2017-2018 Schedules Basketball - Girls Upcoming Games
 
Basketball - Girls
12.11.2017 – Washington Academy at Calais 06:30 PM
12.11.2017 – Katahdin at East Grand 05:00 PM
12.11.2017 – Hyde at Islesboro 05:15 PM
12.11.2017 – Machias at Narraguagus 06:30 PM
12.11.2017 – Waynflete at North Yarmouth Academy 05:30 PM
12.11.2017 – Dexter at Penquis Valley 07:00 PM
12.11.2017 – Lee Academy at Schenck 07:00 PM
12.11.2017 – Deer Isle-Stonington at Searsport 06:30 PM
12.11.2017 – Traip Academy at Seacoast Christian 07:00 PM
12.11.2017 – Bucksport at Sumner 06:30 PM
12.11.2017 – Wisdom at Van Buren 07:00 PM
12.11.2017 – Jonesport-Beals at Woodland 06:30 PM
12.11.2017 – Central at George Stevens 07:00 PM
12.11.2017 – Stearns at Penobscot Valley 06:30 PM
12.11.2017 – Madawaska at Washburn 05:30 PM
12.12.2017 – Camden Hills at Hampden Academy 06:30 PM
12.12.2017 – Pine Tree Academy at Hebron Academy 04:00 PM
12.12.2017 – Sacopee Valley at Lake Region 07:00 PM
12.12.2017 – Messalonskee at Lawrence 06:30 PM
12.12.2017 – Gardiner at Leavitt 06:30 PM
12.12.2017 – Morse at Lincoln Academy 06:30 PM
12.12.2017 – North Haven at Forest Hills 11:00 AM
12.12.2017 – Yarmouth at Freeport 05:30 PM
12.12.2017 – Cape Elizabeth at Fryeburg Academy 06:30 PM
12.12.2017 – Wiscasset at Hall-Dale 06:30 PM
12.12.2017 – Sanford at Deering 07:00 PM
12.12.2017 – Fort Fairfield at Easton 07:00 PM
12.12.2017 – Lewiston at Edward Little 07:00 PM
12.12.2017 – Cony at Erskine Academy 06:30 PM
12.12.2017 – Fort Kent at Caribou 07:00 PM
12.12.2017 – Temple at Buckfield 05:00 PM
12.12.2017 – Oxford Hills at Bangor 06:00 PM
12.12.2017 – Marshwood at Biddeford 06:00 PM
12.12.2017 – Lisbon at Boothbay Region 07:00 PM
12.12.2017 – Massabesic at Bonny Eagle 06:00 PM
12.12.2017 – Telstar at Madison 07:00 PM
12.12.2017 – Waterville at Maine Central Institute 06:30 PM
12.12.2017 – Piscataquis at Bangor Christian 05:00 PM
12.12.2017 – Gray-New Gloucester at York 06:30 PM
12.12.2017 – Old Orchard Beach at Traip Academy 07:00 PM
12.12.2017 – Noble at Thornton Academy 06:00 PM
12.12.2017 – Greely at Wells 07:00 PM
12.12.2017 – Kennebunk at Westbrook 06:00 PM
12.12.2017 – Belfast at Winslow 06:30 PM
12.12.2017 – Mount Abram at Winthrop 07:00 PM
12.12.2017 – Cheverus at South Portland 06:30 PM
12.12.2017 – Poland Regional at Saint Dominic 06:30 PM
12.12.2017 – Falmouth at Scarborough 06:00 PM
12.12.2017 – Valley at Rangeley 05:00 PM
12.12.2017 – Skowhegan at Nokomis 06:30 PM
12.12.2017 – Windham at Portland 07:00 PM
12.12.2017 – Dirigo at Oak Hill 07:00 PM
12.12.2017 – Richmond at Mountain Valley 07:00 PM
12.12.2017 – Mount View at Medomak Valley 06:30 PM
12.12.2017 – Brewer at Mount Blue 05:30 PM
12.12.2017 – Monmouth Academy at Spruce Mountain 07:00 PM
12.12.2017 – Shead at Machias 06:30 PM
12.12.2017 – Maranacook at Oceanside 06:00 PM
12.13.2017 – Mount Ararat at Brunswick 05:00 PM
