2017-2018 Schedules Games for 2/21/2018—2/28/2018
 
Basketball - Boys
2.21.2018 – Medomak Valley at Nokomis 8:30 PM
2.21.2018 – Westbrook at Biddeford 6:00 PM
2.21.2018 – Cony at Hampden Academy 7:00 PM
2.21.2018 – Falmouth at Greely 7:30 PM
2.21.2018 – Presque Isle at Mount Desert Island 7:05 PM
2.21.2018 – Winslow at Hermon 8:35 PM
2.21.2018 – Penobscot Valley at Mattanawcook Academy 9:35 AM
2.21.2018 – Seacoast Christian at Greenville 11:30 AM
2.21.2018 – AR Gould at Valley 10:00 AM
2.21.2018 – Piscataquis at Fort Fairfield 11:05 AM
2.22.2018 – Seacoast Christian at Greenville 11:30 AM
2.22.2018 – Richmond at Hall-Dale 8:30 PM
2.22.2018 – Boothbay Region at Winthrop 7:00 PM
2.22.2018 – Schenck at Woodland 8:35 PM
2.22.2018 – Machias at Jonesport-Beals 7:05 PM
2.22.2018 – Yarmouth at Cape Elizabeth 6:00 PM
2.22.2018 – Gray-New Gloucester at Wells 7:30 PM
2.23.2018 – Windham at Edward Little 6:30 PM
2.23.2018 – South Portland at Scarborough 8:00 PM
2.23.2018 – Fort Kent at George Stevens 8:35 PM
 
Basketball - Girls
2.21.2018 – Edward Little at Portland 2:00 PM
2.21.2018 – Cheverus at Oxford Hills 3:30 PM
2.21.2018 – Messalonskee at Skowhegan 2:30 PM
2.21.2018 – Lawrence at Hampden Academy 4:00 PM
2.21.2018 – Presque Isle at Hermon 3:35 PM
2.21.2018 – Winslow at John Bapst 2:05 PM
2.21.2018 – York at Brunswick 11:30 AM
2.21.2018 – Marshwood at Greely 10:00 AM
2.22.2018 – Katahdin at Southern Aroostook 3:35 PM
2.22.2018 – Deer Isle-Stonington at Woodland 2:05 PM
2.22.2018 – Temple at Woodland 10:00 AM
2.22.2018 – Freeport at Poland Regional 1:00 PM
2.22.2018 – Lake Region at Gray-New Gloucester 2:30 PM
2.22.2018 – Madison at Boothbay Region 4:00 PM
2.22.2018 – Richmond at Monmouth Academy 2:30 PM
2.22.2018 – Greenville at Vinalhaven 11:30 AM
2.23.2018 – Gorham at Scarborough 3:45 PM
2.23.2018 – Calais at Dexter 2:05 PM
2.23.2018 – Central at Houlton 3:35 PM
 
Ice Hockey
2.21.2018 – Hodgdon/Houlton at Lawrence/Skowhegan 02:30 PM
2.21.2018 – Greely at Saint Dominic 06:10 PM
2.21.2018 – John Bapst at Brewer 08:20 PM
2.21.2018 – Bangor at Gray-New Gloucester/Poland 04:20 PM
2.21.2018 – Thornton Academy at Windham/Westbrook 08:30 PM
2.21.2018 – Mt. Ararat/Lisbon/Morse at Edward Little 08:40 PM
2.21.2018 – Cheverus at Scarborough 05:50 PM
2.21.2018 – Biddeford at Lewiston 08:00 PM
2.21.2018 – Camden Hills at Messalonskee 12:00 PM
2.21.2018 – Old Town/Orono at Hampden Academy 06:00 PM
2.22.2018 – Gardiner at Yarmouth 07:10 PM
2.22.2018 – Kennebunk at York 01:15 PM
2.22.2018 – Brunswick at Maranacook/Winthrop TBD
2.22.2018 – Gorham at Cape Elizabeth 04:00 PM