2018-2019 Schedules Games for 12/10/2018—12/17/2018
 
Basketball - Boys
12.10.2018 – Dirigo at Oak Hill 07:00 PM
12.10.2018 – Easton at Fort Fairfield 07:00 PM
12.10.2018 – Greely at Wells 07:00 PM
12.10.2018 – Houlton Christian at Southern Aroostook 06:00 PM
12.10.2018 – Lewiston at Edward Little 07:00 PM
12.10.2018 – Lisbon at Boothbay Region 07:00 PM
12.10.2018 – Monmouth Academy at Spruce Mountain 07:00 PM
12.10.2018 – Mount Abram at Winthrop 06:30 PM
12.10.2018 – Narraguagus at Jonesport-Beals 06:30 PM
12.10.2018 – Richmond at Mountain Valley 07:00 PM
12.10.2018 – Telstar at Madison 07:00 PM
12.10.2018 – Wiscasset at Hall-Dale 06:30 PM
12.10.2018 – Madawaska at Washburn 07:00 PM
12.11.2018 – Hodgdon at Houlton 07:00 PM
12.11.2018 – Greater Portland at Pine Tree Academy 06:30 PM
12.11.2018 – Temple at Buckfield 07:00 PM
12.11.2018 – Windham at Portland 07:00 PM
12.11.2018 – Machias at Shead 06:30 PM
12.11.2018 – Valley at Rangeley 06:30 PM
12.11.2018 – Skowhegan at Nokomis 06:30 PM
12.11.2018 – South Portland at Cheverus 08:00 PM
12.11.2018 – Van Buren at Wisdom 07:00 PM
12.11.2018 – Waterville at Maine Central Institute 06:30 PM
12.11.2018 – Sacopee Valley at Lake Region 07:00 PM
12.11.2018 – Sanford at Deering 07:00 PM
12.11.2018 – Poland Regional at Saint Dominic 06:30 PM
12.11.2018 – Noble at Gorham 07:00 PM
12.11.2018 – Mount Desert Island at Foxcroft Academy 07:00 PM
12.11.2018 – Mount View at Medomak Valley 06:30 PM
12.11.2018 – Old Orchard Beach at Traip Academy 07:00 PM
12.11.2018 – Oxford Hills at Bangor 07:00 PM
12.11.2018 – Penquis Valley at Dexter 07:00 PM
12.11.2018 – Morse at Lincoln Academy 06:30 PM
12.11.2018 – Mount Ararat at Brunswick 06:30 PM
12.11.2018 – Marshwood at Biddeford 07:00 PM
12.11.2018 – Massabesic at Bonny Eagle 07:00 PM
12.11.2018 – Mattanawcook Academy at Central 07:00 PM
12.11.2018 – Messalonskee at Lawrence 07:00 PM
12.11.2018 – Maranacook at Oceanside 06:30 PM
12.11.2018 – Lee Academy at Schenck 07:00 PM
12.11.2018 – John Bapst at Orono 07:00 PM
12.11.2018 – Kennebunk at Westbrook 07:00 PM
12.11.2018 – Gardiner at Leavitt 06:30 PM
12.11.2018 – Gray-New Gloucester at York 07:00 PM
12.11.2018 – Ellsworth at Old Town 07:00 PM
12.11.2018 – Falmouth at Scarborough 07:00 PM
12.11.2018 – Freeport at Yarmouth 07:00 PM
12.11.2018 – Cony at Erskine Academy 06:30 PM
12.11.2018 – Deer Isle-Stonington at George Stevens 06:00 PM
12.11.2018 – Belfast at Winslow 06:30 PM
12.11.2018 – Brewer at Mount Blue 07:00 PM
12.11.2018 – Bucksport at Sumner 06:30 PM
12.11.2018 – Camden Hills at Hampden Academy 07:00 PM
12.11.2018 – Cape Elizabeth at Fryeburg Academy 06:30 PM
12.12.2018 – Calais at Washington Academy 06:30 PM
12.12.2018 – Boothbay Region at Mount Abram 07:00 PM
12.12.2018 – Caribou at Fort Kent 07:00 PM
12.12.2018 – Hall-Dale at Carrabec 07:00 PM
12.12.2018 – Oak Hill at Richmond 07:00 PM
12.12.2018 – Mountain Valley at Telstar 07:00 PM
12.12.2018 – Piscataquis at Greenville 06:30 PM
12.12.2018 – Winthrop at Monmouth Academy 07:00 PM
12.12.2018 – Wisdom at Washburn 06:30 PM
12.12.2018 – Madawaska at Ashland 07:00 PM
12.12.2018 – Fort Fairfield at Katahdin 07:00 PM
