2017-2018 Schedules Soccer - Boys Games for 8/17/2017—9/6/2017
All Games for All Schools for 8/17/2017—9/6/2017
 
Soccer - Boys
8.17.2017 – Central Aroostook at Fort Fairfield 07:00 PM
8.18.2017 – Wisdom at Washburn 04:00 PM
8.18.2017 – Easton at Madawaska 06:00 PM
8.21.2017 – Van Buren at Wisdom 04:00 PM
8.21.2017 – Easton at Ashland 05:00 PM
8.22.2017 – Fort Kent at Fort Fairfield 04:00 PM
8.23.2017 – Washburn at Wisdom 03:30 PM
8.23.2017 – Ashland at Central Aroostook 05:00 PM
8.25.2017 – Wisdom at Easton 04:00 PM
8.25.2017 – Caribou at Fort Kent 07:00 PM
8.26.2017 – Fort Fairfield at Ashland 01:00 PM
8.26.2017 – Washburn at Van Buren 04:00 PM
8.28.2017 – Hodgdon at Washburn 04:00 PM
8.28.2017 – Katahdin at Limestone 04:00 PM
8.29.2017 – Easton at Fort Fairfield 07:00 PM
8.29.2017 – Ashland at Wisdom 04:00 PM
8.29.2017 – Central Aroostook at Southern Aroostook 03:30 PM
8.30.2017 – Hodgdon at Central Aroostook 07:00 PM
8.31.2017 – Washburn at Easton 04:00 PM
8.31.2017 – Scarborough at Deering 05:30 PM
8.31.2017 – Southern Aroostook at Katahdin 03:30 PM
9.1.2017 – Mountain Valley at Wiscasset 07:00 PM
9.1.2017 – Fort Fairfield at Wisdom 04:00 PM
9.1.2017 – Thornton Academy at Marshwood 03:00 PM
9.1.2017 – Lee Academy at Houlton TBD
9.1.2017 – Edward Little at Oxford Hills 03:30 PM
9.1.2017 – Maine Central Institute at Lawrence 03:30 PM
9.1.2017 – Nokomis at Mount View 03:30 PM
9.1.2017 – Lincoln Academy at Oceanside 03:30 PM
9.1.2017 – Leavitt at Maranacook 03:30 PM
9.1.2017 – Wells at Lake Region 06:00 PM
9.1.2017 – Ashland at Easton 03:30 PM
9.1.2017 – Jonesport-Beals at Narraguagus 03:00 PM
9.1.2017 – Kennebunk at Cheverus 04:00 PM
9.1.2017 – Waterville at Erskine Academy 03:30 PM
9.1.2017 – Hampden Academy at Cony 03:30 PM
9.1.2017 – Gorham at Westbrook 06:00 PM
9.1.2017 – Gray-New Gloucester at Yarmouth 06:00 PM
9.1.2017 – Skowhegan at Mount Ararat 03:00 PM
9.1.2017 – Winslow at Gardiner 03:30 PM
9.1.2017 – Noble at Bonny Eagle 06:00 PM
9.1.2017 – Camden Hills at Messalonskee 03:30 PM
9.1.2017 – Waynflete at Saint Dominic 03:30 PM
9.1.2017 – York at Greely 04:00 PM
9.1.2017 – Seacoast Christian at Pine Tree Academy 04:30 PM
9.2.2017 – Schenck at Bangor Christian 01:00 PM
9.2.2017 – Penobscot Valley at Mattanawcook Academy 11:00 AM
9.2.2017 – Biddeford at Sanford 11:00 AM
9.2.2017 – Rangeley at Richmond 11:00 AM
9.2.2017 – Winthrop at Carrabec 01:00 PM
9.2.2017 – Caribou at Old Town 03:30 PM
9.2.2017 – Central at Sumner 04:00 PM
9.2.2017 – Mount Abram at Monmouth Academy 11:00 AM
9.2.2017 – Penquis Valley at Piscataquis 01:00 PM
9.2.2017 – Lewiston at Bangor 11:30 AM
9.2.2017 – Orono at Bucksport 04:00 PM
9.2.2017 – Freeport at Cape Elizabeth 05:30 PM
9.2.2017 – Belfast at Brewer 07:00 PM
9.2.2017 – Calais at Deer Isle-Stonington 12:00 PM
9.2.2017 – Greenville at Searsport 01:00 PM
9.2.2017 – Mount Blue at Brunswick 11:00 AM
9.2.2017 – Mount Desert Island at Hermon 01:00 PM
9.2.2017 – Fryeburg Academy at Poland Regional 10:00 AM
9.5.2017 – Oxford Hills at Mount Blue 06:00 PM
9.5.2017 – South Portland at Thornton Academy 04:30 PM
9.5.2017 – Brunswick at Edward Little 03:30 PM
9.5.2017 – Brewer at Maine Central Institute 03:30 PM
9.5.2017 – Foxcroft Academy at Nokomis 03:30 PM
9.5.2017 – Lincoln Academy at Morse 05:00 PM
9.5.2017 – Marshwood at Biddeford 04:30 PM
9.5.2017 – Oceanside at Maranacook 06:00 PM
9.5.2017 – Easton at Wisdom 04:00 PM
9.5.2017 – Freeport at Lake Region 06:00 PM
9.5.2017 – North Yarmouth Academy at Richmond 04:00 PM
9.5.2017 – Narraguagus at Calais 04:00 PM
9.5.2017 – Central Aroostook at Madawaska 05:00 PM
9.5.2017 – Deering at Gorham 06:00 PM
9.5.2017 – Cheverus at Falmouth 06:30 PM
9.5.2017 – Hermon at Old Town 03:30 PM
9.5.2017 – Mount View at Waterville 03:30 PM
9.5.2017 – Cony at Messalonskee 03:30 PM
9.5.2017 – George Stevens at Dexter 04:00 PM
9.5.2017 – Fryeburg Academy at York 06:00 PM
9.5.2017 – Yarmouth at Greely 07:00 PM
9.5.2017 – Camden Hills at Bangor 06:00 PM
9.5.2017 – Skowhegan at Hampden Academy 06:00 PM
9.5.2017 – Woodland at Machias 04:00 PM
9.5.2017 – Bonny Eagle at Windham 06:00 PM
9.5.2017 – Gardiner at Leavitt 03:30 PM
9.5.2017 – Lawrence at Winslow 03:30 PM
9.5.2017 – Cape Elizabeth at Gray-New Gloucester 06:00 PM
9.5.2017 – Sanford at Noble 04:00 PM
9.6.2017 – Carrabec at Wiscasset 06:00 PM
9.6.2017 – Van Buren at Fort Fairfield 05:00 PM
9.6.2017 – Lee Academy at Piscataquis 04:00 PM
9.6.2017 – Schenck at Penobscot Valley 04:00 PM
9.6.2017 – Katahdin at Washburn 04:00 PM
9.6.2017 – Mattanawcook Academy at Houlton 04:00 PM
9.6.2017 – Central at Orono 04:00 PM
9.6.2017 – Dexter at Penquis Valley 04:00 PM
9.6.2017 – Hall-Dale at Monmouth Academy 04:00 PM
9.6.2017 – Mountain Valley at Winthrop 04:00 PM
9.6.2017 – Southern Aroostook at Ashland 07:00 PM
9.6.2017 – Searsport at Deer Isle-Stonington 04:00 PM
9.6.2017 – Bucksport at George Stevens 04:00 PM
9.6.2017 – Mount Desert Island at Washington Academy 04:00 PM