2017-2018 Schedules Games on 1/6/2018
 
Basketball - Boys
1.6.2018 – Telstar at Mount Abram 06:00 PM
1.6.2018 – Orono at Winslow 06:30 PM
1.6.2018 – Central Aroostook at Ashland 07:00 PM
1.6.2018 – Caribou at Maine Central Institute 04:30 PM
1.6.2018 – Carrabec at Boothbay Region 02:30 PM
1.6.2018 – Lee Academy at George Stevens 02:30 PM
1.6.2018 – Lake Region at Poland Regional 05:30 PM
1.6.2018 – Richmond at Monmouth Academy 07:00 PM
1.6.2018 – Camden Hills at Brewer 02:00 PM
1.6.2018 – Oceanside at Mount Desert Island 05:00 PM
1.6.2018 – Thornton Academy at Bangor 01:30 PM
1.6.2018 – Mountain Valley at Oak Hill 02:00 PM
1.6.2018 – Madison at Spruce Mountain 07:00 PM
1.6.2018 – Schenck at Greenville 02:00 PM
1.6.2018 – Greely at Gorham 07:00 PM
1.6.2018 – Hermon at Ellsworth 07:00 PM
1.6.2018 – Hall-Dale at Winthrop 07:00 PM
1.6.2018 – Rangeley at Vinalhaven 10:30 AM
1.6.2018 – Foxcroft Academy at Washington Academy 04:30 PM
1.6.2018 – Traip Academy at Yarmouth 07:00 PM
1.6.2018 – Wiscasset at Lisbon 02:30 PM
1.6.2018 – Temple at North Haven 01:00 PM
1.6.2018 – Greater Portland at Waynflete 02:30 PM
1.6.2018 – Gray-New Gloucester at Sacopee Valley 02:30 PM
1.6.2018 – Deering at South Portland 7:00 PM
 
Basketball - Girls
1.6.2018 – Temple at North Haven 11:30 AM
1.6.2018 – Belfast at Presque Isle 03:00 PM
1.6.2018 – Foxcroft Academy at Washington Academy 01:30 PM
1.6.2018 – Bucksport at Calais 02:30 PM
1.6.2018 – Greater Portland at Waynflete 01:00 PM
1.6.2018 – Sacopee Valley at Gray-New Gloucester 02:30 PM
1.6.2018 – Brewer at Camden Hills 06:30 PM
1.6.2018 – Hyde at Pine Tree Academy 05:30 PM
1.6.2018 – Central Aroostook at Ashland 05:30 PM
1.6.2018 – Lee Academy at George Stevens 01:00 PM
1.6.2018 – Caribou at Maine Central Institute 01:30 PM
1.6.2018 – Fort Kent at Washburn 07:00 PM
1.6.2018 – Lake Region at Poland Regional 04:00 PM
1.6.2018 – Old Orchard Beach at Freeport 02:30 PM
1.6.2018 – Bangor at Thornton Academy 01:30 PM
1.6.2018 – Fort Fairfield at Katahdin 03:30 PM
1.6.2018 – Schenck at Greenville 12:30 PM
1.6.2018 – Gorham at Greely 07:00 PM
1.6.2018 – Central at Houlton 02:30 PM
1.6.2018 – Winslow at Orono 07:00 PM
1.6.2018 – Rangeley at Vinalhaven 09:00 AM
1.6.2018 – John Bapst at Waterville 01:00 PM
1.6.2018 – Yarmouth at Traip Academy 06:30 PM
 
Ice Hockey
1.6.2018 – Scarborough at Biddeford 07:30 PM
1.6.2018 – Saint Dominic at Thornton Academy TBD
1.6.2018 – Old Town/Orono at Lawrence/Skowhegan 02:00 PM
1.6.2018 – Gardiner at Gorham 04:20 PM
1.6.2018 – Greely at Kennebunk TBD
1.6.2018 – Brunswick at York 07:45 PM
1.6.2018 – Lewiston at Mt. Ararat/Lisbon/Morse 08:15 PM
1.6.2018 – Hampden Academy at Waterville 07:00 PM
1.6.2018 – SPortland/Freeport/Waynflete at Massabesic/Old Orchard 06:20 PM
1.6.2018 – Messalonskee at Hodgdon/Houlton 01:00 PM
1.6.2018 – Portland/Deering at Falmouth 07:30 PM
1.6.2018 – Cony/Monmouth at Gray-New Gloucester/Poland 06:30 PM
1.6.2018 – Maranacook/Winthrop at Cape Elizabeth 05:50 PM