2018-2019 Schedules Upcoming Games
 
Basketball - Boys
12.18.2018 – Bangor at Brewer 07:00 PM
12.18.2018 – Biddeford at Falmouth 07:00 PM
12.18.2018 – Bonny Eagle at Cheverus 07:00 PM
12.18.2018 – Boothbay Region at Dirigo 07:00 PM
12.18.2018 – Bucksport at George Stevens 07:00 PM
12.18.2018 – Cape Elizabeth at Gray-New Gloucester 07:00 PM
12.18.2018 – Deer Isle-Stonington at Searsport 06:30 PM
12.18.2018 – Dexter at Central 07:00 PM
12.18.2018 – Edward Little at Mount Ararat 07:00 PM
12.18.2018 – Foxcroft Academy at Hermon 07:00 PM
12.18.2018 – Gardiner at Erskine Academy 06:30 PM
12.18.2018 – Greenville at Bangor Christian 06:30 PM
12.18.2018 – Hampden Academy at Skowhegan 07:00 PM
12.18.2018 – Kennebunk at Marshwood 05:00 PM
12.18.2018 – Lake Region at York 07:00 PM
12.18.2018 – Leavitt at Mount Blue 07:00 PM
12.18.2018 – Lewiston at Brunswick 06:30 PM
12.18.2018 – Lincoln Academy at Belfast 06:30 PM
12.18.2018 – Lisbon at Monmouth Academy 07:00 PM
12.18.2018 – Maine Central Institute at Mount View 06:30 PM
12.18.2018 – Mattanawcook Academy at Calais 06:30 PM
12.18.2018 – Medomak Valley at Morse 06:30 PM
12.18.2018 – Messalonskee at Waterville 06:30 PM
12.18.2018 – Mount Desert Island at Washington Academy 06:30 PM
12.18.2018 – Mountain Valley at Carrabec 07:00 PM
12.18.2018 – Narraguagus at Machias 07:00 PM
12.18.2018 – Nokomis at Cony 06:30 PM
12.18.2018 – North Yarmouth Academy at Buckfield 06:00 PM
12.18.2018 – Old Town at John Bapst 07:00 PM
12.18.2018 – Oxford Hills at Lawrence 07:00 PM
12.18.2018 – Penquis Valley at Penobscot Valley 06:30 PM
12.18.2018 – Portland at Massabesic 08:00 PM
12.18.2018 – Rangeley at Temple 06:30 PM
12.18.2018 – Sacopee Valley at Wells 07:00 PM
12.18.2018 – Shead at Jonesport-Beals 06:30 PM
12.18.2018 – South Portland at Scarborough 07:00 PM
12.18.2018 – Thornton Academy at Sanford 07:00 PM
12.18.2018 – Windham at Noble 07:00 PM
12.18.2018 – Winslow at Maranacook 06:30 PM
12.18.2018 – Winthrop at Richmond 07:00 PM
12.18.2018 – Woodland at Hodgdon 06:30 PM
12.18.2018 – Yarmouth at Fryeburg Academy 06:30 PM
12.18.2018 – Oceanside at Camden Hills 06:30 PM
12.19.2018 – Narraguagus at Washington Academy 06:30 PM
12.19.2018 – Oak Hill at Wiscasset 06:30 PM
12.19.2018 – Katahdin at Hodgdon 07:00 PM
12.19.2018 – Houlton Christian at Wisdom 05:30 PM
12.19.2018 – Forest Hills at Valley 06:30 PM
12.19.2018 – Easton at Van Buren 07:00 PM
12.19.2018 – Ashland at Fort Fairfield 05:30 PM
12.19.2018 – Washburn at Fort Kent 07:00 PM
12.19.2018 – Houlton at Caribou 07:00 PM
12.19.2018 – Traip Academy at Freeport 07:00 PM
12.19.2018 – Seacoast Christian at Temple 05:30 PM
12.20.2018 – Dirigo at Lisbon 07:00 PM
12.20.2018 – Deer Isle-Stonington at Bucksport 05:00 PM
12.20.2018 – Carrabec at Oak Hill 07:00 PM
12.20.2018 – Hall-Dale at Mountain Valley 07:00 PM
12.20.2018 – Old Town at Orono 08:00 PM
12.20.2018 – Medomak Valley at Nokomis 06:30 PM
12.20.2018 – Monmouth Academy at Mount Abram 07:00 PM
12.20.2018 – Mount Blue at Cony 06:30 PM
12.20.2018 – Schenck at Penobscot Valley 06:30 PM
12.20.2018 – Stearns at Mattanawcook Academy 07:00 PM
12.20.2018 – Telstar at Winthrop 06:30 PM
12.20.2018 – Saint Dominic at Old Orchard Beach 07:00 PM
12.20.2018 – Sanford at Massabesic 07:00 PM
12.20.2018 – Richmond at Boothbay Region 07:00 PM
12.20.2018 – Piscataquis at Dexter 07:00 PM
12.20.2018 – George Stevens at Sumner 06:30 PM
12.20.2018 – Bangor Christian at Searsport 06:30 PM
12.20.2018 – Central at Penquis Valley 06:00 PM
12.20.2018 – Woodland at Shead 06:30 PM
12.20.2018 – Wiscasset at Spruce Mountain 07:00 PM
12.20.2018 – Waynflete at Cape Elizabeth 07:00 PM
12.21.2018 – Mount Ararat at Lincoln Academy 06:30 PM
12.21.2018 – Noble at Bonny Eagle 07:00 PM
12.21.2018 – Greenville at Schenck 07:00 PM
12.21.2018 – Lake Region at Maranacook 07:00 PM
12.21.2018 – Falmouth at Greely 07:00 PM
12.21.2018 – Forest Hills at Buckfield 05:30 PM
12.21.2018 – Erskine Academy at Lawrence 07:00 PM
12.21.2018 – Freeport at Morse 06:30 PM
12.21.2018 – Fryeburg Academy at Oxford Hills 07:00 PM
12.21.2018 – Central Aroostook at Washburn 07:00 PM
12.21.2018 – Cheverus at Lewiston 07:00 PM
12.21.2018 – Camden Hills at Gardiner 06:30 PM
12.21.2018 – Brewer at Hampden Academy 07:00 PM
12.21.2018 – Brunswick at Biddeford 07:00 PM
