2017-2018 Schedules Games on 1/30/2018
 
Basketball - Boys
1.30.2018 – Rangeley at Pine Tree Academy 03:30 PM
1.30.2018 – Skowhegan at Winslow 06:30 PM
1.30.2018 – Erskine Academy at Maine Central Institute 06:30 PM
1.30.2018 – Waterville at Mount View 06:30 PM
1.30.2018 – Carrabec at Monmouth Academy 07:00 PM
1.30.2018 – Nokomis at Messalonskee 07:00 PM
1.30.2018 – Forest Hills at Temple 05:30 PM
1.30.2018 – Washburn at Fort Kent 07:00 PM
1.30.2018 – Telstar at Oak Hill 07:00 PM
1.30.2018 – Poland Regional at Old Orchard Beach 07:00 PM
1.30.2018 – Belfast at Oceanside 06:30 PM
1.30.2018 – Windham at Oxford Hills 07:00 PM
1.30.2018 – Edward Little at South Portland 07:00 PM
1.30.2018 – Cony at Gardiner 06:30 PM
1.30.2018 – Brewer at Bangor 07:00 PM
1.30.2018 – Mountain Valley at Spruce Mountain 07:00 PM
1.30.2018 – Falmouth at Marshwood 07:00 PM
1.30.2018 – Morse at Maranacook 06:30 PM
1.30.2018 – Thornton Academy at Deering 07:00 PM
1.30.2018 – Portland at Bonny Eagle 07:00 PM
1.30.2018 – York at Freeport 07:00 PM
1.30.2018 – Fryeburg Academy at Gray-New Gloucester 07:00 PM
1.30.2018 – Cape Elizabeth at Greely 07:00 PM
1.30.2018 – Scarborough at Lewiston 07:00 PM
1.30.2018 – Madison at Hall-Dale 07:00 PM
1.30.2018 – Hermon at Mount Desert Island 07:00 PM
1.30.2018 – Brunswick at Lincoln Academy 06:30 PM
1.30.2018 – Biddeford at Kennebunk 07:00 PM
1.30.2018 – Mount Abram at Winthrop 07:00 PM
1.30.2018 – Westbrook at Gorham 07:00 PM
1.30.2018 – John Bapst at Orono 07:00 PM
1.30.2018 – North Haven at Vinalhaven 06:00 PM
1.30.2018 – Medomak Valley at Hampden Academy 07:00 PM
1.30.2018 – Sanford at Massabesic 07:00 PM
1.30.2018 – Camden Hills at Mount Ararat 07:00 PM
1.30.2018 – Richmond at Wiscasset 07:00 PM
1.30.2018 – Noble at Cheverus 07:00 PM
1.30.2018 – Ellsworth at Foxcroft Academy 07:00 PM
1.30.2018 – Sacopee Valley at Waynflete 05:30 PM
1.30.2018 – Buckfield at North Yarmouth Academy 07:30 PM
1.30.2018 – Wells at Traip Academy 07:00 PM
 
Basketball - Girls
1.30.2018 – Rangeley at Pine Tree Academy 02:00 PM
1.30.2018 – Bangor at Brewer 07:00 PM
1.30.2018 – Winslow at Skowhegan 07:00 PM
1.30.2018 – Hampden Academy at Medomak Valley 06:30 PM
1.30.2018 – Penobscot Valley at Greenville 06:30 PM
1.30.2018 – Central at Dexter 07:00 PM
1.30.2018 – Maine Central Institute at Erskine Academy 06:30 PM
1.30.2018 – Penquis Valley at Lee Academy 06:30 PM
1.30.2018 – Mount View at Waterville 06:30 PM
1.30.2018 – Saint Dominic at Hyde 05:00 PM
1.30.2018 – Messalonskee at Nokomis 06:30 PM
1.30.2018 – Forest Hills at Temple 04:00 PM
1.30.2018 – Oxford Hills at Windham 06:00 PM
1.30.2018 – Oceanside at Belfast 06:30 PM
1.30.2018 – South Portland at Edward Little 07:00 PM
1.30.2018 – Cheverus at Noble 06:00 PM
1.30.2018 – Gardiner at Cony 06:30 PM
1.30.2018 – Marshwood at Falmouth 06:00 PM
1.30.2018 – Deering at Thornton Academy 06:00 PM
1.30.2018 – Maranacook at Morse 06:30 PM
1.30.2018 – Lewiston at Scarborough 06:00 PM
1.30.2018 – Gray-New Gloucester at Fryeburg Academy 06:30 PM
1.30.2018 – Freeport at York 06:30 PM
1.30.2018 – Greely at Cape Elizabeth 07:00 PM
1.30.2018 – Biddeford at Kennebunk 05:30 PM
1.30.2018 – Houlton at Caribou 07:00 PM
1.30.2018 – Lincoln Academy at Brunswick 06:30 PM
1.30.2018 – Massabesic at McAuley 06:00 PM
1.30.2018 – Mount Ararat at Camden Hills 06:30 PM
1.30.2018 – Narraguagus at George Stevens 07:00 PM
1.30.2018 – Sumner at Calais 06:30 PM
1.30.2018 – Gorham at Westbrook 06:00 PM
1.30.2018 – Washington Academy at Old Town 07:00 PM
1.30.2018 – Buckfield at North Yarmouth Academy 06:00 PM
1.30.2018 – Shead at Jonesport-Beals 06:30 PM
1.30.2018 – Bonny Eagle at Portland 07:00 PM
 
Ice Hockey
1.30.2018 – Mt. Ararat/Lisbon/Morse at Cony/Monmouth 05:10 PM
1.30.2018 – Gardiner at Bangor 06:30 PM
1.30.2018 – John Bapst at Hodgdon/Houlton 06:00 PM