2017-2018 Schedules Games on 1/13/2018
 
Basketball - Boys
1.13.2018 – Morse at Lincoln Academy 01:00 PM
1.13.2018 – Massabesic at Cheverus 02:30 PM
1.13.2018 – Old Orchard Beach at Poland Regional 04:30 PM
1.13.2018 – Winslow at Foxcroft Academy 07:00 PM
1.13.2018 – Houlton Christian at Wisdom 02:00 PM
1.13.2018 – Stearns at Bucksport 01:30 PM
1.13.2018 – Lawrence at Medomak Valley 06:00 PM
1.13.2018 – Greely at Oxford Hills 06:00 PM
1.13.2018 – Maranacook at Maine Central Institute 01:00 PM
1.13.2018 – Lake Region at Yarmouth 07:00 PM
1.13.2018 – Gardiner at Brewer 02:00 PM
1.13.2018 – South Portland at Bonny Eagle 01:00 PM
1.13.2018 – Hermon at Oceanside 01:00 PM
1.13.2018 – Deering at Bangor 01:30 PM
1.13.2018 – Skowhegan at Messalonskee 03:30 PM
1.13.2018 – Marshwood at York 04:30 PM
1.13.2018 – Thornton Academy at Edward Little 02:00 PM
1.13.2018 – Biddeford at Sanford 01:00 PM
1.13.2018 – Southern Aroostook at Central Aroostook 03:30 PM
1.13.2018 – Ellsworth at Belfast 12:30 PM
1.13.2018 – Portland at Scarborough 01:00 PM
1.13.2018 – Fryeburg Academy at Leavitt 06:30 PM
1.13.2018 – Valley at Highview Christian 02:30 PM
1.13.2018 – Madawaska at Katahdin 02:30 PM
1.13.2018 – Kennebunk at Wells 05:00 PM
1.13.2018 – Orono at Presque Isle 04:30 PM
1.13.2018 – Vinalhaven at Jonesport-Beals 10:00 AM
1.13.2018 – Freeport at Mount Ararat 02:00 PM
1.13.2018 – Washington Academy at Waterville 03:00 PM
1.13.2018 – North Haven at Searsport 01:00 PM
1.13.2018 – Old Town at John Bapst 07:00 PM
1.13.2018 – Gorham at Lewiston 07:00 PM
1.13.2018 – Gray-New Gloucester at Waynflete 02:00 PM
1.13.2018 – Camden Hills at Hampden Academy 02:30 PM
1.13.2018 – Noble at Westbrook 07:30 PM
1.13.2018 – North Yarmouth Academy at Sacopee Valley 05:00 PM
 
Basketball - Girls
1.13.2018 – Dexter at Mattanawcook Academy 02:30 PM
1.13.2018 – Old Orchard Beach at Poland Regional 03:00 PM
1.13.2018 – Hyde at Saint Dominic 05:00 PM
1.13.2018 – Kennebunk at Wells 06:30 PM
1.13.2018 – Falmouth at Cape Elizabeth 07:00 PM
1.13.2018 – Stearns at Bucksport 12:00 PM
1.13.2018 – Foxcroft Academy at Winslow 06:30 PM
1.13.2018 – Medomak Valley at Lawrence 01:00 PM
1.13.2018 – Greenville at Penobscot Valley 02:30 PM
1.13.2018 – Maine Central Institute at Maranacook 01:00 PM
1.13.2018 – Schenck at Lee Academy 02:30 PM
1.13.2018 – Carrabec at Monmouth Academy 05:00 PM
1.13.2018 – South Portland at McAuley 01:00 PM
1.13.2018 – Oceanside at Hermon 07:00 PM
1.13.2018 – Yarmouth at Lake Region 07:00 PM
1.13.2018 – Oak Hill at Winthrop 07:00 PM
1.13.2018 – Portland at Noble 11:30 AM
1.13.2018 – Bangor at Deering 01:30 PM
1.13.2018 – Southern Aroostook at Central Aroostook 02:00 PM
1.13.2018 – Skowhegan at Messalonskee 02:00 PM
1.13.2018 – Brewer at Gardiner 06:30 PM
1.13.2018 – Mountain Valley at Boothbay Region 07:00 PM
1.13.2018 – Edward Little at Thornton Academy 01:30 PM
1.13.2018 – Marshwood at York 03:00 PM
1.13.2018 – Greely at Oxford Hills 04:30 PM
1.13.2018 – Easton at Fort Fairfield 07:00 PM
1.13.2018 – Cheverus at Massabesic 11:30 AM
1.13.2018 – Windham at Scarborough 11:30 AM
1.13.2018 – Lincoln Academy at Morse 12:30 PM
1.13.2018 – Leavitt at Fryeburg Academy 06:30 PM
1.13.2018 – Madawaska at Katahdin 01:00 PM
1.13.2018 – Madison at Lisbon 07:00 PM
1.13.2018 – Central at Sumner 02:30 PM
1.13.2018 – Lewiston at Gorham 01:00 PM
1.13.2018 – Valley at Highview Christian 01:00 PM
1.13.2018 – Orono at Presque Isle 01:30 PM
1.13.2018 – Vinalhaven at Jonesport-Beals 08:30 AM
1.13.2018 – Waterville at Washington Academy 02:30 PM
1.13.2018 – Hall-Dale at Mount Abram 06:00 PM
1.13.2018 – Mount Ararat at Freeport 07:00 PM
1.13.2018 – Telstar at Richmond 07:00 PM
1.13.2018 – Sanford at Biddeford 01:00 PM
1.13.2018 – Calais at George Stevens 02:30 PM
1.13.2018 – Wiscasset at Dirigo 07:00 PM
1.13.2018 – Searsport at Deer Isle-Stonington 01:30 PM
1.13.2018 – Belfast at Ellsworth 05:30 PM
1.13.2018 – Waynflete at Gray-New Gloucester 05:30 PM
1.13.2018 – Bonny Eagle at Westbrook 06:00 PM
1.13.2018 – Hampden Academy at Camden Hills 01:30 PM
1.13.2018 – North Yarmouth Academy at Sacopee Valley 06:30 PM
1.13.2018 – Gould Academy at Kents Hill 03:00 PM
1.13.2018 – Islesboro at North Haven 12:00 PM
 
Ice Hockey
1.13.2018 – Lawrence/Skowhegan at Marshwood/Traip 02:45 PM
1.13.2018 – Waterville at Yarmouth 05:30 PM
1.13.2018 – Gardiner at Greely 07:20 PM
1.13.2018 – Cape Elizabeth at Cony/Monmouth 05:30 PM
1.13.2018 – Windham/Westbrook at Mt. Ararat/Lisbon/Morse 07:45 PM
1.13.2018 – Gorham at Kennebunk 07:30 PM
1.13.2018 – Hodgdon/Houlton at John Bapst 05:10 PM
1.13.2018 – Cheverus at Portland/Deering 05:50 PM
1.13.2018 – Messalonskee at Camden Hills 06:00 PM
1.13.2018 – Presque Isle at Hampden Academy 06:00 PM
1.13.2018 – Maranacook/Winthrop at Gray-New Gloucester/Poland 06:30 PM