12.21.2018 – Vinalhaven at Rangeley 07:00 PM
12.21.2018 – Washington Academy at Waterville 06:30 PM
12.21.2018 – Wells at Marshwood 06:30 PM
12.21.2018 – Westbrook at York 07:00 PM
12.21.2018 – Windham at Edward Little 07:00 PM
12.21.2018 – Hermon at Oceanside 06:30 PM
12.21.2018 – Madawaska at Katahdin 06:00 PM
12.21.2018 – Woodland at Narraguagus 07:00 PM
12.21.2018 – Saint Dominic at Sacopee Valley 06:30 PM
12.21.2018 – Portland at Bangor 07:00 PM
12.21.2018 – Poland Regional at Gray-New Gloucester 06:30 PM
12.21.2018 – Thornton Academy at South Portland 07:00 PM
12.21.2018 – Scarborough at Gorham 07:00 PM
12.21.2018 – Skowhegan at Maine Central Institute 06:30 PM
12.22.2018 – Belfast at Ellsworth 02:30 PM
12.22.2018 – Dexter at Bucksport 01:30 PM
12.22.2018 – Caribou at Old Town 04:30 PM
12.22.2018 – Kennebunk at Cape Elizabeth 06:00 PM
12.22.2018 – John Bapst at Mount Desert Island 03:30 PM
12.22.2018 – North Yarmouth Academy at Traip Academy 02:00 PM
12.22.2018 – Sumner at Calais 02:30 PM
12.22.2018 – Stearns at Lee Academy 02:30 PM
12.22.2018 – Penquis Valley at Piscataquis 01:00 PM
12.22.2018 – Orono at Presque Isle 03:30 PM
12.22.2018 – Fort Fairfield at Houlton Christian 02:00 PM
12.22.2018 – Spruce Mountain at Telstar 02:30 PM
12.22.2018 – Houlton at Central 12:30 PM
12.22.2018 – Penobscot Valley at Searsport 06:30 PM
12.22.2018 – Southern Aroostook at Easton 02:30 PM
12.22.2018 – Bangor Christian at Machias 02:30 PM
12.22.2018 – Winslow at Foxcroft Academy 07:00 PM
12.22.2018 – Waynflete at Yarmouth 07:00 PM
12.22.2018 – Vinalhaven at Rangeley 10:00 AM
12.26.2018 – Madison at Hall-Dale 05:00 PM
12.26.2018 – Hodgdon at Southern Aroostook 07:00 PM
12.27.2018 – Old Orchard Beach at Fryeburg Academy 06:30 PM
12.27.2018 – John Bapst at Washington Academy 04:30 PM
12.27.2018 – Houlton Christian at Ashland 06:00 PM
12.27.2018 – Jonesport-Beals at Temple 05:30 PM
12.27.2018 – Katahdin at Easton 07:00 PM
12.27.2018 – Greenville at Penquis Valley 10:00 AM
12.27.2018 – Falmouth at Cape Elizabeth 05:30 PM
12.27.2018 – Caribou at Mount Desert Island 07:30 PM
12.27.2018 – Central Aroostook at Madawaska 07:00 PM
12.27.2018 – Deering at Portland 07:00 PM
12.27.2018 – Cony at Brewer 08:00 PM
12.27.2018 – Calais at George Stevens 06:45 PM
12.27.2018 – Waterville at Winslow 05:00 PM
12.27.2018 – Old Town at Hermon 04:30 PM
12.27.2018 – Orono at Foxcroft Academy 06:30 PM
12.27.2018 – Presque Isle at Ellsworth 06:00 PM
12.27.2018 – Searsport at Piscataquis 07:00 PM
12.27.2018 – Schenck at Bangor Christian 06:30 PM
12.28.2018 – Camden Hills at Erskine Academy 01:00 PM
12.28.2018 – Belfast at Oceanside 06:30 PM
12.28.2018 – Boothbay Region at Telstar 06:30 PM
12.28.2018 – Bonny Eagle at Windham 05:00 PM
12.28.2018 – Dexter at Stearns 01:30 PM
12.28.2018 – Cheverus at Bangor 04:00 PM
12.28.2018 – Caribou at Ellsworth 02:30 PM
12.28.2018 – Forest Hills at Rangeley 11:30 AM
12.28.2018 – Gardiner at Medomak Valley 05:30 PM
12.28.2018 – Gorham at Sanford 07:00 PM
12.28.2018 – Greely at Brunswick 05:00 PM
12.28.2018 – Hampden Academy at Mount Blue 07:00 PM
12.28.2018 – Hall-Dale at Winthrop 06:30 PM
12.28.2018 – Lee Academy at Central 05:00 PM
12.28.2018 – Mountain Valley at Madison 07:00 PM
12.28.2018 – Mount Desert Island at Presque Isle 02:30 PM
12.28.2018 – Mount View at Foxcroft Academy 07:00 PM
12.28.2018 – Lisbon at Richmond 07:00 PM
12.28.2018 – Mount Abram at Dirigo 07:00 PM
12.28.2018 – Mattanawcook Academy at Houlton 10:00 AM
12.28.2018 – Scarborough at Edward Little 07:00 PM
12.28.2018 – Traip Academy at Marshwood 03:30 PM
12.28.2018 – Saint Dominic at Waynflete 06:30 PM
12.28.2018 – Poland Regional at Leavitt 06:30 PM
12.28.2018 – Wisdom at Fort Kent 07:00 PM
12.28.2018 – Yarmouth at Gray-New Gloucester 07:00 PM
12.28.2018 – Spruce Mountain at Carrabec 07:00 PM
12.28.2018 – Machias at Narraguagus 07:00 PM
12.29.2018 – Morse at Kennebunk 06:30 PM
12.29.2018 – Mount Ararat at Biddeford 01:00 PM
12.29.2018 – Maine Central Institute at John Bapst 01:30 PM
12.29.2018 – Mattanawcook Academy at Lee Academy 04:00 PM
12.29.2018 – North Yarmouth Academy at Sacopee Valley 05:30 PM
12.29.2018 – Nokomis at Messalonskee 05:00 PM
12.29.2018 – Lincoln Academy at Freeport 07:00 PM
12.29.2018 – Fryeburg Academy at Lake Region 06:00 PM