12.13.2017 – Washburn at East Grand 05:00 PM
12.13.2017 – Houlton at Central Aroostook 07:00 PM
12.13.2017 – Kents Hill at Gould Academy 03:00 PM
12.13.2017 – Old Town at Ellsworth 07:00 PM
12.13.2017 – Highview Christian at Jonesport-Beals 05:00 PM
12.13.2017 – Foxcroft Academy at Mount Desert Island 07:00 PM
12.13.2017 – Woodland at Hodgdon 06:30 PM
12.13.2017 – Ashland at Madawaska 07:00 PM
12.13.2017 – Seacoast Christian at Greater Portland 05:00 PM
12.14.2017 – Mattanawcook Academy at Lee Academy 07:30 PM
12.14.2017 – Spruce Mountain at Dirigo 07:00 PM
12.14.2017 – Pine Tree Academy at Forest Hills 04:00 PM
12.14.2017 – Fort Fairfield at Fort Kent 07:00 PM
12.14.2017 – Hall-Dale at Carrabec 06:00 PM
12.14.2017 – Sumner at Deer Isle-Stonington 07:00 PM
12.14.2017 – Schenck at Dexter 07:00 PM
12.14.2017 – Boothbay Region at Mount Abram 07:00 PM
12.14.2017 – Winthrop at Monmouth Academy 07:00 PM
12.14.2017 – George Stevens at Narraguagus 06:30 PM
12.14.2017 – Greenville at Piscataquis 05:00 PM
12.14.2017 – Searsport at Penquis Valley 07:00 PM
12.14.2017 – Oak Hill at Richmond 07:00 PM
12.14.2017 – Yarmouth at Sacopee Valley 06:30 PM
12.14.2017 – Bucksport at Stearns 05:30 PM
12.14.2017 – Madison at Wiscasset 07:00 PM
12.14.2017 – Mountain Valley at Telstar 07:00 PM
12.14.2017 – Penobscot Valley at Bangor Christian 06:30 PM
12.14.2017 – North Yarmouth Academy at Hyde 05:00 PM
12.15.2017 – Brunswick at Falmouth 06:00 PM
12.15.2017 – Edward Little at Cheverus 07:00 PM
12.15.2017 – Rangeley at Buckfield 05:30 PM
12.15.2017 – Old Orchard Beach at Cape Elizabeth 07:00 PM
12.15.2017 – Medomak Valley at Camden Hills 05:30 PM
12.15.2017 – Easton at Ashland 05:30 PM
12.15.2017 – Gray-New Gloucester at Freeport 07:00 PM
12.15.2017 – Lawrence at Hampden Academy 06:30 PM
12.15.2017 – Cony at Gardiner 06:30 PM
12.15.2017 – Deering at Lewiston 07:00 PM
12.15.2017 – Fryeburg Academy at Leavitt 06:30 PM
12.15.2017 – Islesboro at Jonesport-Beals 06:00 PM
12.15.2017 – Waterville at John Bapst 07:00 PM
12.15.2017 – Hodgdon at Katahdin 07:00 PM
12.15.2017 – Biddeford at Lincoln Academy 06:30 PM
12.15.2017 – Bangor at Windham 07:00 PM
12.15.2017 – Valley at Vinalhaven 05:30 PM
12.15.2017 – Greely at South Portland 07:00 PM
12.15.2017 – East Grand at Van Buren 05:00 PM
12.15.2017 – Traip Academy at Waynflete 05:30 PM
12.15.2017 – Temple at Seacoast Christian 05:00 PM
12.15.2017 – Erskine Academy at Skowhegan 07:00 PM
12.15.2017 – Bonny Eagle at Scarborough 06:00 PM
12.15.2017 – Maranacook at Poland Regional 06:30 PM
12.15.2017 – Brewer at Messalonskee 05:30 PM
12.15.2017 – Sanford at McAuley 06:00 PM
12.15.2017 – Thornton Academy at Massabesic 06:00 PM
12.15.2017 – Westbrook at Morse 06:30 PM
12.15.2017 – Nokomis at Mount Blue 07:00 PM
12.15.2017 – Kennebunk at Mount Ararat 07:00 PM