12.13.2018 – Hodgdon at Easton 07:00 PM
12.13.2018 – Bangor Christian at Penobscot Valley 06:30 PM
12.13.2018 – Pine Tree Academy at Forest Hills 05:30 PM
12.13.2018 – Presque Isle at Houlton 07:00 PM
12.13.2018 – Seacoast Christian at North Yarmouth Academy 06:00 PM
12.13.2018 – Gray-New Gloucester at Freeport 07:00 PM
12.13.2018 – Madison at Wiscasset 06:30 PM
12.13.2018 – Deer Isle-Stonington at Sumner 06:30 PM
12.14.2018 – Dirigo at Winthrop 06:30 PM
12.14.2018 – Deering at Lewiston 07:00 PM
12.14.2018 – Carrabec at Madison 07:00 PM
12.14.2018 – Cony at Gardiner 06:30 PM
12.14.2018 – Edward Little at Cheverus 07:00 PM
12.14.2018 – Fort Kent at Fort Fairfield 07:00 PM
12.14.2018 – Erskine Academy at Skowhegan 07:00 PM
12.14.2018 – Bonny Eagle at Scarborough 07:00 PM
12.14.2018 – Ashland at Easton 07:00 PM
12.14.2018 – Brunswick at Falmouth 07:00 PM
12.14.2018 – Brewer at Messalonskee 07:00 PM
12.14.2018 – Bucksport at Narraguagus 06:30 PM
12.14.2018 – Camden Hills at Medomak Valley 05:30 PM
12.14.2018 – Maranacook at Poland Regional 06:30 PM
12.14.2018 – Monmouth Academy at Boothbay Region 07:00 PM
12.14.2018 – Mount Abram at Lisbon 07:00 PM
12.14.2018 – Gorham at Massabesic 07:00 PM
12.14.2018 – Greely at South Portland 07:00 PM
12.14.2018 – Kennebunk at Mount Ararat 07:00 PM
12.14.2018 – Lawrence at Hampden Academy 07:00 PM
12.14.2018 – Leavitt at Fryeburg Academy 06:30 PM
12.14.2018 – Schenck at Dexter 07:00 PM
12.14.2018 – Richmond at Spruce Mountain 07:00 PM
12.14.2018 – Rangeley at Buckfield 07:00 PM
12.14.2018 – Portland at Oxford Hills 07:00 PM
12.14.2018 – Mount View at Old Town 06:30 PM
12.14.2018 – Noble at Thornton Academy 07:30 PM
12.14.2018 – Nokomis at Mount Blue 07:00 PM
12.14.2018 – Old Orchard Beach at Cape Elizabeth 07:00 PM
12.14.2018 – Penquis Valley at Searsport 06:30 PM
12.14.2018 – George Stevens at Ellsworth 07:00 PM
12.14.2018 – Traip Academy at Waynflete 05:30 PM
12.14.2018 – Washington Academy at Hermon 07:00 PM
12.14.2018 – Wells at Lake Region 07:00 PM
12.14.2018 – Westbrook at Morse 06:30 PM
12.14.2018 – Vinalhaven at Valley 07:00 PM
12.14.2018 – Shead at Van Buren 06:30 PM
12.14.2018 – Telstar at Oak Hill 07:00 PM
12.14.2018 – Greater Portland at Temple 07:00 PM
12.15.2018 – Oceanside at Mount Desert Island 05:00 PM
12.15.2018 – Vinalhaven at Valley 10:00 AM
12.15.2018 – Waterville at John Bapst 07:00 PM
12.15.2018 – Machias at Deer Isle-Stonington 02:30 PM
12.15.2018 – Southern Aroostook at Shead 01:00 PM
12.15.2018 – Woodland at Calais 04:30 PM
12.15.2018 – Orono at Winslow 06:30 PM
12.15.2018 – Presque Isle at Belfast 04:30 PM
12.15.2018 – Saint Dominic at Seacoast Christian 06:30 PM
12.15.2018 – Sanford at Cheverus 07:00 PM
12.15.2018 – Katahdin at Wisdom 03:00 PM
12.15.2018 – Houlton Christian at Central Aroostook 02:00 PM
12.15.2018 – Marshwood at York 04:15 PM
12.15.2018 – Lee Academy at Penobscot Valley 06:30 PM
12.15.2018 – Caribou at Maine Central Institute 01:30 PM
12.15.2018 – Bangor at Windham 03:30 PM
12.15.2018 – Biddeford at Lincoln Academy 12:00 PM
12.17.2018 – Easton at Washburn 07:00 PM
