2018-2019 Schedules Games for 9/22/2018—9/29/2018
 
Football
9.22.2018 – Waterville at Nokomis 01:00 PM
9.22.2018 – York at Leavitt 07:00 PM
9.22.2018 – Sacopee Valley at Traip Academy 01:30 PM
9.22.2018 – Bangor at Oxford Hills/Buckfield 01:00 PM
9.22.2018 – Wells at Oak Hill 01:30 PM
9.28.2018 – Medomak Valley at Waterville 07:00 PM
9.28.2018 – Maranacook at Hall-Dale/Winthrop/Maranacook 07:00 PM
9.28.2018 – Belfast at John Bapst 07:00 PM
9.28.2018 – Mountain Valley at Oceanside 07:00 PM
9.28.2018 – Deering at Bonny Eagle 07:00 PM
9.28.2018 – Mount View at Schenck/Stearns 07:00 PM
9.28.2018 – South Portland at Sanford 07:00 PM
9.28.2018 – Traip Academy at Camden Hills 07:00 PM
9.28.2018 – Spruce Mountain at Poland Regional 07:00 PM
9.28.2018 – Maine Central Institute at Old Town 07:00 PM
9.28.2018 – Edward Little at Portland 07:00 PM
9.28.2018 – Thornton Academy at Windham 07:00 PM
9.28.2018 – Marshwood at Falmouth 06:30 PM
9.28.2018 – Massabesic at Scarborough 07:00 PM
9.28.2018 – Greely at Westbrook 06:00 PM
9.28.2018 – Mattanawcook/Lee/Penobscot at Bucksport 07:00 PM
9.28.2018 – Brewer at Cony 07:00 PM
9.28.2018 – Oak Hill at Carrabec/Madison Co-op 07:00 PM
9.28.2018 – Dexter/Piscataquis at Houlton/Hodgdon/GHCA 07:00 PM
9.28.2018 – Messalonskee at Gorham 06:00 PM
9.28.2018 – Dirigo at Freeport 06:00 PM
9.28.2018 – Yarmouth at Morse 07:00 PM
9.28.2018 – Hampden Academy at Skowhegan 07:00 PM
9.28.2018 – Washington Academy at Orono 07:00 PM
9.28.2018 – York at Cape Elizabeth 07:00 PM
9.28.2018 – Mount Desert Island at Hermon 07:00 PM
9.28.2018 – Mount Blue at Brunswick 07:00 PM
9.28.2018 – Foxcroft Academy at Ellsworth/Sumner 07:00 PM
9.28.2018 – Kennebunk at Biddeford 07:00 PM
9.28.2018 – Sacopee Valley at Boothbay/Wiscasset 07:00 PM
9.28.2018 – Mount Ararat at Noble 07:00 PM
9.28.2018 – Nokomis at Leavitt 07:00 PM
9.28.2018 – Lewiston at Bangor 07:00 PM
9.28.2018 – Lisbon/St. Dominic at Wells 07:00 PM
9.28.2018 – Gray-New Gloucester at Lake Region 07:00 PM
9.29.2018 – Oxford Hills/Buckfield at Cheverus 12:30 PM
9.29.2018 – Lawrence at Winslow 01:00 PM
9.29.2018 – Old Orchard Beach at Telstar 01:30 PM
9.29.2018 – Gardiner at Fryeburg Academy 01:30 PM
 
Soccer - Boys
9.22.2018 – Fort Kent at Ashland 2:00 PM
9.22.2018 – Gardiner at Leavitt 03:30 PM
9.22.2018 – Winslow at Erskine Academy 10:00 AM
9.22.2018 – Ellsworth at Hermon 11:00 AM
9.22.2018 – Boothbay/Wiscasset at Monmouth Academy 12:00 PM
9.22.2018 – Presque Isle at John Bapst 01:00 PM
9.22.2018 – Leavitt at Maranacook 10:00 AM
9.22.2018 – Yarmouth at Poland Regional 11:30 AM
9.22.2018 – Medomak Valley at Lincoln Academy 07:00 PM
9.22.2018 – Calais at Bucksport 01:00 PM