12.29.2018 – Cape Elizabeth at Westbrook 01:00 PM
12.29.2018 – Central Aroostook at Ashland 02:30 PM
12.29.2018 – Deer Isle-Stonington at Greenville 02:30 PM
12.29.2018 – Calais at Houlton 07:00 PM
12.29.2018 – Bucksport at Stearns 02:30 PM
12.29.2018 – Southern Aroostook at Madawaska 02:30 PM
12.29.2018 – Penobscot Valley at Dexter 01:30 PM
12.29.2018 – Central at George Stevens 07:00 PM
12.29.2018 – Fort Fairfield at Washburn 05:30 PM
12.29.2018 – Hermon at Washington Academy 04:30 PM
12.29.2018 – York at Falmouth 01:00 PM
12.29.2018 – Waterville at Cony 03:30 PM
12.29.2018 – Vinalhaven at Temple 11:30 AM
12.29.2018 – Oxford Hills at South Portland 03:00 PM
12.29.2018 – Skowhegan at Lawrence 06:00 PM
12.29.2018 – Van Buren at Katahdin 01:00 PM
12.29.2018 – Sumner at Bangor Christian 02:30 PM
12.29.2018 – Seacoast Christian at Valley 06:00 PM
12.31.2018 – Foxcroft Academy at Caribou 04:30 PM
12.31.2018 – Houlton Christian at Katahdin 06:00 PM
12.31.2018 – Old Town at Presque Isle 03:30 PM
12.31.2018 – Massabesic at Windham 02:30 PM
12.31.2018 – Orono at Ellsworth 02:30 PM
1.2.2019 – Maranacook at Maine Central Institute 06:30 PM
1.2.2019 – Marshwood at Westbrook 07:00 PM
1.2.2019 – Lincoln Academy at Medomak Valley 07:00 PM
1.2.2019 – Messalonskee at Erskine Academy 06:30 PM
1.2.2019 – Jonesport-Beals at Machias 07:00 PM
1.2.2019 – Hampden Academy at Nokomis 07:00 PM
1.2.2019 – Leavitt at Morse 06:30 PM
1.2.2019 – Lewiston at Mount Blue 07:00 PM
1.2.2019 – Kennebunk at Falmouth 07:00 PM
1.2.2019 – Fort Kent at Caribou 07:00 PM
1.2.2019 – Brunswick at Camden Hills 06:30 PM
1.2.2019 – Bangor at Oxford Hills 06:30 PM
1.2.2019 – Deering at Bonny Eagle 07:00 PM
1.2.2019 – Easton at Central Aroostook 07:00 PM
1.2.2019 – Pine Tree Academy at Rangeley 06:30 PM
1.2.2019 – Piscataquis at Bangor Christian 06:30 PM
1.2.2019 – Portland at Gorham 07:00 PM
1.2.2019 – Skowhegan at Brewer 07:00 PM
1.2.2019 – Sanford at South Portland 07:00 PM
1.2.2019 – Scarborough at Noble 07:00 PM
1.2.2019 – Valley at Forest Hills 06:30 PM
1.2.2019 – Thornton Academy at Cheverus 07:00 PM
1.2.2019 – Wisdom at Fort Fairfield 07:00 PM
1.2.2019 – Hodgdon at Katahdin 07:00 PM
1.2.2019 – Oceanside at Winslow 06:30 PM
1.3.2019 – Dirigo at Monmouth Academy 07:00 PM
1.3.2019 – Carrabec at Winthrop 06:30 PM
1.3.2019 – Bucksport at Central 07:00 PM
1.3.2019 – Calais at Woodland 06:30 PM
1.3.2019 – Gardiner at Mount Ararat 07:00 PM
1.3.2019 – Gray-New Gloucester at Greely 07:00 PM
1.3.2019 – Lee Academy at Piscataquis 07:00 PM
1.3.2019 – Hall-Dale at Spruce Mountain 07:00 PM
1.3.2019 – Madison at Oak Hill 07:00 PM
1.3.2019 – Mattanawcook Academy at Dexter 07:00 PM
1.3.2019 – Old Orchard Beach at Sacopee Valley 06:30 PM
1.3.2019 – Mount View at Belfast 06:30 PM
1.3.2019 – Washburn at Ashland 07:00 PM
1.3.2019 – Penobscot Valley at Stearns 07:00 PM
1.3.2019 – Bangor Christian at Deer Isle-Stonington 06:30 PM
1.3.2019 – Madawaska at Van Buren 07:00 PM
1.3.2019 – Wiscasset at Boothbay Region 07:00 PM
1.3.2019 – Hermon at Orono 07:00 PM
1.3.2019 – George Stevens at Narraguagus 06:30 PM
1.3.2019 – Yarmouth at Wells 07:00 PM
1.3.2019 – Traip Academy at Lake Region 06:30 PM
1.3.2019 – Sumner at Searsport 06:30 PM
1.3.2019 – Telstar at Lisbon 07:00 PM
1.3.2019 – Poland Regional at Waynflete 06:30 PM
1.3.2019 – Presque Isle at John Bapst 06:30 PM
1.3.2019 – Richmond at Mount Abram 06:00 PM
1.3.2019 – Saint Dominic at Buckfield 07:00 PM
1.3.2019 – Pine Tree Academy at Vinalhaven 07:00 PM
1.3.2019 – Penquis Valley at Schenck 06:00 PM
1.3.2019 – Old Town at Foxcroft Academy 07:00 PM
1.4.2019 – Mount Desert Island at Oceanside 06:30 PM
1.4.2019 – Nokomis at Lawrence 07:00 PM
1.4.2019 – Noble at Lewiston 07:00 PM
1.4.2019 – Mount Blue at Messalonskee 07:00 PM
1.4.2019 – Katahdin at Jonesport-Beals 06:00 PM
1.4.2019 – Leavitt at Lincoln Academy 06:30 PM
1.4.2019 – Erskine Academy at Medomak Valley 07:00 PM
1.4.2019 – Edward Little at Portland 07:00 PM
1.4.2019 – Buckfield at Forest Hills 06:30 PM
1.4.2019 – Brewer at Camden Hills 06:30 PM
1.4.2019 – Bangor at Thornton Academy 07:00 PM
1.4.2019 – Biddeford at Bonny Eagle 07:00 PM
1.4.2019 – Central Aroostook at Fort Kent 07:00 PM
1.4.2019 – Cape Elizabeth at Brunswick 06:30 PM
1.4.2019 – Cony at Maranacook 06:30 PM
