2017-2018 Schedules Games on 1/15/2018
 
Basketball - Boys
1.15.2018 – Oceanside at Winslow 01:00 PM
1.15.2018 – Schenck at Machias 02:30 PM
1.15.2018 – Hodgdon at Easton 04:00 PM
1.15.2018 – Medomak Valley at Messalonskee 01:00 PM
1.15.2018 – Fort Kent at Woodland 02:30 PM
1.15.2018 – Mount View at Maranacook 06:30 PM
1.15.2018 – Piscataquis at Mattanawcook Academy 07:00 PM
1.15.2018 – Temple at Vinalhaven 01:00 PM
1.15.2018 – Nokomis at Brewer 02:00 PM
1.15.2018 – Lee Academy at Penquis Valley 02:30 PM
1.15.2018 – Bonny Eagle at Marshwood 01:00 PM
1.15.2018 – Bangor at Windham 01:30 PM
1.15.2018 – Hampden Academy at Gardiner 05:00 PM
1.15.2018 – Saint Dominic at Noble 07:00 PM
1.15.2018 – Mount Blue at Skowhegan 07:00 PM
1.15.2018 – Oxford Hills at Gorham 01:00 PM
1.15.2018 – Falmouth at Thornton Academy 01:00 PM
1.15.2018 – Edward Little at Deering 02:00 PM
1.15.2018 – Cony at Erskine Academy 01:00 PM
1.15.2018 – Cheverus at Sanford 01:00 PM
1.15.2018 – Scarborough at Biddeford 01:00 PM
1.15.2018 – York at Morse 01:30 PM
1.15.2018 – Greely at Yarmouth 07:00 PM
1.15.2018 – Highview Christian at Shead 03:30 PM
1.15.2018 – Washington Academy at Hermon 04:30 PM
1.15.2018 – Deer Isle-Stonington at Bucksport 06:30 PM
1.15.2018 – Kennebunk at Massabesic 01:00 PM
1.15.2018 – Caribou at Foxcroft Academy 04:30 PM
1.15.2018 – Mount Desert Island at Orono 03:30 PM
1.15.2018 – Sumner at Narraguagus 06:30 PM
1.15.2018 – Lincoln Academy at Camden Hills 02:00 PM
1.15.2018 – Calais at George Stevens 02:30 PM
1.15.2018 – Greater Portland at Forest Hills 02:30 PM
1.15.2018 – Westbrook at Leavitt 06:30 PM
1.15.2018 – Presque Isle at Old Town 04:30 PM
1.15.2018 – Seacoast Christian at Rangeley 04:30 PM
1.15.2018 – Portland at Lewiston 07:00 PM
 
Basketball - Girls
1.15.2018 – Schenck at Machias 01:00 AM
1.15.2018 – Winslow at Oceanside 01:00 PM
1.15.2018 – Presque Isle at Old Town 01:30 PM
1.15.2018 – Messalonskee at Medomak Valley 06:00 PM
1.15.2018 – Fort Kent at Woodland 01:00 PM
1.15.2018 – Hodgdon at Easton 02:30 PM
1.15.2018 – Piscataquis at Mattanawcook Academy 04:00 PM
1.15.2018 – Maranacook at Mount View 06:30 PM
1.15.2018 – Noble at Saint Dominic 05:30 PM
1.15.2018 – Temple at Vinalhaven 11:30 AM
1.15.2018 – Brewer at Nokomis 02:00 PM
1.15.2018 – Windham at Bangor 01:30 PM
1.15.2018 – Gardiner at Hampden Academy 06:30 PM
1.15.2018 – Skowhegan at Mount Blue 07:00 PM
1.15.2018 – Gorham at Oxford Hills 07:00 PM
1.15.2018 – Thornton Academy at Falmouth 11:30 AM
1.15.2018 – Marshwood at Bonny Eagle 01:00 PM
1.15.2018 – Deering at Edward Little 02:00 PM
1.15.2018 – Biddeford at Scarborough 11:30 AM
1.15.2018 – Erskine Academy at Cony 01:00 PM
1.15.2018 – Morse at York 01:30 PM
1.15.2018 – Greely at Yarmouth 07:00 PM
1.15.2018 – Deer Isle-Stonington at Bucksport 05:00 PM
1.15.2018 – McAuley at Kennebunk 01:00 PM
1.15.2018 – Caribou at Foxcroft Academy 01:30 PM
1.15.2018 – Mount Desert Island at Orono 12:30 PM
1.15.2018 – Camden Hills at Lincoln Academy 01:00 PM
1.15.2018 – Highview Christian at Shead 02:00 PM
1.15.2018 – Sanford at Cheverus 02:30 PM
1.15.2018 – Washington Academy at Hermon 01:30 PM
1.15.2018 – Greater Portland at Forest Hills 01:00 PM
1.15.2018 – Leavitt at Westbrook 06:00 PM
1.15.2018 – Lewiston at Portland 01:00 PM
1.15.2018 – North Haven at Kents Hill 01:30 PM
1.15.2018 – Seacoast Christian at Rangeley 03:00 PM
 
Ice Hockey
1.15.2018 – Messalonskee at Lawrence/Skowhegan 05:30 PM
1.15.2018 – Lewiston at Edward Little 01:40 PM
1.15.2018 – Windham/Westbrook at Marshwood/Traip 05:30 PM
1.15.2018 – Greely at York 10:10 AM
1.15.2018 – Brewer at Waterville 03:00 PM
1.15.2018 – Cape Elizabeth at Kennebunk 07:15 PM
1.15.2018 – Portland/Deering at Massabesic/Old Orchard 01:30 PM
1.15.2018 – Gorham at Yarmouth 04:50 PM
1.15.2018 – SPortland/Freeport/Waynflete at Biddeford 03:15 PM