12.15.2017 – Old Town at Mount View 05:00 PM
12.15.2017 – North Haven at Greater Portland 05:30 PM
12.15.2017 – Shead at Southern Aroostook 05:30 PM
12.16.2017 – Islesboro at Jonesport-Beals 10:00 AM
12.16.2017 – Wells at Lake Region 06:00 PM
12.16.2017 – Noble at Gorham 11:30 AM
12.16.2017 – Greenville at Forest Hills 01:00 PM
12.16.2017 – Presque Isle at Belfast 03:00 PM
12.16.2017 – Narraguagus at Calais 02:30 PM
12.16.2017 – Maine Central Institute at Caribou 01:30 PM
12.16.2017 – Piscataquis at Dexter 01:30 PM
12.16.2017 – Oceanside at Mount Desert Island 03:30 PM
12.16.2017 – York at Marshwood 06:00 PM
12.16.2017 – Portland at Oxford Hills 07:00 PM
12.16.2017 – Sumner at Searsport 01:30 PM
12.16.2017 – Mattanawcook Academy at Stearns 07:00 PM
12.16.2017 – Hermon at Washington Academy 02:30 PM
12.16.2017 – Orono at Winslow 06:30 PM
12.16.2017 – Vinalhaven at Valley 09:00 AM
12.16.2017 – Ellsworth at George Stevens 07:00 PM
12.16.2017 – Deer Isle-Stonington at Machias 01:00 PM
12.16.2017 – Penquis Valley at Penobscot Valley 06:30 PM
12.16.2017 – Lee Academy at Central 01:00 PM
12.16.2017 – Central Aroostook at Southern Aroostook 07:00 PM
12.16.2017 – North Haven at Greater Portland 08:00 AM
12.16.2017 – Woodland at Madawaska 01:00 PM
12.16.2017 – North Yarmouth Academy at Temple 11:30 AM
12.18.2017 – Seacoast Christian at Buckfield 04:30 PM
12.18.2017 – Monmouth Academy at Boothbay Region 07:00 PM
12.18.2017 – Bangor Christian at Greenville 05:30 PM
12.18.2017 – Mount Abram at Lisbon 07:00 PM
12.18.2017 – Carrabec at Madison 07:00 PM
12.18.2017 – Bucksport at George Stevens 07:00 PM
12.18.2017 – Ashland at Wisdom 05:30 PM
12.18.2017 – Dirigo at Winthrop 07:00 PM
12.18.2017 – Mountain Valley at Wiscasset 07:00 PM
12.18.2017 – Sacopee Valley at Wells 07:00 PM
12.18.2017 – Machias at Schenck 04:00 PM
12.18.2017 – Lee Academy at Penquis Valley 07:00 PM
12.18.2017 – Shead at Narraguagus 06:30 PM
12.18.2017 – Telstar at Oak Hill 07:00 PM
12.18.2017 – Washington Academy at Mount Desert Island 07:00 PM
12.18.2017 – Central Aroostook at Fort Fairfield 07:00 PM
12.18.2017 – Richmond at Spruce Mountain 07:00 PM
12.18.2017 – Dexter at Central 07:00 PM
12.19.2017 – Winslow at Maranacook 06:30 PM
12.19.2017 – Deering at Gorham 07:00 PM
12.19.2017 – Poland Regional at Greely 07:00 PM
12.19.2017 – Yarmouth at Fryeburg Academy 06:30 PM
12.19.2017 – Gardiner at Erskine Academy 06:30 PM
12.19.2017 – Valley at Forest Hills 05:00 PM
12.19.2017 – Oxford Hills at Lawrence 06:30 PM
12.19.2017 – Greater Portland at Highview Christian 05:00 PM
12.19.2017 – Southern Aroostook at Katahdin 07:00 PM
12.19.2017 – Marshwood at Kennebunk 06:00 PM
12.19.2017 – Brewer at Bangor 07:00 PM
12.19.2017 – Lincoln Academy at Belfast 06:30 PM
12.19.2017 – Lewiston at Brunswick 06:30 PM
12.19.2017 – Biddeford at Falmouth 06:00 PM
12.19.2017 – Bonny Eagle at Cheverus 06:00 PM