1.4.2019 – Oxford Hills at Deering 07:00 PM
1.4.2019 – Pine Tree Academy at Vinalhaven 10:30 AM
1.4.2019 – Sanford at Marshwood 05:00 PM
1.4.2019 – South Portland at Massabesic 07:00 PM
1.4.2019 – Scarborough at Cheverus 07:00 PM
1.4.2019 – Shead at Southern Aroostook 05:30 PM
1.4.2019 – York at Kennebunk 07:00 PM
1.4.2019 – Wisdom at Easton 07:00 PM
1.4.2019 – Westbrook at Fryeburg Academy 06:30 PM
1.4.2019 – Fort Fairfield at Hodgdon 07:00 PM
1.4.2019 – Temple at Seacoast Christian 05:30 PM
1.5.2019 – Boothbay Region at Carrabec 02:30 PM
1.5.2019 – Belfast at Presque Isle 04:30 PM
1.5.2019 – Ashland at Central Aroostook 05:30 PM
1.5.2019 – Ellsworth at Hermon 04:30 PM
1.5.2019 – Falmouth at Mount Ararat 05:00 PM
1.5.2019 – Gorham at Greely 07:00 PM
1.5.2019 – Lake Region at Poland Regional 07:00 PM
1.5.2019 – John Bapst at Waterville 01:00 PM
1.5.2019 – Monmouth Academy at Richmond 02:30 PM
1.5.2019 – Lisbon at Wiscasset 02:30 PM
1.5.2019 – Maine Central Institute at Caribou 04:30 PM
1.5.2019 – Narraguagus at Woodland 02:30 PM
1.5.2019 – Old Town at Mount View 06:30 PM
1.5.2019 – Old Orchard Beach at Freeport 07:00 PM
1.5.2019 – Oak Hill at Mountain Valley 02:30 PM
1.5.2019 – North Yarmouth Academy at Waynflete 06:00 PM
1.5.2019 – Spruce Mountain at Madison 07:00 PM
1.5.2019 – Houlton at Stearns 07:00 PM
1.5.2019 – Winslow at Orono 02:30 PM
1.5.2019 – Washington Academy at Foxcroft Academy 04:30 PM
1.5.2019 – Yarmouth at Traip Academy 07:00 PM
1.5.2019 – Searsport at Shead 02:30 PM
1.5.2019 – Schenck at Greenville 02:30 PM
1.5.2019 – Telstar at Mount Abram 01:00 PM
1.5.2019 – Thornton Academy at Windham 05:00 PM
1.5.2019 – Rangeley at Sacopee Valley 12:00 PM
1.7.2019 – Old Orchard Beach at Saint Dominic 07:00 PM
1.7.2019 – Massabesic at Noble 07:00 PM
1.7.2019 – Houlton Christian at Katahdin 06:00 PM
1.7.2019 – Deer Isle-Stonington at Jonesport-Beals 06:30 PM
1.7.2019 – Easton at Southern Aroostook 07:00 PM
1.7.2019 – Central Aroostook at Fort Fairfield 07:00 PM
1.7.2019 – Sacopee Valley at Buckfield 06:00 PM
1.7.2019 – Houlton at Hodgdon 07:00 PM
1.7.2019 – Machias at Woodland 06:30 PM
1.7.2019 – Spruce Mountain at Dirigo 07:00 PM
1.7.2019 – Temple at Valley 06:30 PM
 
Basketball - Girls
12.18.2018 – Central Aroostook at Van Buren 06:00 PM
12.18.2018 – Cheverus at Bonny Eagle 06:00 PM
12.18.2018 – Camden Hills at Oceanside 06:00 PM
12.18.2018 – Cony at Nokomis 06:30 PM
12.18.2018 – Belfast at Lincoln Academy 06:30 PM
12.18.2018 – Brewer at Bangor 07:00 PM
12.18.2018 – Brunswick at Lewiston 07:00 PM
12.18.2018 – Gray-New Gloucester at North Yarmouth Academy 07:00 PM
12.18.2018 – Greely at Poland Regional 07:00 PM
12.18.2018 – Greenville at Bangor Christian 05:00 PM
12.18.2018 – Katahdin at Southern Aroostook 07:00 PM
12.18.2018 – Kennebunk at Marshwood 06:30 PM
12.18.2018 – Lawrence at Oxford Hills 06:30 PM
12.18.2018 – Gorham at Deering 05:30 PM
12.18.2018 – Fryeburg Academy at Yarmouth 06:30 PM
12.18.2018 – Erskine Academy at Gardiner 06:30 PM
12.18.2018 – Falmouth at Biddeford 06:00 PM
12.18.2018 – Maranacook at Winslow 06:30 PM
12.18.2018 – Morse at Medomak Valley 07:00 PM
12.18.2018 – Mount Ararat at Edward Little 07:00 PM
12.18.2018 – Mount Blue at Leavitt 06:30 PM
12.18.2018 – Noble at Windham 07:00 PM
12.18.2018 – Mount View at Maine Central Institute 06:30 PM
12.18.2018 – Narraguagus at Machias 05:30 PM
12.18.2018 – Hodgdon at East Grand 05:00 PM
12.18.2018 – York at Lake Region 06:30 PM
12.18.2018 – Waterville at Messalonskee 06:30 PM
12.18.2018 – Wells at Sacopee Valley 06:30 PM
12.18.2018 – Rangeley at Temple 05:00 PM
12.18.2018 – Portland at Massabesic 06:30 PM
12.18.2018 – Pine Tree Academy at North Haven 11:30 AM
12.18.2018 – Stearns at Schenck 07:00 PM
12.18.2018 – Scarborough at South Portland 07:00 PM
12.18.2018 – Sanford at Thornton Academy 06:00 PM
12.18.2018 – Skowhegan at Hampden Academy 06:30 PM
12.19.2018 – North Haven at Vinalhaven 04:30 PM
12.19.2018 – Monmouth Academy at Lisbon 07:00 PM
12.19.2018 – Mattanawcook Academy at Calais 06:30 PM
12.19.2018 – Forest Hills at Valley 05:00 PM
12.19.2018 – Fort Kent at Washburn 06:30 PM
12.19.2018 – Freeport at Traip Academy 07:00 PM
12.19.2018 – Foxcroft Academy at Hermon 07:00 PM
12.19.2018 – Hall-Dale at Madison 07:00 PM
12.19.2018 – Jonesport-Beals at Shead 06:30 PM
