|
Baseball |
5.20.2024 – Central Aroostook at Ashland |
4 pm |
5.20.2024 – Erskine Academy at Belfast |
4 pm |
5.20.2024 – Cape Elizabeth 3, Fryeburg Academy 1 |
5.20.2024 – Camden Hills 4, Medomak Valley 1 |
5.20.2024 – Bucksport at Dexter |
4:30 pm |
5.20.2024 – Central at Foxcroft Academy |
4:30 pm |
5.20.2024 – Edward Little 6, Cony 5 |
5.20.2024 – Gorham 8, Portland 0 |
5.20.2024 – Greely 5, Wells 0 |
5.20.2024 – Washburn at Katahdin |
4 pm |
5.20.2024 – Lawrence 13, Oceanside 5 |
5.20.2024 – Leavitt 9, Lincoln Academy 0 |
5.20.2024 – Lisbon 8, Winthrop 1 |
5.20.2024 – Monmouth Academy 11, Spruce Mountain 1 |
5.20.2024 – Morse 7, Gardiner 4 |
5.20.2024 – Mount Abram 7, Maranacook 4 |
5.20.2024 – Maine Central Institute 11, Penquis Valley 7 |
5.20.2024 – Nokomis 6, Winslow 1 |
5.20.2024 – Oxford Hills 6, Lewiston 5 |
5.20.2024 – Oak Hill 2, Mountain Valley 0 |
5.20.2024 – Old Orchard Beach 5, Richmond 1 |
5.20.2024 – Saint Dominic 10, Gray-New Gloucester 0 |
5.20.2024 – Penobscot Valley at Schenck |
4:30 pm |
5.20.2024 – Jonesport-Beals at Searsport |
4:30 pm |
5.20.2024 – Narraguagus at Shead |
4 pm |
5.20.2024 – Skowhegan 4, Brunswick 2 |
5.20.2024 – G. Stevens/D. Isle-Stonington at Sumner |
4:30 pm |
5.20.2024 – Telstar 5, Madison 4 |
5.20.2024 – Traip Academy 8, Buckfield 1 |
5.20.2024 – Orono at Washington Academy |
4:30 pm |
5.20.2024 – Madawaska at Wisdom |
4:30 pm |
5.20.2024 – Machias at Woodland |
4 pm |
5.20.2024 – York 7, Freeport 2 |
5.20.2024 – Lee Academy at Bangor Christian |
4:30 pm |
5.20.2024 – Hodgdon at Southern Aroostook |
4 pm |
5.20.2024 – Yarmouth 4, Poland Regional 1 |
5.20.2024 – Hall-Dale at Boothbay/Wiscasset |
4 pm |
|
Softball |
5.20.2024 – Central Aroostook at Ashland |
4 pm |
5.20.2024 – York 11, Freeport 0 |
5.20.2024 – Hodgdon at Southern Aroostook |
4 pm |
5.20.2024 – Valley at Temple |
4 pm |
5.20.2024 – Maranacook/Winthrop 5, Mount Abram 4 |
5.20.2024 – Machias at Woodland |
4 pm |
5.20.2024 – Windham 8, Marshwood/Berwick 2 |
5.20.2024 – Madawaska at Wisdom |
4:30 pm |
5.20.2024 – Orono at Washington Academy |
4:30 pm |
5.20.2024 – Thornton Academy 15, Falmouth 2 |
5.20.2024 – South Portland 7, Kennebunk 2 |
5.20.2024 – Greenville at Stearns |
3:30 pm |
5.20.2024 – Greenville at Stearns |
4:30 pm |
5.20.2024 – Greenville at Stearns |
5 pm |
5.20.2024 – George Stevens at Sumner |
4:30 pm |
5.20.2024 – Narraguagus at Shead |
4 pm |
5.20.2024 – Skowhegan 6, Brunswick 1 |
5.20.2024 – Jonesport-Beals at Searsport |
4:30 pm |
5.20.2024 – Scarborough at Sanford |
4:30 pm |
5.20.2024 – Penobscot Valley at Schenck |
4:30 pm |
5.20.2024 – Oxford Hills 16, Lewiston 1 |
5.20.2024 – Poland Regional 12, Yarmouth 2 |
5.20.2024 – Portland 9, Bonny Eagle 1 |
5.20.2024 – Richmond 16, Old Orchard Beach 0 |
5.20.2024 – Saint Dominic 11, Gray-New Gloucester 10 |
5.20.2024 – Oak Hill 15, Mountain Valley 2 |
5.20.2024 – Monmouth Academy 8, Spruce Mountain 7 |
5.20.2024 – Massabesic at Noble |
4:30 pm |
5.20.2024 – Nokomis 11, Winslow 0 |
5.20.2024 – Madison 12, Telstar 2 |
5.20.2024 – Lisbon 5, Hall-Dale 3 |
5.20.2024 – Lawrence 5, Oceanside 3 |
5.20.2024 – Leavitt 12, Lincoln Academy 0 |
5.20.2024 – Washburn at Katahdin |
4 pm |
5.20.2024 – Greely 6, Wells 5 |
5.20.2024 – Edward Little 11, Cony 1 |
5.20.2024 – Central at Foxcroft Academy |
4:30 pm |
5.20.2024 – Fryeburg Academy 10, Cape Elizabeth 9 |
5.20.2024 – Gardiner 11, Morse 4 |
5.20.2024 – Dirigo 18, Mount View 11 |
5.20.2024 – Camden Hills 3, Medomak Valley 0 |
5.20.2024 – Cheverus 18, Westbrook 3 |
5.20.2024 – Gorham at Deering |
4 pm |
5.20.2024 – Bucksport at Dexter |
4:30 pm |
5.20.2024 – Buckfield 2, Sacopee Valley 0 |
5.20.2024 – Erskine Academy at Belfast |
4 pm |