2017-2018 Schedules Games on 1/19/2018
 
Basketball - Boys
1.19.2018 – Lawrence at Cony 06:30 PM
1.19.2018 – Winslow at Mount View 06:30 PM
1.19.2018 – Ashland at Fort Kent 07:00 PM
1.19.2018 – Oceanside at Maine Central Institute 06:30 PM
1.19.2018 – Camden Hills at Nokomis 06:30 PM
1.19.2018 – Poland Regional at Lake Region 07:00 PM
1.19.2018 – South Portland at Deering 07:00 PM
1.19.2018 – Old Orchard Beach at North Yarmouth Academy 07:00 PM
1.19.2018 – Skowhegan at Gardiner 06:30 PM
1.19.2018 – Marshwood at Biddeford 07:00 PM
1.19.2018 – Kennebunk at Noble 07:00 PM
1.19.2018 – Waterville at Maranacook 06:30 PM
1.19.2018 – Lewiston at Edward Little 07:00 PM
1.19.2018 – Thornton Academy at Gorham 07:15 PM
1.19.2018 – Sanford at Bonny Eagle 07:00 PM
1.19.2018 – Central Aroostook at Fort Fairfield 07:00 PM
1.19.2018 – Erskine Academy at Belfast 06:30 PM
1.19.2018 – Greely at Fryeburg Academy 07:00 PM
1.19.2018 – Morse at Medomak Valley 07:00 PM
1.19.2018 – Massabesic at Scarborough 07:00 PM
1.19.2018 – Cape Elizabeth at York 07:00 PM
1.19.2018 – Saint Dominic at Sacopee Valley 06:30 PM
1.19.2018 – Vinalhaven at Highview Christian 07:00 PM
1.19.2018 – Messalonskee at Brunswick 06:30 PM
1.19.2018 – Rangeley at Valley 07:00 PM
1.19.2018 – Mount Ararat at Lincoln Academy 06:30 PM
1.19.2018 – Freeport at Yarmouth 07:00 PM
1.19.2018 – Gould Academy at Seacoast Christian 05:30 PM
1.19.2018 – Portland at Cheverus 07:00 PM
1.19.2018 – Temple at Forest Hills 05:30 PM
1.19.2018 – Traip Academy at Waynflete 05:30 PM
1.19.2018 – Leavitt at Mount Blue 07:00 PM
1.19.2018 – Windham at Westbrook 07:00 PM
1.19.2018 – Brewer at Hampden Academy 07:30 PM
1.19.2018 – Gray-New Gloucester at Wells 07:00 PM
1.19.2018 – Wisdom at East Grand 05:30 PM
 
Basketball - Girls
1.19.2018 – Deering at South Portland 07:00 PM
1.19.2018 – Mountain Valley at Mount Abram 07:00 PM
1.19.2018 – Gardiner at Skowhegan 07:00 PM
1.19.2018 – Gould Academy at Hyde 05:00 PM
1.19.2018 – Thornton Academy at Gorham 05:45 PM
1.19.2018 – Biddeford at Marshwood 06:00 PM
1.19.2018 – Maranacook at Waterville 06:30 PM
1.19.2018 – Spruce Mountain at Boothbay Region 07:00 PM
1.19.2018 – Bonny Eagle at Sanford 07:00 PM
1.19.2018 – Scarborough at Massabesic 06:00 PM
1.19.2018 – York at Cape Elizabeth 06:30 PM
1.19.2018 – Fryeburg Academy at Greely 07:00 PM
1.19.2018 – Narraguagus at Bucksport 06:30 PM
1.19.2018 – Noble at Kennebunk 06:00 PM
1.19.2018 – Rangeley at Valley 05:30 PM
1.19.2018 – Brunswick at Messalonskee 06:30 PM
1.19.2018 – Vinalhaven at Highview Christian 05:30 PM
1.19.2018 – Freeport at Yarmouth 05:30 PM
1.19.2018 – McAuley at Portland 06:00 PM
1.19.2018 – Mattanawcook Academy at Houlton 07:00 PM
1.19.2018 – Oak Hill at Lisbon 07:00 PM
1.19.2018 – Lincoln Academy at Mount Ararat 07:00 PM
1.19.2018 – Mount Desert Island at Hermon 07:00 PM
1.19.2018 – Wiscasset at Telstar 07:00 PM
1.19.2018 – Calais at Washington Academy 07:00 PM
1.19.2018 – Hebron Academy at Seacoast Christian 04:00 PM
1.19.2018 – Temple at Forest Hills 04:00 PM
1.19.2018 – Belfast at Erskine Academy 06:30 PM
1.19.2018 – Mount Blue at Leavitt 06:30 PM
1.19.2018 – Penquis Valley at Searsport 06:30 PM
1.19.2018 – Ellsworth at John Bapst 07:00 PM
1.19.2018 – Waynflete at Traip Academy 07:00 PM
1.19.2018 – Westbrook at Windham 07:00 PM
1.19.2018 – Brewer at Hampden Academy 06:00 PM
1.19.2018 – Sacopee Valley at Saint Dominic 07:00 PM
1.19.2018 – Wisdom at East Grand 04:00 PM
1.19.2018 – Maine Central Institute at Oceanside 06:00 PM
1.19.2018 – Nokomis at Camden Hills 06:30 PM
1.19.2018 – Sumner at George Stevens 07:00 PM
1.19.2018 – Kents Hill at Islesboro 05:15 PM
1.19.2018 – Penobscot Valley at Stearns 07:00 PM
1.19.2018 – Mount View at Winslow 06:30 PM
1.19.2018 – Ashland at Fort Kent 05:30 PM
1.19.2018 – Dexter at Schenck 07:00 PM
1.19.2018 – Central at Lee Academy 06:30 PM
1.19.2018 – Carrabec at Richmond 07:00 PM
1.19.2018 – Cony at Lawrence 06:30 PM
1.19.2018 – Madison at Monmouth Academy 07:00 PM
1.19.2018 – Poland Regional at Lake Region 05:30 PM
1.19.2018 – Old Orchard Beach at North Yarmouth Academy 05:30 PM
 
Ice Hockey
1.19.2018 – Falmouth at Bangor 06:30 PM
1.19.2018 – Old Town/Orono at Presque Isle 07:15 PM