9.22.2018 – Thornton Academy at Massabesic 03:00 PM
9.22.2018 – Dexter at Central 12:00 PM
9.22.2018 – Penobscot Valley at Greenville 03:00 PM
9.22.2018 – Traip Academy at Freeport 11:30 AM
9.22.2018 – Mount Desert Island at Caribou 03:00 PM
9.22.2018 – Dirigo at Spruce Mountain 01:00 PM
9.22.2018 – Washington Academy at Foxcroft Academy 01:00 PM
9.22.2018 – Camden Hills at Lewiston 07:00 PM
9.22.2018 – Rangeley at Greater Portland 02:00 PM
9.22.2018 – Shead at Southern Aroostook 01:00 PM
9.22.2018 – Vinalhaven/North Haven at Buckfield 09:00 AM
9.22.2018 – North Yarmouth Academy at Saint Dominic 01:00 PM
9.22.2018 – Fryeburg Academy at Sacopee Valley 06:00 PM
9.22.2018 – Machias at Bangor Christian 01:00 PM
9.22.2018 – George Stevens at Houlton 01:00 PM
9.22.2018 – Wells at Gray-New Gloucester 03:00 PM
9.24.2018 – Greater Portland at Seacoast Christian 04:45 PM
9.24.2018 – Caribou at Washington Academy 03:00 PM
9.24.2018 – Presque Isle at Mount Desert Island 04:00 PM
9.24.2018 – John Bapst at Ellsworth 06:00 PM
9.24.2018 – Shead at Hodgdon 04:00 PM
9.25.2018 – Waterville at Maranacook 06:00 PM
9.25.2018 – Lincoln Academy at Morse 07:00 PM
9.25.2018 – Winslow at Belfast 03:30 PM
9.25.2018 – Falmouth at Deering 05:00 PM
9.25.2018 – Nokomis at Mount View 03:30 PM
9.25.2018 – Medomak Valley at Oceanside 03:30 PM
9.25.2018 – Portland at Sanford 06:30 PM
9.25.2018 – Poland Regional at Freeport 06:00 PM
9.25.2018 – Bangor at Edward Little 03:30 PM
9.25.2018 – Lee Academy at Mattanawcook Academy 04:00 PM
9.25.2018 – Kennebunk at Scarborough 06:30 PM
9.25.2018 – Cony at Camden Hills 03:30 PM
9.25.2018 – Orono at Bucksport 04:00 PM
9.25.2018 – Noble at Thornton Academy 04:30 PM
9.25.2018 – Gardiner at Lawrence 06:00 PM
9.25.2018 – Bonny Eagle at Westbrook 06:00 PM
9.25.2018 – Southern Aroostook at Ashland 05:00 PM
9.25.2018 – Searsport at Dexter 04:00 PM
9.25.2018 – Cheverus at Marshwood 04:15 PM
9.25.2018 – Massabesic at Gorham 06:00 PM
9.25.2018 – Mount Abram at Boothbay/Wiscasset 06:00 PM
9.25.2018 – Monmouth Academy at Mountain Valley 03:30 PM
9.25.2018 – Jonesport-Beals at Narraguagus 04:00 PM
9.25.2018 – Windham at South Portland 06:00 PM
9.25.2018 – Cape Elizabeth at Greely 06:00 PM
9.25.2018 – Skowhegan at Mount Blue 06:00 PM
9.25.2018 – Winthrop at Dirigo 04:00 PM
9.25.2018 – Bangor Christian at Central 04:00 PM
9.25.2018 – York at Yarmouth 06:00 PM
9.25.2018 – Rangeley at Temple 04:30 PM
9.25.2018 – Oxford Hills at Brunswick 03:30 PM
9.25.2018 – Penquis Valley at Piscataquis 04:00 PM
9.25.2018 – Telstar at Hall-Dale 03:30 PM
9.25.2018 – Waynflete at Traip Academy 03:30 PM
