2017-2018 Schedules Games on 1/23/2018
 
Basketball - Boys
1.23.2018 – Pine Tree Academy at Rangeley 05:30 PM
1.23.2018 – Old Orchard Beach at Gray-New Gloucester 06:30 PM
1.23.2018 – Hall-Dale at Richmond 06:30 PM
1.23.2018 – Sacopee Valley at Seacoast Christian 06:30 PM
1.23.2018 – Mount View at Foxcroft Academy 07:00 PM
1.23.2018 – Belfast at Winslow 06:30 PM
1.23.2018 – Washburn at Ashland 05:30 PM
1.23.2018 – Gould Academy at North Yarmouth Academy 07:00 PM
1.23.2018 – Waterville at Maine Central Institute 06:30 PM
1.23.2018 – Jonesport-Beals at Woodland 06:30 PM
1.23.2018 – Fort Fairfield at Hodgdon 07:00 PM
1.23.2018 – Messalonskee at Lawrence 07:00 PM
1.23.2018 – Nokomis at Bangor 07:00 PM
1.23.2018 – Traip Academy at Lake Region 06:30 PM
1.23.2018 – Fryeburg Academy at Poland Regional 06:30 PM
1.23.2018 – Maranacook at Oceanside 06:30 PM
1.23.2018 – Noble at South Portland 07:00 PM
1.23.2018 – Gardiner at Mount Blue 07:00 PM
1.23.2018 – Marshwood at Thornton Academy 07:30 PM
1.23.2018 – Cony at Brewer 07:00 PM
1.23.2018 – Oxford Hills at Cheverus 07:00 PM
1.23.2018 – Gorham at Edward Little 07:00 PM
1.23.2018 – Scarborough at Sanford 07:00 PM
1.23.2018 – Wells at York 05:30 PM
1.23.2018 – Morse at Brunswick 06:30 PM
1.23.2018 – Westbrook at Greely 07:00 PM
1.23.2018 – Hermon at Orono 07:00 PM
1.23.2018 – Katahdin at Southern Aroostook 07:00 PM
1.23.2018 – Bonny Eagle at Kennebunk 06:30 PM
1.23.2018 – Valley at Buckfield 06:30 PM
1.23.2018 – Cape Elizabeth at Yarmouth 06:00 PM
1.23.2018 – Biddeford at Falmouth 07:00 PM
1.23.2018 – Waynflete at Freeport 07:00 PM
1.23.2018 – Deering at Massabesic 07:00 PM
1.23.2018 – Leavitt at Mount Ararat 07:00 PM
1.23.2018 – John Bapst at Presque Isle 06:00 PM
1.23.2018 – Lincoln Academy at Erskine Academy 06:30 PM
1.23.2018 – Machias at Shead 06:30 PM
1.23.2018 – Ellsworth at Old Town 07:00 PM
1.23.2018 – Lewiston at Windham 07:00 PM
 
Basketball - Girls
1.23.2018 – Pine Tree Academy at Rangeley 04:00 PM
1.23.2018 – John Bapst at Presque Isle 04:30 PM
1.23.2018 – Mount View at Foxcroft Academy 05:30 PM
1.23.2018 – Freeport at Waynflete 05:30 PM
1.23.2018 – Winslow at Belfast 06:30 PM
1.23.2018 – Washburn at Ashland 07:00 PM
1.23.2018 – Maine Central Institute at Waterville 06:30 PM
1.23.2018 – Telstar at Carrabec 07:00 PM
1.23.2018 – Bangor at Nokomis 06:30 PM
1.23.2018 – Lawrence at Messalonskee 06:30 PM
1.23.2018 – Monmouth Academy at Mountain Valley 07:00 PM
1.23.2018 – Poland Regional at Fryeburg Academy 06:30 PM
1.23.2018 – South Portland at Noble 06:00 PM
1.23.2018 – Oceanside at Maranacook 06:30 PM
1.23.2018 – Gray-New Gloucester at Old Orchard Beach 07:00 PM
1.23.2018 – Boothbay Region at Winthrop 07:00 PM
1.23.2018 – Mount Blue at Gardiner 06:30 PM
1.23.2018 – Hyde at North Yarmouth Academy 05:30 PM
1.23.2018 – Edward Little at Gorham 06:00 PM
1.23.2018 – Thornton Academy at McAuley 06:00 PM
1.23.2018 – Lisbon at Spruce Mountain 07:00 PM
1.23.2018 – Cheverus at Oxford Hills 07:00 PM
1.23.2018 – Kennebunk at Bonny Eagle 06:00 PM
1.23.2018 – Brewer at Cony 06:30 PM
1.23.2018 – Brunswick at Morse 05:00 PM
1.23.2018 – Sanford at Scarborough 06:00 PM
1.23.2018 – Greely at Westbrook 06:00 PM
1.23.2018 – Wells at York 07:00 PM
1.23.2018 – Dirigo at Madison 07:00 PM
1.23.2018 – Valley at Buckfield 05:00 PM
1.23.2018 – Richmond at Hall-Dale 06:30 PM
1.23.2018 – Mount Ararat at Leavitt 06:30 PM
1.23.2018 – Yarmouth at Cape Elizabeth 07:00 PM
1.23.2018 – Mount Abram at Oak Hill 07:00 PM
1.23.2018 – Falmouth at Biddeford 06:00 PM
1.23.2018 – Erskine Academy at Lincoln Academy 06:30 PM
1.23.2018 – Windham at Lewiston 07:00 PM
1.23.2018 – Sacopee Valley at Seacoast Christian 05:00 PM
1.23.2018 – Massabesic at Deering 07:00 PM
1.23.2018 – Saint Dominic at Gould Academy 04:00 PM
 
Ice Hockey
1.23.2018 – Yarmouth at Greely 07:40 PM