2017-2018 Schedules Games on 1/9/2018
 
Basketball - Boys
1.9.2018 – Pine Tree Academy at North Yarmouth Academy 07:00 PM
1.9.2018 – Cony at Medomak Valley 07:00 PM
1.9.2018 – Lewiston at Oxford Hills 07:00 PM
1.9.2018 – Penquis Valley at Dexter 07:00 PM
1.9.2018 – Oceanside at Mount View 06:30 PM
1.9.2018 – Bangor Christian at Piscataquis 07:00 PM
1.9.2018 – Mount Blue at Lawrence 07:00 PM
1.9.2018 – Skowhegan at Nokomis 06:30 PM
1.9.2018 – Lee Academy at Schenck 07:00 PM
1.9.2018 – Wells at Lake Region 06:30 PM
1.9.2018 – Washburn at Van Buren 07:00 PM
1.9.2018 – Poland Regional at Freeport 07:00 PM
1.9.2018 – Saint Dominic at Old Orchard Beach 07:00 PM
1.9.2018 – Windham at South Portland 07:00 PM
1.9.2018 – Gardiner at Erskine Academy 06:30 PM
1.9.2018 – Bangor at Edward Little 07:00 PM
1.9.2018 – Marshwood at Kennebunk 07:00 PM
1.9.2018 – Leavitt at Maranacook 06:30 PM
1.9.2018 – Thornton Academy at Biddeford 07:00 PM
1.9.2018 – Portland at Sanford 07:00 PM
1.9.2018 – Morse at Mount Ararat 05:15 PM
1.9.2018 – Waterville at Belfast 06:30 PM
1.9.2018 – Gray-New Gloucester at Fryeburg Academy 06:30 PM
1.9.2018 – Scarborough at Deering 07:00 PM
1.9.2018 – York at Greely 07:00 PM
1.9.2018 – Searsport at Central 07:00 PM
1.9.2018 – Highview Christian at Rangeley 06:30 PM
1.9.2018 – John Bapst at Hermon 07:00 PM
1.9.2018 – Lincoln Academy at Brunswick 06:30 PM
1.9.2018 – Cheverus at Gorham 07:00 PM
1.9.2018 – Foxcroft Academy at Orono 07:00 PM
1.9.2018 – Calais at Narraguagus 06:30 PM
1.9.2018 – Yarmouth at Cape Elizabeth 07:00 PM
1.9.2018 – Westbrook at Falmouth 07:00 PM
1.9.2018 – George Stevens at Mattanawcook Academy 07:00 PM
1.9.2018 – Bucksport at Sumner 06:30 PM
1.9.2018 – Hampden Academy at Messalonskee 07:00 PM
1.9.2018 – Old Town at Washington Academy 07:00 PM
 
Basketball - Girls
1.9.2018 – Mount View at Oceanside 06:00 PM
1.9.2018 – Pine Tree Academy at North Yarmouth Academy 05:30 PM
1.9.2018 – Medomak Valley at Cony 06:30 PM
1.9.2018 – Katahdin at Ashland 07:00 PM
1.9.2018 – Oxford Hills at Lewiston 07:00 PM
1.9.2018 – Fort Fairfield at Hodgdon 07:00 PM
1.9.2018 – Bangor Christian at Piscataquis 05:00 PM
1.9.2018 – Old Orchard Beach at Saint Dominic 07:00 PM
1.9.2018 – Nokomis at Skowhegan 07:00 PM
1.9.2018 – Shead at Woodland 06:30 PM
1.9.2018 – Washburn at Van Buren 05:30 PM
1.9.2018 – Lawrence at Mount Blue 07:00 PM
1.9.2018 – Carrabec at Lisbon 07:00 PM
1.9.2018 – Telstar at Monmouth Academy 07:00 PM
1.9.2018 – Freeport at Poland Regional 07:00 PM
1.9.2018 – Lake Region at Wells 06:30 PM
1.9.2018 – Madison at Winthrop 07:00 PM
1.9.2018 – Edward Little at Bangor 06:30 PM
1.9.2018 – Erskine Academy at Gardiner 06:30 PM
1.9.2018 – Central Aroostook at Fort Kent 07:00 PM
1.9.2018 – Mountain Valley at Spruce Mountain 07:00 PM
1.9.2018 – Kents Hill at Hyde 04:45 PM
1.9.2018 – Southern Aroostook at Easton 05:30 PM
1.9.2018 – Biddeford at Thornton Academy 05:30 PM
1.9.2018 – Kennebunk at Marshwood 06:00 PM
1.9.2018 – Maranacook at Leavitt 06:25 PM
1.9.2018 – McAuley at Massabesic 06:00 PM
1.9.2018 – Deering at Scarborough 06:00 PM
1.9.2018 – Fryeburg Academy at Gray-New Gloucester 06:30 PM
1.9.2018 – Greely at York 06:30 PM
1.9.2018 – Morse at Mount Ararat 07:00 PM
1.9.2018 – Presque Isle at Caribou 07:00 PM
1.9.2018 – Brunswick at Lincoln Academy 06:30 PM
1.9.2018 – Belfast at Waterville 06:30 PM
1.9.2018 – Richmond at Dirigo 07:00 PM
1.9.2018 – Wiscasset at Mount Abram 07:00 PM
1.9.2018 – Cape Elizabeth at Yarmouth 07:00 PM
1.9.2018 – Highview Christian at Rangeley 05:00 PM
1.9.2018 – Gorham at Cheverus 06:00 PM
1.9.2018 – Falmouth at Westbrook 06:00 PM
1.9.2018 – Hall-Dale at Boothbay Region 07:00 PM
1.9.2018 – Mount Desert Island at Ellsworth 07:00 PM
1.9.2018 – Messalonskee at Hampden Academy 06:30 PM
1.9.2018 – Sacopee Valley at Waynflete 05:30 PM
 
Ice Hockey
1.9.2018 – Gorham at York 07:30 PM
1.9.2018 – Old Town/Orono at Hodgdon/Houlton 06:00 PM