9.25.2018 – Fort Kent at Fort Fairfield 07:00 PM
9.25.2018 – Spruce Mountain at Oak Hill 03:30 PM
9.25.2018 – Sumner at Machias 04:00 PM
9.25.2018 – East Grand at Woodland 04:00 PM
9.25.2018 – Lewiston at Messalonskee 03:30 PM
9.25.2018 – Richmond at North Yarmouth Academy 04:00 PM
9.25.2018 – Saint Dominic at Sacopee Valley 06:00 PM
9.25.2018 – Wells at Fryeburg Academy 04:00 PM
9.25.2018 – Hampden Academy at Mount Ararat 03:30 PM
9.25.2018 – Deer Isle-Stonington at George Stevens 04:00 PM
9.25.2018 – Buckfield at Valley 04:00 PM
9.25.2018 – Gray-New Gloucester at Lake Region 06:15 PM
9.26.2018 – Greenville at Schenck/Stearns 04:00 PM
9.26.2018 – Hermon at Old Town 03:30 PM
9.26.2018 – Foxcroft Academy at John Bapst 04:00 PM
9.26.2018 – Hodgdon at Katahdin 03:30 PM
9.27.2018 – Deering at Cheverus 04:00 PM
9.27.2018 – Marshwood at Bonny Eagle 06:00 PM
9.27.2018 – Maranacook at Gardiner 03:30 PM
9.27.2018 – Maine Central Institute at Waterville 03:30 PM
9.27.2018 – Lawrence at Brewer 03:30 PM
9.27.2018 – Gray-New Gloucester at Poland Regional 04:45 PM
9.27.2018 – Edward Little at Camden Hills 03:30 PM
9.27.2018 – Lee Academy at Sumner 04:00 PM
9.27.2018 – Scarborough at Windham 06:00 PM
9.27.2018 – Westbrook at Portland 05:30 PM
9.27.2018 – Mount Ararat at Cony 03:30 PM
9.27.2018 – Dexter at Penquis Valley 04:00 PM
9.27.2018 – Bangor Christian at Penobscot Valley 04:00 PM
9.27.2018 – Oak Hill at Carrabec 03:30 PM
9.27.2018 – Lisbon at Monmouth Academy 03:30 PM
9.27.2018 – Winthrop at Boothbay/Wiscasset 06:00 PM
9.27.2018 – Messalonskee at Skowhegan 03:30 PM
9.27.2018 – Houlton at Orono 04:00 PM
9.27.2018 – Gorham at Noble 06:00 PM
9.27.2018 – Fryeburg Academy at York 06:00 PM
9.27.2018 – Mattanawcook Academy at Piscataquis 04:00 PM
9.27.2018 – Spruce Mountain at Mount Abram 06:00 PM
9.27.2018 – Mountain Valley at Telstar 03:30 PM
9.27.2018 – Greater Portland at Rangeley 04:30 PM
9.27.2018 – Saint Dominic at Richmond 04:00 PM
9.27.2018 – North Yarmouth Academy at Waynflete 04:00 PM
9.27.2018 – Mount Blue at Lewiston 07:00 PM
9.27.2018 – Bucksport at Deer Isle-Stonington 04:00 PM
9.27.2018 – Chop Point at Islesboro 04:00 PM
9.27.2018 – Searsport at George Stevens 04:00 PM
9.28.2018 – Maine Central Institute at Old Town 03:00 PM
9.28.2018 – Dirigo at Hall-Dale 06:30 PM
9.28.2018 – Thornton Academy at Kennebunk 06:30 PM
9.28.2018 – Freeport at Greely 06:00 PM
9.28.2018 – Narraguagus at Machias 04:00 PM
9.28.2018 – Southern Aroostook at Central Aroostook 07:00 PM
9.28.2018 – Woodland at Shead 04:00 PM
9.28.2018 – Erskine Academy at Lincoln Academy 05:00 PM
9.28.2018 – Biddeford at Massabesic 05:00 PM
9.28.2018 – Old Town at Presque Isle 06:00 PM