12.17.2018 – Deering at Gorham 07:00 PM
12.17.2018 – Houlton Christian at Van Buren 06:00 PM
12.17.2018 – Pine Tree Academy at Seacoast Christian 06:30 PM
12.17.2018 – Piscataquis at Valley 07:00 PM
12.17.2018 – Woodland at Hodgdon 06:30 PM
12.17.2018 – Wiscasset at Mountain Valley 07:00 PM
 
Basketball - Girls
12.10.2018 – Wisdom at Southern Aroostook 04:30 PM
12.10.2018 – Woodland at Shead 06:30 PM
12.10.2018 – George Stevens at Central 07:00 PM
12.10.2018 – Penobscot Valley at Stearns 05:30 PM
12.10.2018 – Sumner at Bucksport 06:30 PM
12.10.2018 – Seacoast Christian at Hebron Academy 05:00 PM
12.10.2018 – Narraguagus at Washington Academy 06:30 PM
12.10.2018 – Lake Region at North Yarmouth Academy 07:00 PM
12.10.2018 – Lee Academy at Schenck 07:00 PM
12.10.2018 – Mattanawcook Academy at Piscataquis 07:00 PM
12.10.2018 – Deer Isle-Stonington at Searsport 06:30 PM
12.10.2018 – East Grand at Katahdin 05:00 PM
12.10.2018 – Calais at Houlton 07:00 PM
12.10.2018 – Madawaska at Washburn 05:30 PM
12.11.2018 – Spruce Mountain at Monmouth Academy 07:00 PM
12.11.2018 – Oceanside at Maranacook 06:30 PM
12.11.2018 – Temple at Buckfield 05:30 PM
12.11.2018 – Caribou at Fort Kent 07:00 PM
12.11.2018 – Biddeford at Marshwood 06:00 PM
12.11.2018 – Bonny Eagle at Massabesic 06:00 PM
12.11.2018 – Boothbay Region at Lisbon 07:00 PM
12.11.2018 – Brewer at Mount Blue 05:30 PM
12.11.2018 – Bangor at Oxford Hills 06:30 PM
12.11.2018 – Easton at Fort Fairfield 07:00 PM
12.11.2018 – Edward Little at Lewiston 07:00 PM
12.11.2018 – Erskine Academy at Cony 06:30 PM
12.11.2018 – Freeport at Yarmouth 05:30 PM
12.11.2018 – Deering at Sanford 06:00 PM
12.11.2018 – Lincoln Academy at Morse 06:30 PM
12.11.2018 – Maine Central Institute at Waterville 06:30 PM
12.11.2018 – Madison at Telstar 07:00 PM
12.11.2018 – Leavitt at Gardiner 06:30 PM
12.11.2018 – Lawrence at Messalonskee 06:30 PM
12.11.2018 – Hall-Dale at Wiscasset 06:30 PM
12.11.2018 – Hampden Academy at Camden Hills 06:30 PM
12.11.2018 – Fryeburg Academy at Cape Elizabeth 06:30 PM
12.11.2018 – Oak Hill at Dirigo 06:30 PM
12.11.2018 – Penquis Valley at Dexter 05:30 PM
12.11.2018 – Medomak Valley at Mount View 06:30 PM
12.11.2018 – Nokomis at Skowhegan 07:00 PM
12.11.2018 – Mountain Valley at Richmond 07:00 PM
12.11.2018 – Mount Ararat at Brunswick 05:00 PM
12.11.2018 – Scarborough at Falmouth 06:00 PM
12.11.2018 – Saint Dominic at Poland Regional 06:30 PM
12.11.2018 – Portland at Windham 07:00 PM
12.11.2018 – Traip Academy at Old Orchard Beach 07:00 PM
12.11.2018 – Valley at Rangeley 05:00 PM
12.11.2018 – Thornton Academy at Noble 06:00 PM
12.11.2018 – South Portland at Cheverus 06:30 PM
12.11.2018 – Wells at Greely 07:00 PM
12.11.2018 – Westbrook at Kennebunk 06:00 PM
12.11.2018 – Van Buren at Wisdom 05:30 PM
12.11.2018 – Winthrop at Mount Abram 07:00 PM
12.11.2018 – York at Gray-New Gloucester 06:30 PM
12.11.2018 – Winslow at Belfast 06:30 PM
12.12.2018 – Machias at Shead 06:30 PM
12.12.2018 – Piscataquis at Greenville 05:00 PM
12.12.2018 – Mount Desert Island at Foxcroft Academy 07:00 PM
12.12.2018 – Narraguagus at George Stevens 07:00 PM