12.19.2018 – Bucksport at Central 07:00 PM
12.19.2018 – Ashland at Fort Fairfield 07:00 PM
12.19.2018 – Easton at Van Buren 05:30 PM
12.19.2018 – Dirigo at Boothbay Region 07:00 PM
12.19.2018 – Carrabec at Mountain Valley 07:00 PM
12.19.2018 – Seacoast Christian at Temple 04:00 PM
12.19.2018 – Stearns at Penquis Valley 06:00 PM
12.19.2018 – Telstar at Spruce Mountain 07:00 PM
12.19.2018 – Piscataquis at Searsport 06:30 PM
12.19.2018 – Old Town at John Bapst 07:00 PM
12.19.2018 – Richmond at Winthrop 06:30 PM
12.19.2018 – Wiscasset at Oak Hill 07:00 PM
12.19.2018 – Southern Aroostook at Wisdom 04:00 PM
12.19.2018 – Penobscot Valley at Dexter 05:30 PM
12.20.2018 – Cape Elizabeth at Waynflete 05:30 PM
12.20.2018 – Deer Isle-Stonington at Bucksport 06:30 PM
12.20.2018 – Bonny Eagle at Noble 06:00 PM
12.20.2018 – Massabesic at Sanford 06:00 PM
12.20.2018 – Nokomis at Medomak Valley 07:00 PM
12.20.2018 – Old Town at Orono 06:30 PM
12.20.2018 – Bangor Christian at Searsport 05:00 PM
12.21.2018 – Oak Hill at Carrabec 07:00 PM
12.21.2018 – Mountain Valley at Hall-Dale 06:30 PM
12.21.2018 – Morse at Freeport 07:00 PM
12.21.2018 – Maranacook at Lake Region 07:00 PM
12.21.2018 – Maine Central Institute at Skowhegan 07:00 PM
12.21.2018 – Mattanawcook Academy at Dexter 07:00 PM
12.21.2018 – Marshwood at Wells 05:30 PM
12.21.2018 – Lewiston at Cheverus 06:00 PM
12.21.2018 – Lisbon at Dirigo 06:30 PM
12.21.2018 – Mount Abram at Monmouth Academy 07:00 PM
12.21.2018 – Boothbay Region at Richmond 07:00 PM
12.21.2018 – Biddeford at Brunswick 06:30 PM
12.21.2018 – Bangor at Portland 07:00 PM
12.21.2018 – Brewer at Hampden Academy 05:30 PM
12.21.2018 – Cony at Mount Blue 07:00 PM
12.21.2018 – Central Aroostook at Washburn 05:30 PM
12.21.2018 – Greenville at Schenck 05:30 PM
12.21.2018 – Lee Academy at Penobscot Valley 06:30 PM
12.21.2018 – Lincoln Academy at Mount Ararat 07:00 PM
12.21.2018 – John Bapst at Mount Desert Island 07:00 PM
12.21.2018 – Lawrence at Erskine Academy 06:30 PM
12.21.2018 – Fryeburg Academy at Oxford Hills 05:30 PM
12.21.2018 – Gardiner at Camden Hills 06:30 PM
12.21.2018 – Greely at Falmouth 06:00 PM
12.21.2018 – Gray-New Gloucester at Poland Regional 06:30 PM
12.21.2018 – Forest Hills at Buckfield 04:00 PM
12.21.2018 – Edward Little at Windham 07:00 PM
12.21.2018 – Houlton at Southern Aroostook 07:00 PM
12.21.2018 – Madawaska at Katahdin 04:30 PM
12.21.2018 – Fort Fairfield at Hodgdon 07:00 PM
12.21.2018 – Spruce Mountain at Wiscasset 06:30 PM
12.21.2018 – Woodland at Narraguagus 05:30 PM
12.21.2018 – York at Westbrook 06:00 PM
12.21.2018 – Winthrop at Telstar 07:00 PM
12.21.2018 – Vinalhaven at Rangeley 05:30 PM
12.21.2018 – Sacopee Valley at Saint Dominic 06:30 PM
12.21.2018 – Sumner at George Stevens 07:00 PM
12.21.2018 – South Portland at Thornton Academy 06:00 PM
12.21.2018 – Scarborough at Gorham 05:30 PM
12.22.2018 – Foxcroft Academy at Winslow 01:00 PM
12.22.2018 – Cape Elizabeth at Kennebunk 03:30 PM
12.22.2018 – Caribou at Old Town 01:30 PM
12.22.2018 – Belfast at Ellsworth 01:00 PM
12.22.2018 – North Yarmouth Academy at Traip Academy 12:30 PM
12.22.2018 – Orono at Presque Isle 02:00 PM
12.22.2018 – Vinalhaven at Rangeley 08:30 AM
12.22.2018 – Waterville at Washington Academy 03:00 PM
12.22.2018 – Yarmouth at Waynflete 01:30 PM
12.22.2018 – Oceanside at Hermon 03:00 PM
12.22.2018 – Houlton at Central 03:30 PM
12.22.2018 – Bangor Christian at Machias 01:00 PM
12.27.2018 – Mount Blue at Hampden Academy 06:30 PM
12.27.2018 – Mattanawcook Academy at George Stevens 05:00 PM
12.27.2018 – Calais at Sumner 06:30 PM
12.27.2018 – Caribou at Mount Desert Island 06:00 PM
12.27.2018 – Central Aroostook at Madawaska 05:30 PM
12.27.2018 – Deering at Portland 07:00 PM
12.27.2018 – Fryeburg Academy at Old Orchard Beach 06:30 PM
12.27.2018 – East Grand at Woodland 01:00 PM
12.27.2018 – John Bapst at Washington Academy 01:30 PM
12.27.2018 – Penobscot Valley at Greenville 12:30 PM
12.27.2018 – Central at Searsport 03:15 PM
12.27.2018 – Fort Fairfield at Washburn 01:30 PM
12.27.2018 – Waterville at Winslow 06:30 PM
12.27.2018 – Old Town at Hermon 01:30 PM
12.27.2018 – Orono at Foxcroft Academy 03:30 PM
12.27.2018 – Penquis Valley at Piscataquis 11:45 AM
12.27.2018 – Sanford at Gorham 06:00 PM
12.27.2018 – Presque Isle at Ellsworth 04:30 PM