9.28.2018 – Leavitt at Morse 03:30 PM
9.28.2018 – Lake Region at Sacopee Valley 04:00 PM
9.28.2018 – Ashland at Fort Kent 07:00 PM
9.28.2018 – Temple at Seacoast Christian 04:00 PM
9.29.2018 – Belfast at Oceanside 10:00 AM
9.29.2018 – Nokomis at Winslow 10:00 AM
9.29.2018 – Lawrence at Waterville 01:00 PM
9.29.2018 – Carrabec at Boothbay/Wiscasset 05:00 PM
9.29.2018 – Lewiston at Oxford Hills 06:00 PM
9.29.2018 – Saint Dominic at Poland Regional 12:30 PM
9.29.2018 – Deer Isle-Stonington at Schenck/Stearns 01:00 PM
9.29.2018 – Calais at Lee Academy 12:00 PM
9.29.2018 – Mattanawcook Academy at Bucksport 02:00 PM
9.29.2018 – Hampden Academy at Camden Hills 03:00 PM
9.29.2018 – Searsport at Penobscot Valley 01:00 PM
9.29.2018 – South Portland at Falmouth 10:00 AM
9.29.2018 – Jonesport-Beals at Islesboro 12:00 PM
9.29.2018 – Spruce Mountain at Monmouth Academy 07:00 PM
9.29.2018 – Skowhegan at Brunswick 11:00 AM
9.29.2018 – Central at Penquis Valley 02:30 PM
9.29.2018 – Yarmouth at Cape Elizabeth 04:00 PM
9.29.2018 – Washington Academy at Hermon 03:00 PM
9.29.2018 – Foxcroft Academy at Caribou 03:00 PM
9.29.2018 – Greenville at Piscataquis 07:00 PM
9.29.2018 – Traip Academy at Wells 10:00 AM
9.29.2018 – East Grand at Katahdin 04:00 PM
9.29.2018 – Lake Region at North Yarmouth Academy 10:00 AM
9.29.2018 – Sacopee Valley at Fryeburg Academy 10:30 AM
9.29.2018 – Rangeley at Richmond 12:00 PM
9.29.2018 – Bangor at Mount Ararat 01:00 PM
9.29.2018 – Rangeley at Vinalhaven/North Haven 12:30 PM
 
Soccer - Girls
9.22.2018 – Winslow at Erskine Academy 11:30 AM
9.22.2018 – Monmouth Academy at Mount Abram 11:00 AM
9.22.2018 – Maranacook at Leavitt 10:00 AM
9.22.2018 – Sanford at Deering 11:30 AM
9.22.2018 – Poland Regional at Yarmouth 04:00 PM
9.22.2018 – Brewer at Belfast 10:00 AM
9.22.2018 – Medomak Valley at Lincoln Academy 05:00 PM
9.22.2018 – Nokomis at Maine Central Institute 10:00 AM
9.22.2018 – Biddeford at Scarborough 12:00 PM
9.22.2018 – Calais at Bucksport 11:00 AM
9.22.2018 – Dexter at Central 10:30 AM
9.22.2018 – Penobscot Valley at Greenville 01:00 PM
9.22.2018 – Pine Tree Academy at Searsport TBD
9.22.2018 – Portland at South Portland 11:00 AM
9.22.2018 – Waynflete at Greely 10:00 AM
9.22.2018 – Gorham at Falmouth 10:00 AM
9.22.2018 – Freeport at Saint Dominic 10:00 AM
9.22.2018 – Mount Desert Island at Caribou 01:00 PM
9.22.2018 – Rangeley at Greater Portland 12:30 PM
9.22.2018 – Shead at Southern Aroostook 02:30 PM
9.22.2018 – Vinalhaven/North Haven at Buckfield 09:00 AM
9.22.2018 – Fryeburg Academy at Sacopee Valley 04:00 PM
9.22.2018 – Old Orchard Beach at Lake Region 01:00 PM