12.19.2017 – Nokomis at Cony 06:30 PM
12.19.2017 – Edward Little at Mount Ararat 07:00 PM
12.19.2017 – Leavitt at Mount Blue 07:00 PM
12.19.2017 – Westbrook at McAuley 06:00 PM
12.19.2017 – Morse at Medomak Valley 06:30 PM
12.19.2017 – John Bapst at Old Town 05:30 PM
12.19.2017 – Pine Tree Academy at North Yarmouth Academy 07:00 PM
12.19.2017 – Maine Central Institute at Mount View 06:30 PM
12.19.2017 – Windham at Noble 05:30 PM
12.19.2017 – Massabesic at Portland 07:00 PM
12.19.2017 – Thornton Academy at Sanford 07:00 PM
12.19.2017 – South Portland at Scarborough 06:00 PM
12.19.2017 – Hampden Academy at Skowhegan 07:00 PM
12.19.2017 – Messalonskee at Waterville 06:30 PM
12.19.2017 – Jonesport-Beals at Sumner 05:30 PM
12.19.2017 – Caribou at Houlton 07:00 PM
12.19.2017 – East Grand at Hodgdon 07:00 PM
12.20.2017 – Mountain Valley at Carrabec 07:00 PM
12.20.2017 – Boothbay Region at Dirigo 07:00 PM
12.20.2017 – Van Buren at Easton 05:30 PM
12.20.2017 – Central at Bucksport 06:30 PM
12.20.2017 – Oceanside at Camden Hills 07:00 PM
12.20.2017 – Waynflete at Cape Elizabeth 07:00 PM
12.20.2017 – Fort Fairfield at Ashland 07:00 PM
12.20.2017 – Orono at John Bapst 06:00 PM
12.20.2017 – Hermon at Foxcroft Academy 07:00 PM
12.20.2017 – Traip Academy at Freeport 07:00 PM
12.20.2017 – Madison at Hall-Dale 07:00 PM
12.20.2017 – Spruce Mountain at Telstar 07:00 PM
12.20.2017 – Oak Hill at Wiscasset 07:00 PM
12.20.2017 – Penquis Valley at Stearns 07:00 PM
12.20.2017 – Winthrop at Richmond 07:00 PM
12.20.2017 – Searsport at Piscataquis 07:00 PM
12.20.2017 – Vinalhaven at Pine Tree Academy 06:00 PM
12.20.2017 – Washington Academy at Narraguagus 06:30 PM
12.20.2017 – Saint Dominic at Old Orchard Beach 07:00 PM
12.20.2017 – Calais at Mattanawcook Academy 07:00 PM
12.20.2017 – Lisbon at Monmouth Academy 07:00 PM
12.20.2017 – Lake Region at York 06:30 PM
12.20.2017 – Dexter at Penobscot Valley 06:30 PM
12.21.2017 – Poland Regional at Gray-New Gloucester 06:30 PM
12.21.2017 – Washburn at Fort Kent 07:00 PM
12.21.2017 – Temple at Islesboro 05:15 PM
12.21.2017 – Cheverus at Lewiston 07:00 PM
12.21.2017 – Forest Hills at Buckfield 05:00 PM
12.21.2017 – Bucksport at Deer Isle-Stonington 05:30 PM
12.21.2017 – Mount Blue at Cony 06:30 PM
12.21.2017 – Wells at Marshwood 06:30 PM
12.21.2017 – Sanford at Massabesic 06:00 PM
12.21.2017 – Medomak Valley at Nokomis 06:30 PM
12.21.2017 – Vinalhaven at Pine Tree Academy 09:00 AM
12.21.2017 – North Haven at Rangeley 05:30 PM
12.21.2017 – Bangor Christian at Searsport 05:00 PM
12.21.2017 – Telstar at Winthrop 07:00 PM
12.22.2017 – McAuley at Deering 06:00 PM
12.22.2017 – Mattanawcook Academy at Dexter 07:00 PM
12.22.2017 – Kennebunk at Cape Elizabeth 07:00 PM
12.22.2017 – Portland at Bangor 07:00 PM
12.22.2017 – Ellsworth at Belfast 06:30 PM
12.22.2017 – Brunswick at Biddeford 05:30 PM