12.27.2018 – Schenck at Bangor Christian 05:00 PM
12.28.2018 – Leavitt at Poland Regional 06:30 PM
12.28.2018 – Edward Little at Scarborough 11:30 AM
12.28.2018 – Erskine Academy at Camden Hills 06:30 PM
12.28.2018 – Forest Hills at Rangeley 10:00 AM
12.28.2018 – Foxcroft Academy at Mount View 06:30 PM
12.28.2018 – Gardiner at Medomak Valley 07:00 PM
12.28.2018 – Dexter at Schenck 03:15 PM
12.28.2018 – Caribou at Ellsworth 01:00 PM
12.28.2018 – Calais at Lee Academy 06:45 PM
12.28.2018 – Brunswick at Greely 01:00 PM
12.28.2018 – Bangor at Cheverus 06:00 PM
12.28.2018 – Biddeford at Mount Ararat 01:00 PM
12.28.2018 – Brewer at Cony 04:00 PM
12.28.2018 – Messalonskee at Nokomis 01:30 PM
12.28.2018 – Mount Desert Island at Presque Isle 01:00 PM
12.28.2018 – Noble at Massabesic 06:00 PM
12.28.2018 – South Portland at Oxford Hills 07:00 PM
12.28.2018 – Stearns at Houlton 11:45 AM
12.28.2018 – Traip Academy at Marshwood 02:00 PM
12.28.2018 – Waynflete at Saint Dominic 05:00 PM
12.28.2018 – Winthrop at Hall-Dale 05:30 PM
12.28.2018 – Westbrook at Cape Elizabeth 05:30 PM
12.28.2018 – Yarmouth at Gray-New Gloucester 05:30 PM
12.28.2018 – Wisdom at Fort Kent 05:30 PM
12.28.2018 – Hodgdon at Easton 07:00 PM
12.28.2018 – Machias at Narraguagus 05:30 PM
12.29.2018 – North Yarmouth Academy at Sacopee Valley 04:00 PM
12.29.2018 – Madison at Mountain Valley 07:00 PM
12.29.2018 – Maine Central Institute at John Bapst 12:00 PM
12.29.2018 – Bucksport at Stearns 01:00 PM
12.29.2018 – Carrabec at Spruce Mountain 07:00 PM
12.29.2018 – Central Aroostook at Ashland 01:00 PM
12.29.2018 – Dirigo at Mount Abram 06:30 PM
12.29.2018 – Deer Isle-Stonington at Greenville 01:00 PM
12.29.2018 – Freeport at Lincoln Academy 01:00 PM
12.29.2018 – Fryeburg Academy at Lake Region 04:30 PM
12.29.2018 – Gorham at Portland 02:00 PM
12.29.2018 – Falmouth at York 01:00 PM
12.29.2018 – Kennebunk at Morse 04:00 PM
12.29.2018 – Southern Aroostook at Madawaska 01:00 PM
12.29.2018 – Oceanside at Belfast 04:30 PM
12.29.2018 – Hermon at Washington Academy 01:30 PM
12.29.2018 – Windham at Bonny Eagle 06:00 PM
12.29.2018 – Vinalhaven at Temple 10:00 AM
12.29.2018 – Thornton Academy at Lewiston 02:30 PM
12.29.2018 – Van Buren at Katahdin 02:30 PM
12.29.2018 – Sumner at Bangor Christian 01:00 PM
12.29.2018 – Telstar at Boothbay Region 02:30 PM
12.29.2018 – Shead at Fort Fairfield 03:30 PM
12.29.2018 – Skowhegan at Lawrence 07:30 PM
12.29.2018 – Seacoast Christian at Valley 04:30 PM
12.29.2018 – Richmond at Lisbon 02:30 PM
12.31.2018 – Foxcroft Academy at Caribou 01:30 PM
12.31.2018 – Massabesic at Windham 01:00 PM
12.31.2018 – Orono at Ellsworth 01:00 PM
12.31.2018 – Old Town at Presque Isle 02:00 PM
1.2.2019 – Maine Central Institute at Maranacook 06:30 PM
1.2.2019 – Lisbon at Telstar 07:00 PM
1.2.2019 – Monmouth Academy at Dirigo 06:30 PM
1.2.2019 – Mount Blue at Lewiston 07:00 PM
1.2.2019 – Mount Abram at Richmond 07:00 PM
1.2.2019 – Morse at Leavitt 06:30 PM
1.2.2019 – Nokomis at Hampden Academy 06:30 PM
1.2.2019 – Noble at Scarborough 06:00 PM
1.2.2019 – Narraguagus at Woodland 06:00 PM
1.2.2019 – Oak Hill at Madison 07:00 PM
1.2.2019 – Erskine Academy at Messalonskee 06:30 PM
1.2.2019 – Falmouth at Kennebunk 06:00 PM
1.2.2019 – Lincoln Academy at Medomak Valley 05:30 PM
1.2.2019 – Jonesport-Beals at Machias 05:30 PM
1.2.2019 – Cony at Waterville 06:30 PM
1.2.2019 – Easton at Central Aroostook 05:30 PM
1.2.2019 – Dexter at Stearns 07:00 PM
1.2.2019 – Cheverus at Thornton Academy 06:00 PM
1.2.2019 – Camden Hills at Brunswick 06:30 PM
1.2.2019 – Brewer at Skowhegan 07:00 PM
1.2.2019 – Bonny Eagle at Deering 05:30 PM
1.2.2019 – Boothbay Region at Wiscasset 06:30 PM
1.2.2019 – Belfast at Mount View 06:30 PM
1.2.2019 – Oxford Hills at Bangor 06:30 PM
1.2.2019 – Penquis Valley at Central 05:30 PM
1.2.2019 – Pine Tree Academy at Rangeley 05:00 PM
1.2.2019 – Piscataquis at Bangor Christian 05:00 PM
1.2.2019 – Schenck at Penobscot Valley 06:30 PM
1.2.2019 – South Portland at Sanford 06:00 PM
1.2.2019 – Valley at Forest Hills 05:00 PM
1.2.2019 – Westbrook at Marshwood 06:00 PM
1.2.2019 – Winthrop at Carrabec 07:00 PM
1.2.2019 – Winslow at Oceanside 06:00 PM
1.2.2019 – George Stevens at Calais 06:30 PM
1.2.2019 – Hermon at Orono 07:00 PM
1.2.2019 – Wisdom at Fort Fairfield 05:30 PM