9.22.2018 – Wells at Gray-New Gloucester 01:00 PM
9.22.2018 – George Stevens at Houlton 02:30 PM
9.22.2018 – Presque Isle at John Bapst 11:00 AM
9.24.2018 – Lee Academy at Mattanawcook Academy 04:00 PM
9.24.2018 – Searsport at Dexter 04:00 PM
9.24.2018 – Monmouth Academy at Winthrop 03:30 PM
9.24.2018 – Bangor Christian at Narraguagus 04:00 PM
9.24.2018 – Bucksport at Central 04:00 PM
9.24.2018 – Pine Tree Academy at Vinalhaven/North Haven TBD
9.24.2018 – Calais at Washington Academy 06:00 PM
9.24.2018 – Penquis Valley at Piscataquis 04:00 PM
9.24.2018 – East Grand at Woodland 04:00 PM
9.24.2018 – Bonny Eagle at Falmouth 06:00 PM
9.24.2018 – Richmond at North Yarmouth Academy 04:00 PM
9.24.2018 – Gray-New Gloucester at Old Orchard Beach 04:00 PM
9.24.2018 – Shead at Hodgdon 04:00 PM
9.24.2018 – Deer Isle-Stonington at George Stevens 04:00 PM
9.24.2018 – Orono at Houlton 04:00 PM
9.24.2018 – York at Wells 5:00 PM
9.25.2018 – Maranacook at Waterville 03:30 PM
9.25.2018 – Lincoln Academy at Morse 05:00 PM
9.25.2018 – Belfast at Winslow 03:30 PM
9.25.2018 – Oceanside at Medomak Valley 03:30 PM
9.25.2018 – Mount View at Nokomis 03:30 PM
9.25.2018 – Freeport at Poland Regional 06:00 PM
9.25.2018 – Greenville at Schenck 04:00 PM
9.25.2018 – Maine Central Institute at Old Town 04:00 PM
9.25.2018 – Edward Little at Bangor 06:00 PM
9.25.2018 – Southern Aroostook at Ashland 07:00 PM
9.25.2018 – Lawrence at Gardiner 06:30 PM
9.25.2018 – Mount Blue at Skowhegan 03:30 PM
9.25.2018 – Greely at Cape Elizabeth 06:00 PM
9.25.2018 – Rangeley at Temple 03:00 PM
9.25.2018 – Caribou at Hermon 05:00 PM
9.25.2018 – Yarmouth at York 06:00 PM
9.25.2018 – Brunswick at Oxford Hills 06:00 PM
9.25.2018 – Camden Hills at Cony 03:30 PM
9.25.2018 – Traip Academy at Waynflete 03:30 PM
9.25.2018 – Fort Kent at Fort Fairfield 05:00 PM
9.25.2018 – Presque Isle at Mount Desert Island 04:00 PM
9.25.2018 – Messalonskee at Lewiston 07:00 PM
9.25.2018 – Sacopee Valley at Saint Dominic 04:00 PM
9.25.2018 – John Bapst at Ellsworth 06:00 PM
9.25.2018 – Mount Ararat at Hampden Academy 06:00 PM
9.25.2018 – Buckfield at Valley 04:00 PM
9.26.2018 – Deering at Massabesic 06:00 PM
9.26.2018 – Scarborough at Sanford 06:30 PM
9.26.2018 – Lee Academy at Sumner 04:00 PM
9.26.2018 – Kennebunk at Westbrook 06:00 PM
9.26.2018 – Windham at Thornton Academy 06:30 PM
9.26.2018 – Marshwood at Noble 04:00 PM
9.26.2018 – Dexter at Penquis Valley 04:00 PM
9.26.2018 – Bangor Christian at Penobscot Valley 04:00 PM
9.26.2018 – Carrabec at Dirigo 03:30 PM
9.26.2018 – Madison at Telstar 03:30 PM
9.26.2018 – Cheverus at Bonny Eagle 06:00 PM
9.26.2018 – Spruce Mountain at Monmouth Academy 03:30 PM