12.22.2017 – Richmond at Boothbay Region 07:00 PM
12.22.2017 – Hampden Academy at Brewer 06:00 PM
12.22.2017 – Noble at Bonny Eagle 06:00 PM
12.22.2017 – Mount Ararat at Lincoln Academy 06:30 PM
12.22.2017 – Dirigo at Lisbon 07:00 PM
12.22.2017 – Penobscot Valley at Lee Academy 06:30 PM
12.22.2017 – Ashland at Katahdin 05:30 PM
12.22.2017 – Erskine Academy at Lawrence 06:30 PM
12.22.2017 – Mount Desert Island at John Bapst 07:00 PM
12.22.2017 – Shead at Highview Christian 06:30 PM
12.22.2017 – Winslow at Foxcroft Academy 07:00 PM
12.22.2017 – Falmouth at Greely 07:00 PM
12.22.2017 – Camden Hills at Gardiner 06:30 PM
12.22.2017 – Oxford Hills at Fryeburg Academy 05:00 PM
12.22.2017 – Scarborough at Gorham 05:30 PM
12.22.2017 – Lake Region at Maranacook 07:00 PM
12.22.2017 – Skowhegan at Maine Central Institute 06:30 PM
12.22.2017 – Washington Academy at Waterville 02:30 PM
12.22.2017 – George Stevens at Sumner 06:30 PM
12.22.2017 – North Yarmouth Academy at Traip Academy 05:30 PM
12.22.2017 – Thornton Academy at South Portland 07:00 PM
12.22.2017 – North Haven at Rangeley 08:00 AM
12.22.2017 – Saint Dominic at Sacopee Valley 06:30 PM
12.22.2017 – Stearns at Schenck 07:00 PM
12.22.2017 – Carrabec at Oak Hill 07:00 PM
12.22.2017 – Freeport at Morse 06:30 PM
12.22.2017 – Monmouth Academy at Mount Abram 07:00 PM
12.22.2017 – Hall-Dale at Mountain Valley 07:00 PM
12.22.2017 – Westbrook at York 06:30 PM
12.22.2017 – Waynflete at Yarmouth 07:00 PM
12.22.2017 – Southern Aroostook at Houlton 07:00 PM
12.22.2017 – Hodgdon at Fort Fairfield 07:00 PM
12.22.2017 – Wiscasset at Spruce Mountain 07:00 PM
12.22.2017 – Hermon at Oceanside 06:00 PM
12.23.2017 – Windham at Edward Little 12:30 PM
12.23.2017 – Old Town at Caribou 01:30 PM
12.23.2017 – Calais at Woodland 06:30 PM
12.23.2017 – Presque Isle at Orono 01:30 PM
12.23.2017 – Machias at Bangor Christian 01:00 PM
12.27.2017 – Mount Desert Island at Caribou 04:30 PM
12.27.2017 – Greenville at Deer Isle-Stonington 05:30 PM
12.27.2017 – Lawrence at Brunswick 12:30 PM
12.27.2017 – Dexter at Bucksport 07:00 PM
12.27.2017 – Dexter at Bucksport 06:30 PM
12.27.2017 – Rangeley at Highview Christian 01:00 PM
12.27.2017 – Bangor at Hampden Academy 06:30 PM
12.27.2017 – Piscataquis at Penquis Valley 07:00 PM
12.27.2017 – Ellsworth at Presque Isle 05:00 PM
12.27.2017 – George Stevens at Mattanawcook Academy 07:00 PM
12.27.2017 – Calais at Sumner 06:30 PM
12.27.2017 – Fort Fairfield at Shead 03:30 PM
12.27.2017 – John Bapst at Washington Academy 05:00 PM
12.27.2017 – Fort Kent at Van Buren 07:00 PM
12.27.2017 – East Grand at Woodland 05:00 PM
12.27.2017 – Searsport at Central 07:00 PM
12.27.2017 – Stearns at Houlton 07:00 PM
12.27.2017 – Central Aroostook at Madawaska 05:30 PM
12.28.2017 – Ellsworth at Caribou 11:30 AM
12.28.2017 – Cony at Brewer 06:00 PM
