2018-2019 Schedules Games for 2/19/2019—2/26/2019
 
Basketball - Boys
2.19.2019 – Portland at Bangor 3:30 PM
2.19.2019 – South Portland at Bonny Eagle 6:30 PM
2.19.2019 – Sumner at Central Aroostook 8:35 PM
2.19.2019 – Oxford Hills at Edward Little 2:00 PM
2.19.2019 – Dexter at Mattanawcook Academy 11:05 AM
2.19.2019 – Scarborough at Thornton Academy 8:00 PM
2.19.2019 – Calais at George Stevens 9:30 AM
2.19.2019 – Penobscot Valley at Houlton 7:05 PM
2.20.2019 – Maine Central Institute at Hermon 3:35 PM
2.20.2019 – Falmouth at York 6:00 PM
2.20.2019 – Kennebunk at Greely 7:30 PM
2.20.2019 – Greenville at Forest Hills 4:00 PM
2.20.2019 – Lawrence at Cony 8:30 PM
2.20.2019 – Ellsworth at Caribou 2:05 PM
2.20.2019 – Skowhegan at Brewer 7:00 PM
2.21.2019 – Wells at Gray-New Gloucester 7:30 PM
2.21.2019 – Houlton Christian at Jonesport-Beals 2:05 PM
2.21.2019 – Cape Elizabeth at Maranacook 6:00 PM
2.21.2019 – Schenck at Woodland 3:35 PM
2.21.2019 – Hall-Dale at Waynflete 7:00 PM
2.21.2019 – Traip Academy at Waynflete 8:30 PM
 
Basketball - Girls
2.19.2019 – Old Orchard Beach at Winthrop 11:30 AM
2.19.2019 – Madison at Traip Academy 2:30 PM
2.19.2019 – Wells at Yarmouth 1:00 PM
2.19.2019 – Narraguagus at Penobscot Valley 2:05 PM
2.19.2019 – Maranacook at Gray-New Gloucester 2:30 PM
2.19.2019 – Gorham at Scarborough 10:00 AM
2.19.2019 – Bonny Eagle at South Portland 11:30 AM
2.19.2019 – Monmouth Academy at North Yarmouth Academy 10:00 AM
2.19.2019 – Cape Elizabeth at Oak Hill 11:30 AM
2.19.2019 – Portland at Oxford Hills 3:30 PM
2.19.2019 – Saint Dominic at Boothbay Region 4:00 PM
2.19.2019 – Deering at Bangor 2:00 PM
2.19.2019 – Stearns at Central Aroostook 3:35 PM
2.19.2019 – Mountain Valley at Freeport 10:00 AM
2.20.2019 – Deering at Bangor 2:00 PM
2.20.2019 – Marshwood at Brunswick 10:00 AM
2.20.2019 – Portland at Oxford Hills 3:30 PM
2.20.2019 – Valley at Rangeley 11:30 AM
2.20.2019 – Kennebunk at Greely 11:30 AM
2.20.2019 – Fort Fairfield at Dexter 11:05 AM
2.20.2019 – Waterville at Hermon 7:05 PM
2.20.2019 – Calais at Madawaska 11:05 AM
2.20.2019 – Greenville at Temple 10:00 AM
2.20.2019 – Winslow at Mount Desert Island 8:35 PM
2.21.2019 – Schenck at Southern Aroostook 8:35 PM
2.21.2019 – Woodland at Deer Isle-Stonington 7:05 PM
 
Ice Hockey
2.19.2019 – Fryeburg/Lakes Region at Windham/Westbrook 12:00 PM
2.19.2019 – Massabesic/Old Orchard at Cony/Monmouth/Hall-Dale 01:50 PM
2.19.2019 – Old Town/Orono at Waterville/Winslow 01:00 PM
2.20.2019 – Cony/Monmouth/Hall-Dale at Lawrence/Skowhegan/MCI 07:30 PM
2.20.2019 – Kennebunk/Wells at Gorham 08:30 PM
2.20.2019 – Houlton/Hodgdon/SAroostook/Ka at Camden Hills 05:50 PM
2.20.2019 – Saint Dominic at Bangor 06:30 PM
2.20.2019 – Falmouth at Lewiston 08:00 PM
2.20.2019 – Hampden Academy at Messalonskee 01:00 PM
2.21.2019 – Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland at Greely 07:10 PM
2.21.2019 – Marshwood/Traip/Sanford/Noble at Windham/Westbrook 11:00 AM
2.21.2019 – SPortland/Freeport/Waynflete at Massabesic/Old Orchard 01:00 PM
2.21.2019 – Scarborough at Portland/Deering 06:00 PM
2.21.2019 – Brunswick at York 06:30 PM