9.26.2018 – South Portland at Biddeford 05:00 PM
9.26.2018 – Oak Hill at Mountain Valley 03:30 PM
9.26.2018 – Narraguagus at Shead 04:00 PM
9.26.2018 – Winthrop at Lisbon 03:30 PM
9.26.2018 – Bucksport at Orono 03:30 PM
9.26.2018 – Central at Piscataquis 04:00 PM
9.26.2018 – Deer Isle-Stonington at Washington Academy 05:00 PM
9.26.2018 – Boothbay Region at Hall-Dale 03:30 PM
9.26.2018 – Hodgdon at Katahdin 03:30 PM
9.26.2018 – Woodland at Calais 04:00 PM
9.26.2018 – Falmouth at Portland 05:30 PM
9.26.2018 – Fryeburg Academy at Wells 06:00 PM
9.26.2018 – Searsport at George Stevens 04:00 PM
9.26.2018 – Richmond at Greater Portland 04:00 PM
9.27.2018 – Waterville at Maine Central Institute 03:30 PM
9.27.2018 – Poland Regional at Gray-New Gloucester 03:00 PM
9.27.2018 – Camden Hills at Edward Little 03:30 PM
9.27.2018 – Cony at Mount Ararat 03:30 PM
9.27.2018 – Wiscasset at Madison 03:30 PM
9.27.2018 – Greely at Freeport 06:00 PM
9.27.2018 – Skowhegan at Messalonskee 03:30 PM
9.27.2018 – York at Cape Elizabeth 06:00 PM
9.27.2018 – Gorham at Noble 04:00 PM
9.27.2018 – Hermon at Old Town 03:30 PM
9.27.2018 – Buckfield at Temple 04:30 PM
9.27.2018 – Brewer at Lawrence 06:00 PM
9.27.2018 – Foxcroft Academy at John Bapst 04:00 PM
9.27.2018 – Gray-New Gloucester at Yarmouth 06:00 PM
9.27.2018 – Greater Portland at Rangeley 03:00 PM
9.27.2018 – Waynflete at North Yarmouth Academy 04:00 PM
9.27.2018 – Saint Dominic at Richmond 04:00 PM
9.27.2018 – Lewiston at Mount Blue 06:00 PM
9.28.2018 – Dirigo at Hall-Dale 04:30 PM
9.28.2018 – Gardiner at Maranacook 06:00 PM
9.28.2018 – Cheverus at Deering 05:00 PM
9.28.2018 – Winslow at Nokomis 03:30 PM
9.28.2018 – Thornton Academy at Kennebunk 04:30 PM
9.28.2018 – Bonny Eagle at Marshwood 04:00 PM
9.28.2018 – Carrabec at Hyde 03:30 PM
9.28.2018 – Falmouth at South Portland 06:00 PM
9.28.2018 – Narraguagus at Woodland 04:00 PM
9.28.2018 – Houlton at Orono 04:00 PM
9.28.2018 – Sumner at Washington Academy 05:00 PM
9.28.2018 – Southern Aroostook at Central Aroostook 05:00 PM
9.28.2018 – Spruce Mountain at Mount Abram 06:00 PM
9.28.2018 – Telstar at Mountain Valley 03:30 PM
9.28.2018 – Erskine Academy at Lincoln Academy 07:00 PM
9.28.2018 – Biddeford at Massabesic 07:00 PM
9.28.2018 – Old Town at Presque Isle 08:00 PM
9.28.2018 – Lisbon at Boothbay Region 03:30 PM
9.28.2018 – Morse at Leavitt 03:30 PM
9.28.2018 – Ashland at Fort Kent 05:00 PM
9.29.2018 – Lawrence at Waterville 11:30 AM
9.29.2018 – Belfast at Oceanside 12:00 PM
9.29.2018 – Deer Isle-Stonington at Schenck 11:00 AM
9.29.2018 – Calais at Lee Academy 02:00 PM
9.29.2018 – Portland at Westbrook 10:00 AM
