – Hebron Academy at Waynflete 05:30 PM
1.24.2019 – Hall-Dale at Carrabec 07:00 PM
1.24.2019 – Oak Hill at Mountain Valley 07:00 PM
1.24.2019 – Monmouth Academy at Richmond 07:00 PM
1.24.2019 – Lewiston at Edward Little 07:00 PM
1.24.2019 – Sacopee Valley at Kents Hill 05:30 PM
1.24.2019 – Valley at Temple 05:00 PM
1.24.2019 – Telstar at Lisbon 07:00 PM
1.25.2019 – Traip Academy at Seacoast Christian 04:00 PM
1.25.2019 – Van Buren at Easton 05:30 PM
1.25.2019 – Schenck at Dexter 07:00 PM
1.25.2019 – Sanford at Biddeford 06:00 PM
1.25.2019 – South Portland at Falmouth 06:00 PM
1.25.2019 – Stearns at Penobscot Valley 06:30 PM
1.25.2019 – Searsport at Penquis Valley 06:00 PM
1.25.2019 – Skowhegan at Brewer 06:30 PM
1.25.2019 – Rangeley at Hebron Academy 05:30 PM
1.25.2019 – Poland Regional at York 06:30 PM
1.25.2019 – Oxford Hills at Leavitt 06:30 PM
1.25.2019 – Marshwood at Westbrook 06:00 PM
1.25.2019 – Maranacook at Mount View 06:30 PM
1.25.2019 – Massabesic at Noble 06:00 PM
1.25.2019 – Mattanawcook Academy at Houlton 07:00 PM
1.25.2019 – Mount Desert Island at Caribou 06:00 PM
1.25.2019 – North Yarmouth Academy at Old Orchard Beach 07:00 PM
1.25.2019 – Nokomis at Erskine Academy 06:30 PM
1.25.2019 – Hampden Academy at Mount Blue 07:00 PM
1.25.2019 – Kennebunk at Scarborough 06:00 PM
1.25.2019 – Jonesport-Beals at Woodland 06:30 PM
1.25.2019 – Ellsworth at Presque Isle 06:00 PM
1.25.2019 – Gray-New Gloucester at Greely 07:00 PM
1.25.2019 – Freeport at Fryeburg Academy 06:30 PM
1.25.2019 – Deering at Windham 07:00 PM
1.25.2019 – Cheverus at Portland 07:00 PM
1.25.2019 – Buckfield at Vinalhaven 05:30 PM
1.25.2019 – Bucksport at Narraguagus 06:30 PM
1.25.2019 – Brunswick at Medomak Valley 07:00 PM
1.25.2019 – Wisdom at East Grand 04:30 PM
1.25.2019 – Yarmouth at Wells 07:00 PM
1.25.2019 – Hermon at Old Town 07:00 PM
1.25.2019 – George Stevens at Sumner 06:30 PM
1.25.2019 – Washington Academy at Orono 06:30 PM
1.25.2019 – Winslow at Lawrence 06:30 PM
1.25.2019 – Oceanside at Waterville 06:30 PM
 
Ice Hockey
1.18.2019 – Camden Hills at Old Town/Orono 07:00 PM
1.18.2019 – Biddeford at Massabesic/Old Orchard 08:30 PM
1.18.2019 – Cheverus at Bangor 06:30 PM
1.18.2019 – John Bapst at Hampden Academy 05:20 PM
1.18.2019 – Messalonskee at Houlton/Hodgdon/SAroostook/Ka 06:00 PM
1.19.2019 – Messalonskee at Presque Isle 01:10 PM
1.19.2019 – Saint Dominic at Cony/Monmouth/Hall-Dale 05:30 PM
1.19.2019 – Thornton Academy at SPortland/Freeport/Waynflete 08:00 PM
1.19.2019 – Greely at Gorham 06:15 PM
1.19.2019 – Gardiner at Yarmouth 07:40 PM
1.19.2019 – Falmouth at Portland/Deering 05:50 PM
1.19.2019 – Mt. Ararat/Lisbon/Morse at Lawrence/Skowhegan/MCI 07:30 PM
1.19.2019 – Windham/Westbrook at Marshwood/Traip/Sanford/Noble 05:00 PM
1.19.2019 – Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland at Fryeburg/Lakes Region 04:00 PM
1.21.2019 – Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland at Mt. Ararat/Lisbon/Morse 08:30 PM
1.21.2019 – Windham/Westbrook at Biddeford 03:30 PM
1.21.2019 – Lawrence/Skowhegan/MCI at Massabesic/Old Orchard 01:00 PM
1.21.2019 – Old Town/Orono at Houlton/Hodgdon/SAroostook/Ka 01:00 PM
1.21.2019 – Gardiner at Greely 02:00 PM
1.21.2019 – Cheverus at Fryeburg/Lakes Region 01:00 PM
1.21.2019 – Brewer at John Bapst 06:30 PM
1.21.2019 – Thornton Academy at Scarborough 03:10 PM
1.21.2019 – Presque Isle at Waterville/Winslow 12:00 PM
1.23.2019 – Lewiston at Edward Little 08:00 PM
1.23.2019 – Gardiner at Bangor 06:30 PM
1.23.2019 – Hampden Academy at Camden Hills 07:00 PM
1.23.2019 – Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland at Lawrence/Skowhegan/MCI 07:30 PM
1.24.2019 – Cony/Monmouth/Hall-Dale at Cape Elizabeth 04:00 PM
1.24.2019 – Marshwood/Traip/Sanford/Noble at SPortland/Freeport/Waynflete 06:00 PM
1.24.2019 – Portland/Deering at Cheverus 08:00 PM
1.24.2019 – Saint Dominic at Greely 07:10 PM
1.25.2019 – Edward Little at Bangor 06:30 PM
1.25.2019 – Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland at Brunswick 05:45 PM