12.28.2017 – Washburn at Central Aroostook 05:30 PM
12.28.2017 – Schenck at Bangor Christian 05:00 PM
12.28.2017 – Boothbay Region at Telstar 04:00 PM
12.28.2017 – Gorham at Sanford 07:00 PM
12.28.2017 – Mount Desert Island at Presque Isle 01:00 PM
12.28.2017 – Deering at Portland 07:00 PM
12.28.2017 – Hermon at Old Town 01:30 PM
12.28.2017 – Foxcroft Academy at Orono 07:00 PM
12.28.2017 – Massabesic at Noble 11:30 AM
12.28.2017 – Wisdom at Southern Aroostook 01:00 PM
12.28.2017 – Belfast at Oceanside 06:00 PM
12.29.2017 – Scarborough at Edward Little 07:00 PM
12.29.2017 – Stearns at Dexter 07:00 PM
12.29.2017 – Greely at Brunswick 12:30 PM
12.29.2017 – Cheverus at Bangor 02:30 PM
12.29.2017 – George Stevens at Calais 06:30 PM
12.29.2017 – Maine Central Institute at John Bapst 06:30 PM
12.29.2017 – Morse at Kennebunk 06:00 PM
12.29.2017 – Deer Isle-Stonington at Jonesport-Beals 05:00 PM
12.29.2017 – Poland Regional at Leavitt 06:30 PM
12.29.2017 – Medomak Valley at Gardiner 07:30 PM
12.29.2017 – Lincoln Academy at Freeport 07:00 PM
12.29.2017 – Wisdom at Fort Kent 05:30 PM
12.29.2017 – Rangeley at Forest Hills 09:00 AM
12.29.2017 – Camden Hills at Erskine Academy 01:00 PM
12.29.2017 – Central at Penquis Valley 07:00 PM
12.29.2017 – Houlton at Mattanawcook Academy 07:00 PM
12.29.2017 – Bonny Eagle at McAuley 06:00 PM
12.29.2017 – Nokomis at Messalonskee 05:00 PM
12.29.2017 – Hampden Academy at Mount Blue 07:00 PM
12.29.2017 – Lawrence at Skowhegan 07:00 PM
12.29.2017 – Valley at Seacoast Christian 10:00 AM
12.29.2017 – Oxford Hills at South Portland 07:00 PM
12.29.2017 – Lewiston at Thornton Academy 01:00 PM
12.29.2017 – Marshwood at Traip Academy 06:45 PM
12.29.2017 – Cape Elizabeth at Westbrook 06:00 PM
12.29.2017 – Waterville at Winslow 05:00 PM
12.29.2017 – Gray-New Gloucester at Yarmouth 05:30 PM
12.29.2017 – Easton at Hodgdon 07:00 PM
12.29.2017 – Madawaska at Southern Aroostook 05:30 PM
12.29.2017 – Woodland at Machias 06:30 PM
12.29.2017 – Schenck at Penobscot Valley 06:30 PM
12.30.2017 – Lake Region at Fryeburg Academy 04:30 PM
12.30.2017 – Oak Hill at Hall-Dale 02:00 PM
12.30.2017 – Washington Academy at Caribou 01:30 PM
12.30.2017 – Mount Ararat at Biddeford 01:00 PM
12.30.2017 – Mount Abram at Dirigo 02:00 PM
12.30.2017 – York at Falmouth 01:00 PM
12.30.2017 – Spruce Mountain at Carrabec 02:30 PM
12.30.2017 – Ashland at Central Aroostook 05:30 PM
12.30.2017 – Mountain Valley at Madison 07:00 PM
12.30.2017 – Presque Isle at Hermon 03:00 PM
12.30.2017 – Winthrop at Wiscasset 01:00 PM
12.30.2017 – Katahdin at Van Buren 01:00 PM
12.30.2017 – Lisbon at Richmond 07:00 PM
12.30.2017 – Foxcroft Academy at Mount View 11:00 AM
12.30.2017 – Old Town at Mount Desert Island 03:30 PM
12.30.2017 – Wells at Old Orchard Beach 02:30 PM
12.30.2017 – Washburn at Fort Fairfield 03:30 PM
12.30.2017 – Vinalhaven at Temple 11:00 AM