1.2.2019 – Spruce Mountain at Hall-Dale 06:30 PM
1.2.2019 – Houlton at Mattanawcook Academy 07:00 PM
1.3.2019 – Lake Region at Traip Academy 06:30 PM
1.3.2019 – Ellsworth at Washington Academy 06:30 PM
1.3.2019 – Fort Kent at Caribou 07:00 PM
1.3.2019 – Greely at Gray-New Gloucester 06:30 PM
1.3.2019 – North Yarmouth Academy at Fryeburg Academy 07:00 PM
1.3.2019 – Mount Ararat at Gardiner 06:30 PM
1.3.2019 – Madawaska at Van Buren 05:30 PM
1.3.2019 – Bangor Christian at Deer Isle-Stonington 05:00 PM
1.3.2019 – Washburn at Ashland 05:30 PM
1.3.2019 – Wells at Yarmouth 07:00 PM
1.3.2019 – Waynflete at Poland Regional 06:30 PM
1.3.2019 – Pine Tree Academy at Vinalhaven 05:30 PM
1.3.2019 – Sacopee Valley at Old Orchard Beach 07:00 PM
1.3.2019 – Saint Dominic at Buckfield 05:30 PM
1.3.2019 – Presque Isle at John Bapst 05:00 PM
1.4.2019 – Mount Ararat at Falmouth 06:00 PM
1.4.2019 – Medomak Valley at Erskine Academy 06:30 PM
1.4.2019 – Messalonskee at Mount Blue 07:00 PM
1.4.2019 – Madison at Spruce Mountain 07:00 PM
1.4.2019 – Maranacook at Cony 06:30 PM
1.4.2019 – Massabesic at South Portland 07:00 PM
1.4.2019 – Mountain Valley at Oak Hill 07:00 PM
1.4.2019 – Narraguagus at Bucksport 06:30 PM
1.4.2019 – Fryeburg Academy at Westbrook 06:00 PM
1.4.2019 – Lawrence at Nokomis 06:30 PM
1.4.2019 – Kennebunk at York 06:30 PM
1.4.2019 – Kents Hill at Saint Dominic 05:30 PM
1.4.2019 – Lincoln Academy at Leavitt 06:30 PM
1.4.2019 – Lewiston at Noble 06:00 PM
1.4.2019 – Jonesport-Beals at Sumner 06:30 PM
1.4.2019 – Bonny Eagle at Biddeford 06:00 PM
1.4.2019 – Brunswick at Cape Elizabeth 06:30 PM
1.4.2019 – Buckfield at Forest Hills 04:00 PM
1.4.2019 – Camden Hills at Brewer 06:30 PM
1.4.2019 – Carrabec at Boothbay Region 07:00 PM
1.4.2019 – Dexter at Penobscot Valley 06:30 PM
1.4.2019 – Cheverus at Scarborough 06:00 PM
1.4.2019 – Deering at Oxford Hills 07:00 PM
1.4.2019 – Richmond at Monmouth Academy 07:00 PM
1.4.2019 – Portland at Edward Little 07:00 PM
1.4.2019 – Sanford at Marshwood 06:30 PM
1.4.2019 – Pine Tree Academy at Vinalhaven 09:00 AM
1.4.2019 – Piscataquis at Mattanawcook Academy 07:00 PM
1.4.2019 – Old Town at Foxcroft Academy 07:00 PM
1.4.2019 – Thornton Academy at Bangor 07:00 PM
1.4.2019 – Telstar at Mount Abram 07:00 PM
1.4.2019 – Schenck at Penquis Valley 06:00 PM
1.4.2019 – Shead at Southern Aroostook 07:00 PM
1.4.2019 – Wisdom at Easton 05:30 PM
1.4.2019 – Wiscasset at Lisbon 07:00 PM
1.4.2019 – Central at George Stevens 07:00 PM
1.4.2019 – Temple at Seacoast Christian 04:00 PM
1.5.2019 – Carrabec at Dirigo 06:30 PM
1.5.2019 – Belfast at Presque Isle 03:00 PM
1.5.2019 – Ashland at Central Aroostook 04:00 PM
1.5.2019 – Lake Region at Poland Regional 05:30 PM
1.5.2019 – Freeport at Old Orchard Beach 02:30 PM
1.5.2019 – Greely at Gorham 04:00 PM
1.5.2019 – Ellsworth at Hermon 01:30 PM
1.5.2019 – Mount View at Old Town 07:00 PM
1.5.2019 – North Yarmouth Academy at Waynflete 04:30 PM
1.5.2019 – Maine Central Institute at Caribou 01:30 PM
1.5.2019 – Mattanawcook Academy at Stearns 04:00 PM
1.5.2019 – Hodgdon at Katahdin 01:30 PM
1.5.2019 – Washburn at Fort Kent 02:00 PM
1.5.2019 – Oceanside at Mount Desert Island 03:30 PM
1.5.2019 – Washington Academy at Foxcroft Academy 01:30 PM
1.5.2019 – Waterville at John Bapst 07:00 PM
1.5.2019 – Searsport at Shead 01:00 PM
1.5.2019 – Schenck at Greenville 01:00 PM
1.5.2019 – Traip Academy at Yarmouth 07:00 PM
1.5.2019 – Orono at Winslow 06:30 PM
1.7.2019 – Narraguagus at Shead 06:30 PM
1.7.2019 – Lee Academy at George Stevens 07:00 PM
1.7.2019 – Calais at Bucksport 06:30 PM
1.7.2019 – Cheverus at Gorham 07:00 PM
1.7.2019 – Deer Isle-Stonington at Jonesport-Beals 05:00 PM
1.7.2019 – Searsport at Penobscot Valley 06:30 PM
1.7.2019 – Machias at Woodland 05:00 PM
1.7.2019 – Central at Houlton 06:30 PM
1.7.2019 – Temple at Valley 05:00 PM
 
Ice Hockey
12.18.2018 – Greely at Yarmouth 04:50 PM
12.18.2018 – Portland/Deering at Marshwood/Traip/Sanford/Noble 05:00 PM
12.19.2018 – Hampden Academy at Bangor 06:30 PM
12.19.2018 – John Bapst at Camden Hills 07:00 PM
12.19.2018 – Gardiner at Mt. Ararat/Lisbon/Morse 06:30 PM
12.19.2018 – Brewer at Waterville/Winslow 05:00 PM
12.19.2018 – Scarborough at Edward Little 05:40 PM
12.19.2018 – Thornton Academy at Lewiston 06:00 PM
