2017-2018 Schedules Games on 1/11/2018
 
Basketball - Boys
1.11.2018 – Maine Central Institute at Winslow 06:30 PM
1.11.2018 – Ashland at Van Buren 07:00 PM
1.11.2018 – Mount View at Waterville 06:30 PM
1.11.2018 – Brewer at Lawrence 07:00 PM
1.11.2018 – Nokomis at Mount Blue 07:00 PM
1.11.2018 – Lee Academy at Calais 06:30 PM
1.11.2018 – Cape Elizabeth at Lake Region 07:00 PM
1.11.2018 – Poland Regional at Wells 07:00 PM
1.11.2018 – Waynflete at Old Orchard Beach 07:00 PM
1.11.2018 – South Portland at Portland 08:00 PM
1.11.2018 – Messalonskee at Gardiner 06:30 PM
1.11.2018 – Noble at Marshwood 07:00 PM
1.11.2018 – Erskine Academy at Skowhegan 07:00 PM
1.11.2018 – Oxford Hills at Cony 06:30 PM
1.11.2018 – Belfast at Maranacook 06:30 PM
1.11.2018 – Edward Little at Morse 06:30 PM
1.11.2018 – Bonny Eagle at Thornton Academy 07:30 PM
1.11.2018 – Greely at Freeport 07:00 PM
1.11.2018 – Gorham at Scarborough 07:00 PM
1.11.2018 – Forest Hills at Highview Christian 05:30 PM
1.11.2018 – Searsport at Bucksport 06:30 PM
1.11.2018 – East Grand at Katahdin 07:00 PM
1.11.2018 – Saint Dominic at North Yarmouth Academy 07:00 PM
1.11.2018 – Leavitt at Brunswick 06:30 PM
1.11.2018 – Orono at Old Town 07:00 PM
1.11.2018 – Yarmouth at Gray-New Gloucester 05:30 PM
1.11.2018 – Mount Ararat at Camden Hills 06:30 PM
1.11.2018 – Narraguagus at Shead 06:30 PM
1.11.2018 – Falmouth at Massabesic 07:00 PM
1.11.2018 – Deering at Cheverus 07:00 PM
1.11.2018 – Biddeford at Westbrook 07:00 PM
1.11.2018 – Sanford at Windham 07:00 PM
1.11.2018 – Sacopee Valley at Traip Academy 06:30 PM
 
Basketball - Girls
1.11.2018 – Lawrence at Brewer 06:30 PM
1.11.2018 – Lee Academy at Stearns 07:00 PM
1.11.2018 – Winslow at Maine Central Institute 06:30 PM
1.11.2018 – Ashland at Van Buren 05:30 PM
1.11.2018 – Hodgdon at Southern Aroostook 07:00 PM
1.11.2018 – Waterville at Mount View 06:30 PM
1.11.2018 – Schenck at Piscataquis 07:00 PM
1.11.2018 – Saint Dominic at North Yarmouth Academy 05:30 PM
1.11.2018 – Mount Blue at Nokomis 06:30 PM
1.11.2018 – Mount Abram at Carrabec 07:00 PM
1.11.2018 – Winthrop at Mountain Valley 07:00 PM
1.11.2018 – Monmouth Academy at Wiscasset 07:00 PM
1.11.2018 – Wells at Poland Regional 07:00 PM
1.11.2018 – Waynflete at Old Orchard Beach 05:30 PM
1.11.2018 – Lake Region at Cape Elizabeth 06:30 PM
1.11.2018 – South Portland at Portland 06:30 PM
1.11.2018 – Marshwood at Noble 05:30 PM
1.11.2018 – Skowhegan at Erskine Academy 06:30 PM
1.11.2018 – Gardiner at Messalonskee 06:30 PM
1.11.2018 – Central Aroostook at Easton 07:00 PM
1.11.2018 – Cony at Oxford Hills 07:00 PM
1.11.2018 – Thornton Academy at Bonny Eagle 06:00 PM
1.11.2018 – Maranacook at Belfast 06:30 PM
1.11.2018 – Morse at Edward Little 07:00 PM
1.11.2018 – Spruce Mountain at Oak Hill 07:00 PM
1.11.2018 – Windham at Sanford 07:00 PM
1.11.2018 – Fort Kent at Fort Fairfield 07:00 PM
1.11.2018 – Freeport at Greely 07:00 PM
1.11.2018 – Searsport at Bucksport 05:00 PM
1.11.2018 – East Grand at Katahdin 05:30 PM
1.11.2018 – Boothbay Region at Madison 07:00 PM
1.11.2018 – Brunswick at Leavitt 06:30 PM
1.11.2018 – Gorham at McAuley 06:00 PM
1.11.2018 – Lisbon at Hall-Dale 06:30 PM
1.11.2018 – Narraguagus at Machias 06:30 PM
1.11.2018 – Yarmouth at Gray-New Gloucester 07:00 PM
1.11.2018 – Camden Hills at Mount Ararat 07:00 PM
1.11.2018 – Forest Hills at Highview Christian 04:00 PM
1.11.2018 – Westbrook at Biddeford 06:00 PM
1.11.2018 – Cheverus at Deering 06:00 PM
1.11.2018 – Massabesic at Falmouth 06:00 PM
1.11.2018 – Dirigo at Telstar 07:00 PM
1.11.2018 – Greenville at Penquis Valley 06:00 PM
1.11.2018 – Deer Isle-Stonington at George Stevens 07:00 PM
1.11.2018 – Traip Academy at Sacopee Valley 06:30 PM
 
Ice Hockey
1.11.2018 – Yarmouth at Portland/Deering 08:00 PM
1.11.2018 – Lewiston at Cheverus 06:00 PM
1.11.2018 – Gorham at Brunswick 07:15 PM