12.12.2018 – John Bapst at Orono 07:00 PM
12.12.2018 – Mattanawcook Academy at Lee Academy 06:30 PM
12.12.2018 – Central Aroostook at Houlton 07:00 PM
12.12.2018 – Ellsworth at Old Town 07:00 PM
12.12.2018 – East Grand at Washburn 05:00 PM
12.12.2018 – Madawaska at Ashland 05:30 PM
12.12.2018 – Hodgdon at Woodland 05:00 PM
12.13.2018 – Freeport at Gray-New Gloucester 06:30 PM
12.13.2018 – Fort Kent at Fort Fairfield 07:00 PM
12.13.2018 – Carrabec at Hall-Dale 06:30 PM
12.13.2018 – Deer Isle-Stonington at Sumner 05:00 PM
12.13.2018 – Dirigo at Spruce Mountain 07:00 PM
12.13.2018 – Monmouth Academy at Winthrop 06:30 PM
12.13.2018 – Mount Abram at Boothbay Region 07:00 PM
12.13.2018 – Lake Region at Wells 06:30 PM
12.13.2018 – Gorham at Noble 06:00 PM
12.13.2018 – North Yarmouth Academy at Yarmouth 07:00 PM
12.13.2018 – Penquis Valley at Searsport 06:30 PM
12.13.2018 – Pine Tree Academy at Forest Hills 04:00 PM
12.13.2018 – Richmond at Oak Hill 07:00 PM
12.13.2018 – Saint Dominic at Sacopee Valley 06:30 PM
12.13.2018 – Bangor Christian at Penobscot Valley 05:00 PM
12.13.2018 – Wiscasset at Madison 07:00 PM
12.13.2018 – Washington Academy at Hermon 07:00 PM
12.13.2018 – Telstar at Mountain Valley 07:00 PM
12.14.2018 – South Portland at Greely 07:00 PM
12.14.2018 – Scarborough at Bonny Eagle 06:00 PM
12.14.2018 – Skowhegan at Erskine Academy 06:30 PM
12.14.2018 – Vinalhaven at Valley 05:30 PM
12.14.2018 – Van Buren at East Grand 05:00 PM
12.14.2018 – Windham at Bangor 06:30 PM
12.14.2018 – Waynflete at Traip Academy 07:00 PM
12.14.2018 – Rangeley at Buckfield 05:30 PM
12.14.2018 – Poland Regional at Maranacook 06:30 PM
12.14.2018 – Old Town at Mount View 06:30 PM
12.14.2018 – North Haven at Jonesport-Beals 05:30 PM
12.14.2018 – Mount Desert Island at Oceanside 06:30 PM
12.14.2018 – Gardiner at Cony 06:30 PM
12.14.2018 – Hampden Academy at Lawrence 06:30 PM
12.14.2018 – Hebron Academy at Temple 05:00 PM
12.14.2018 – Morse at Westbrook 06:00 PM
12.14.2018 – Mount Ararat at Kennebunk 06:00 PM
12.14.2018 – Mount Blue at Nokomis 06:30 PM
12.14.2018 – Messalonskee at Brewer 06:30 PM
12.14.2018 – Massabesic at Thornton Academy 06:00 PM
12.14.2018 – Lewiston at Deering 05:30 PM
12.14.2018 – Katahdin at Hodgdon 07:00 PM
12.14.2018 – Cheverus at Edward Little 07:00 PM
12.14.2018 – Falmouth at Brunswick 06:30 PM
12.14.2018 – Fryeburg Academy at Leavitt 06:30 PM
12.14.2018 – Ashland at Easton 05:30 PM
12.14.2018 – Cape Elizabeth at Old Orchard Beach 07:00 PM
12.14.2018 – Camden Hills at Medomak Valley 07:00 PM
12.15.2018 – Caribou at Maine Central Institute 04:30 PM
12.15.2018 – Dexter at Piscataquis 02:30 PM
12.15.2018 – Cheverus at Sanford 02:30 PM
12.15.2018 – Lincoln Academy at Biddeford 12:00 PM
12.15.2018 – Marshwood at York 02:30 PM
12.15.2018 – Katahdin at Wisdom 01:30 PM
12.15.2018 – John Bapst at Waterville 01:00 PM
12.15.2018 – North Haven at Jonesport-Beals 08:30 AM
12.15.2018 – Oxford Hills at Portland 12:30 PM
12.15.2018 – Presque Isle at Belfast 03:00 PM
12.15.2018 – Sacopee Valley at Seacoast Christian 05:00 PM
12.15.2018 – Vinalhaven at Valley 08:30 AM
12.15.2018 – Stearns at Mattanawcook Academy 04:00 PM