12.19.2018 – Houlton/Hodgdon/SAroostook/Ka at Presque Isle 05:00 PM
12.19.2018 – Cony/Monmouth/Hall-Dale at Windham/Westbrook 08:30 PM
12.20.2018 – Biddeford at Cheverus 08:00 PM
12.20.2018 – Marshwood/Traip/Sanford/Noble at York 05:00 PM
12.20.2018 – Kennebunk/Wells at Cape Elizabeth 04:00 PM
12.20.2018 – Massabesic/Old Orchard at SPortland/Freeport/Waynflete 06:00 PM
12.21.2018 – Falmouth at Bangor 06:30 PM
12.22.2018 – Gardiner at Cony/Monmouth/Hall-Dale 07:10 PM
12.22.2018 – Hampden Academy at Houlton/Hodgdon/SAroostook/Ka 01:00 PM
12.22.2018 – Lewiston at Saint Dominic 08:10 PM
12.22.2018 – Biddeford at Fryeburg/Lakes Region 04:00 PM
12.22.2018 – Brunswick at Mt. Ararat/Lisbon/Morse 04:15 PM
12.22.2018 – Cape Elizabeth at Greely 07:50 PM
12.22.2018 – SPortland/Freeport/Waynflete at Thornton Academy 07:30 PM
12.22.2018 – Massabesic/Old Orchard at Gorham 08:20 PM
12.22.2018 – Yarmouth at Camden Hills 06:00 PM
12.22.2018 – York at Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland 04:20 PM
12.22.2018 – Lawrence/Skowhegan/MCI at Windham/Westbrook 04:20 PM
12.22.2018 – Marshwood/Traip/Sanford/Noble at Scarborough 06:20 PM
12.22.2018 – Maranacook/Winthrop/Madison at Kennebunk/Wells 01:00 PM
12.22.2018 – Waterville/Winslow at Old Town/Orono 02:00 PM
12.26.2018 – Camden Hills at Hampden Academy 06:10 PM
12.26.2018 – John Bapst at Lawrence/Skowhegan/MCI 07:30 PM
12.26.2018 – Edward Little at Saint Dominic TBD
12.27.2018 – Messalonskee at Old Town/Orono 01:00 PM
12.27.2018 – Waterville/Winslow at Houlton/Hodgdon/SAroostook/Ka 06:00 PM
12.27.2018 – Windham/Westbrook at Gorham 10:00 AM
12.27.2018 – Mt. Ararat/Lisbon/Morse at Cony/Monmouth/Hall-Dale 01:50 PM
12.27.2018 – Scarborough at Massabesic/Old Orchard 12:00 PM
12.28.2018 – John Bapst at Brewer 05:00 PM
12.28.2018 – Houlton/Hodgdon/SAroostook/Ka at Maranacook/Winthrop/Madison 06:00 PM
12.28.2018 – Waterville/Winslow at Presque Isle 02:00 PM
12.29.2018 – Falmouth at SPortland/Freeport/Waynflete 12:00 PM
12.29.2018 – Gardiner at Kennebunk/Wells 01:00 PM
12.29.2018 – Camden Hills at Messalonskee 04:30 PM
12.29.2018 – Brunswick at Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland 04:20 PM
12.29.2018 – Cape Elizabeth at Biddeford 07:30 PM
12.29.2018 – Cheverus at Portland/Deering 07:40 PM
12.29.2018 – Old Town/Orono at Hampden Academy 01:00 PM
12.29.2018 – Presque Isle at Maranacook/Winthrop/Madison 01:00 PM
12.29.2018 – Fryeburg/Lakes Region at Lawrence/Skowhegan/MCI 07:00 PM
12.31.2018 – Biddeford at Thornton Academy 02:30 PM
1.1.2019 – Edward Little at Lewiston 04:00 PM
1.1.2019 – Greely at Falmouth 07:00 PM
1.1.2019 – York at Gardiner 03:00 PM
1.2.2019 – Gorham at Brunswick 05:30 PM
1.2.2019 – Hampden Academy at Waterville/Winslow 07:30 PM
1.2.2019 – Messalonskee at Brewer 06:00 PM
1.2.2019 – Scarborough at Saint Dominic 06:10 PM
1.3.2019 – Cheverus at Thornton Academy 06:30 PM
1.3.2019 – Bangor at Mt. Ararat/Lisbon/Morse 06:00 PM
1.3.2019 – Biddeford at Greely 07:10 PM
1.3.2019 – Yarmouth at Cape Elizabeth 07:50 PM
1.3.2019 – Massabesic/Old Orchard at Fryeburg/Lakes Region 07:10 PM
1.3.2019 – SPortland/Freeport/Waynflete at Portland/Deering 07:50 PM
1.3.2019 – Kennebunk/Wells at York 06:30 PM
1.4.2019 – Hampden Academy at John Bapst 06:30 PM
1.4.2019 – Maranacook/Winthrop/Madison at Presque Isle 06:30 PM
1.5.2019 – Gardiner at Brunswick 08:45 PM
1.5.2019 – Biddeford at Saint Dominic 06:00 PM
1.5.2019 – Brewer at Bangor 07:45 PM
1.5.2019 – Cape Elizabeth at Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland 08:10 PM
1.5.2019 – Edward Little at Gorham 08:20 PM
1.5.2019 – Cheverus at Lewiston 08:00 PM
1.5.2019 – Lawrence/Skowhegan/MCI at Cony/Monmouth/Hall-Dale 06:30 PM
1.5.2019 – Old Town/Orono at Messalonskee 07:30 PM
1.5.2019 – Kennebunk/Wells at Scarborough 04:20 PM
1.5.2019 – Waterville/Winslow at Camden Hills 06:00 PM
1.5.2019 – Maranacook/Winthrop/Madison at Houlton/Hodgdon/SAroostook/Ka 01:00 PM
1.5.2019 – Massabesic/Old Orchard at Portland/Deering 04:10 PM
1.5.2019 – Fryeburg/Lakes Region at Marshwood/Traip/Sanford/Noble 11:30 AM
1.5.2019 – Yarmouth at Falmouth 07:50 PM
1.5.2019 – Thornton Academy at York 07:45 PM
1.5.2019 – Presque Isle at John Bapst 05:10 PM
1.7.2019 – Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland at Yarmouth 05:30 PM