2017-2018 Schedules Ice Hockey Upcoming Games
 
Ice Hockey
12.14.2017 – Brewer at Bangor 06:30 PM
12.14.2017 – Saint Dominic at Cape Elizabeth TBD
12.14.2017 – Thornton Academy at Cheverus 08:00 PM
12.14.2017 – Biddeford at Marshwood/Traip 07:30 PM
12.14.2017 – SPortland/Freeport/Waynflete at Portland/Deering 04:00 PM
12.15.2017 – Thornton Academy at Kennebunk 06:00 PM
12.15.2017 – Mt. Ararat/Lisbon/Morse at Brunswick 07:00 PM
12.16.2017 – Hodgdon/Houlton at Brewer 03:00 PM
12.16.2017 – Hampden Academy at Camden Hills 06:00 PM
12.16.2017 – SPortland/Freeport/Waynflete at Cheverus 05:50 PM
12.16.2017 – Bangor at Edward Little 06:30 PM
12.16.2017 – Yarmouth at Gorham 05:50 PM
12.16.2017 – Cape Elizabeth at Greely TBD
12.16.2017 – Cony/Monmouth at Lewiston 08:00 PM
12.16.2017 – Biddeford at Saint Dominic 06:30 PM
12.16.2017 – Marshwood/Traip at Massabesic/Old Orchard 07:50 PM
12.16.2017 – Portland/Deering at Scarborough 06:10 PM
12.16.2017 – Falmouth at Thornton Academy 05:00 PM
12.16.2017 – Presque Isle at Waterville 01:00 PM
12.16.2017 – Maranacook/Winthrop at York 10:45 AM
12.16.2017 – Gray-New Gloucester/Poland at Lawrence/Skowhegan 06:00 PM
12.16.2017 – John Bapst at Old Town/Orono 04:00 PM
12.19.2017 – Cape Elizabeth at Maranacook/Winthrop 04:00 PM
12.19.2017 – Mt. Ararat/Lisbon/Morse at Yarmouth 07:10 PM
12.19.2017 – Brunswick at Greely 07:40 PM
12.19.2017 – Camden Hills at John Bapst 06:30 PM
12.20.2017 – Bangor at Hampden Academy 06:00 PM
12.20.2017 – Scarborough at Gorham 08:30 PM
12.20.2017 – Windham/Westbrook at Gray-New Gloucester/Poland 04:00 PM
12.20.2017 – Falmouth at Saint Dominic 06:10 PM
12.20.2017 – Waterville at Messalonskee 07:30 PM
12.20.2017 – Edward Little at Lewiston 08:10 PM
12.21.2017 – Massabesic/Old Orchard at York 05:00 PM
12.21.2017 – Maranacook/Winthrop at Yarmouth 07:10 PM
12.21.2017 – Biddeford at Cheverus 07:00 PM
12.21.2017 – Thornton Academy at SPortland/Freeport/Waynflete 08:00 PM
12.22.2017 – Bangor at Falmouth 06:00 PM
12.22.2017 – Gray-New Gloucester/Poland at Marshwood/Traip 05:00 PM
12.22.2017 – Brewer at Presque Isle 07:15 PM
12.22.2017 – Cape Elizabeth at Scarborough 05:05 PM
12.23.2017 – John Bapst at Messalonskee 01:00 PM
12.23.2017 – Gorham at Greely TBD
12.23.2017 – Saint Dominic at Lewiston 08:00 PM
12.23.2017 – Massabesic/Old Orchard at Thornton Academy 05:00 PM
12.23.2017 – Kennebunk at Gardiner 05:30 PM
12.23.2017 – Falmouth at Cheverus 08:00 PM
12.23.2017 – Presque Isle at Camden Hills 03:20 PM
12.23.2017 – York at Portland/Deering 05:50 PM
12.23.2017 – Mt. Ararat/Lisbon/Morse at Lawrence/Skowhegan 06:00 PM
12.23.2017 – Edward Little at Cony/Monmouth 07:40 PM
12.23.2017 – Hampden Academy at Old Town/Orono 06:00 PM
12.23.2017 – SPortland/Freeport/Waynflete at Windham/Westbrook 04:20 PM
12.27.2017 – Hampden Academy at Lawrence/Skowhegan 06:00 PM
12.27.2017 – Messalonskee at Brewer 06:00 PM
12.27.2017 – Biddeford at Falmouth 04:40 PM
12.27.2017 – Old Town/Orono at Camden Hills 07:00 PM
12.27.2017 – Mt. Ararat/Lisbon/Morse at Kennebunk 04:00 PM
12.27.2017 – Edward Little at Saint Dominic 07:00 PM
12.28.2017 – Gray-New Gloucester/Poland at Cony/Monmouth 05:30 PM
12.28.2017 – Cape Elizabeth at Gardiner 07:40 PM
12.28.2017 – Scarborough at SPortland/Freeport/Waynflete 04:00 PM
12.29.2017 – Mt. Ararat/Lisbon/Morse at Bangor 06:30 PM
12.29.2017 – Waterville at Presque Isle 02:30 PM
12.30.2017 – Messalonskee at Presque Isle 01:15 PM
12.30.2017 – Maranacook/Winthrop at Kennebunk 07:30 PM
12.30.2017 – Waterville at Hodgdon/Houlton 01:00 PM
12.30.2017 – Cony/Monmouth at Massabesic/Old Orchard 03:10 PM
12.30.2017 – Lewiston at Biddeford 06:00 PM
12.30.2017 – Brewer at Camden Hills 06:00 PM
12.30.2017 – Brunswick at Cape Elizabeth TBD
12.30.2017 – Scarborough at Falmouth 07:50 PM
12.30.2017 – Old Town/Orono at Gardiner 05:30 PM
12.30.2017 – John Bapst at Hampden Academy 06:00 PM
12.30.2017 – Windham/Westbrook at Lawrence/Skowhegan 06:00 PM
1.1.2018 – Falmouth at Greely TBD
1.1.2018 – Portland/Deering at Cheverus 07:00 PM
1.2.2018 – Maranacook/Winthrop at Brunswick 06:00 PM
1.2.2018 – Brewer at John Bapst 06:30 PM
1.2.2018 – Biddeford at Thornton Academy 08:00 PM
1.3.2018 – Lawrence/Skowhegan at Messalonskee 07:00 PM
1.3.2018 – Falmouth at Lewiston 08:00 PM
1.3.2018 – Bangor at Saint Dominic 04:00 PM
1.3.2018 – Camden Hills at Hampden Academy 06:00 PM
1.3.2018 – Gray-New Gloucester/Poland at Edward Little 06:10 PM
1.3.2018 – Greely at Mt. Ararat/Lisbon/Morse 04:15 PM
1.3.2018 – Cony/Monmouth at Windham/Westbrook 08:30 PM