12.15.2018 – Winslow at Orono 02:30 PM
12.15.2018 – Penobscot Valley at Penquis Valley 12:30 PM
12.15.2018 – George Stevens at Ellsworth 07:00 PM
12.15.2018 – Machias at Deer Isle-Stonington 01:00 PM
12.15.2018 – Central at Lee Academy 06:30 PM
12.15.2018 – Southern Aroostook at Shead 02:30 PM
12.17.2018 – Houlton at Stearns 07:00 PM
12.17.2018 – George Stevens at Bucksport 06:30 PM
12.17.2018 – Central at Dexter 07:00 PM
12.17.2018 – Winthrop at Dirigo 06:30 PM
12.17.2018 – Woodland at Calais 06:30 PM
12.17.2018 – Searsport at Sumner 06:30 PM
12.17.2018 – Shead at Narraguagus 06:30 PM
12.17.2018 – Piscataquis at Valley 05:00 PM
12.17.2018 – Pine Tree Academy at Seacoast Christian 05:00 PM
12.17.2018 – Penquis Valley at Lee Academy 06:00 PM
12.17.2018 – Oak Hill at Telstar 07:00 PM
12.17.2018 – Mountain Valley at Wiscasset 06:30 PM
12.17.2018 – Hebron Academy at Old Orchard Beach 05:30 PM
12.17.2018 – Madison at Carrabec 07:00 PM
12.17.2018 – Lisbon at Mount Abram 07:00 PM
12.17.2018 – Mount Desert Island at Washington Academy 06:30 PM
12.17.2018 – Boothbay Region at Monmouth Academy 07:00 PM
12.17.2018 – Fort Fairfield at Central Aroostook 07:00 PM
12.17.2018 – Spruce Mountain at Richmond 06:30 PM
 
Ice Hockey
12.10.2018 – Massabesic/Old Orchard at Brunswick 07:00 PM
12.10.2018 – Houlton/Hodgdon/SAroostook/Ka at John Bapst 06:30 PM
12.10.2018 – Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland at Maranacook/Winthrop/Madison 07:20 PM
12.11.2018 – Windham/Westbrook at Mt. Ararat/Lisbon/Morse 07:00 PM
12.12.2018 – Cony/Monmouth/Hall-Dale at Lewiston 08:00 PM
12.12.2018 – Portland/Deering at Edward Little 05:40 PM
12.12.2018 – Bangor at Brewer 06:00 PM
12.12.2018 – Gorham at Kennebunk/Wells 07:30 PM
12.12.2018 – John Bapst at Waterville/Winslow 07:30 PM
12.12.2018 – Yarmouth at Brunswick 06:30 PM
12.12.2018 – Thornton Academy at Saint Dominic 07:50 PM
12.13.2018 – York at SPortland/Freeport/Waynflete 04:00 PM
12.13.2018 – Fryeburg/Lakes Region at Cheverus 06:00 PM
12.13.2018 – Lawrence/Skowhegan/MCI at Mt. Ararat/Lisbon/Morse 05:15 PM
12.13.2018 – Maranacook/Winthrop/Madison at Gardiner 08:40 PM
12.13.2018 – Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland at Cape Elizabeth 08:00 PM
12.14.2018 – Presque Isle at Hampden Academy 05:20 PM
12.14.2018 – Greely at Kennebunk/Wells 07:30 PM
12.15.2018 – Gorham at Marshwood/Traip/Sanford/Noble 12:45 PM
12.15.2018 – Lewiston at Cheverus 08:00 PM
12.15.2018 – Bangor at Saint Dominic 06:30 PM
12.15.2018 – Biddeford at Edward Little 04:20 PM
12.15.2018 – Camden Hills at Gardiner 07:40 PM
12.15.2018 – Brunswick at Cony/Monmouth/Hall-Dale 05:30 PM
12.15.2018 – Presque Isle at Brewer 11:00 AM
12.15.2018 – Scarborough at Falmouth 07:10 PM
12.15.2018 – Yarmouth at York 10:45 AM
12.15.2018 – Houlton/Hodgdon/SAroostook/Ka at Old Town/Orono 02:00 PM
12.15.2018 – Waterville/Winslow at Messalonskee 07:30 PM
12.15.2018 – Portland/Deering at SPortland/Freeport/Waynflete 08:00 PM
12.15.2018 – Fryeburg/Lakes Region at Massabesic/Old Orchard 04:20 PM
12.17.2018 – Cony/Monmouth/Hall-Dale at Mt. Ararat/Lisbon/Morse 07:00 PM