9.29.2018 – Mattanawcook Academy at Bucksport 12:00 PM
9.29.2018 – Hampden Academy at Camden Hills 01:00 PM
9.29.2018 – Searsport at Penobscot Valley 11:00 AM
9.29.2018 – Hyde at Wiscasset 07:00 PM
9.29.2018 – Lisbon at Monmouth Academy 05:00 PM
9.29.2018 – Sanford at Windham 11:30 AM
9.29.2018 – Brunswick at Skowhegan 11:00 AM
9.29.2018 – Central at Penquis Valley 12:30 PM
9.29.2018 – Cape Elizabeth at Yarmouth 06:00 PM
9.29.2018 – Ellsworth at Hermon 11:00 AM
9.29.2018 – Foxcroft Academy at Caribou 01:00 PM
9.29.2018 – York at Fryeburg Academy 01:00 PM
9.29.2018 – Greenville at Piscataquis 05:00 PM
9.29.2018 – Traip Academy at Wells 12:00 PM
9.29.2018 – Greater Portland at North Yarmouth Academy 02:00 PM
9.29.2018 – East Grand at Katahdin 02:00 PM
9.29.2018 – Sacopee Valley at Lake Region 10:00 AM
9.29.2018 – Rangeley at Richmond 12:00 PM
9.29.2018 – Gray-New Gloucester at Waynflete 11:00 AM
9.29.2018 – Mount Ararat at Bangor 11:30 AM
9.29.2018 – Oxford Hills at Lewiston 07:00 PM
 
Field Hockey
9.22.2018 – Maine Central Institute at John Bapst 01:30 PM
9.22.2018 – Winslow at Lawrence 10:00 AM
9.22.2018 – Mount View at Waterville 10:00 AM
9.22.2018 – Oceanside at Erskine Academy 09:00 AM
9.22.2018 – Nokomis at Brewer 11:00 AM
9.22.2018 – Gardiner at Leavitt 10:00 AM
9.22.2018 – Kennebunk at Thornton Academy 10:00 AM
9.22.2018 – Hermon at Belfast 11:00 AM
9.22.2018 – Morse at Lincoln Academy 10:00 AM
9.22.2018 – Lewiston at Cony 10:00 AM
9.22.2018 – Freeport at Yarmouth 12:30 PM
9.22.2018 – Greely at Traip Academy 09:30 AM
9.22.2018 – Piscataquis at Central 11:00 AM
9.22.2018 – Fryeburg Academy at Cape Elizabeth 02:30 PM
9.22.2018 – Massabesic at Falmouth 07:00 PM
9.22.2018 – Wells at North Yarmouth Academy 10:30 AM
9.22.2018 – Sacopee Valley at Lake Region 11:00 AM
9.24.2018 – Mountain Valley at Dirigo 03:30 PM
9.24.2018 – Poland Regional at Freeport 06:00 PM
9.24.2018 – Lawrence at Morse 04:00 PM
9.24.2018 – Yarmouth at Wells 06:00 PM
9.24.2018 – Greely at Cape Elizabeth 06:00 PM
9.24.2018 – John Bapst at Orono 04:00 PM
9.24.2018 – Piscataquis at Hermon 04:00 PM
9.24.2018 – York at Saint Dominic 04:00 PM
9.24.2018 – Fryeburg Academy at Lake Region 04:00 PM
9.24.2018 – Hall-Dale at Telstar 03:30 PM
9.24.2018 – Oak Hill at Spruce Mountain 03:30 PM
9.24.2018 – Belfast at Lincoln Academy 04:00 PM
9.24.2018 – Lisbon at Boothbay Region 04:00 PM
9.24.2018 – North Yarmouth Academy at Sacopee Valley 04:00 PM
9.24.2018 – Old Orchard Beach at Gray-New Gloucester 04:00 PM
9.24.2018 – Portland at Deering 03:30 PM
9.25.2018 – Mount View at Maranacook 04:00 PM
9.25.2018 – Waterville at Erskine Academy 04:00 PM
9.25.2018 – Brewer at Oceanside 04:00 PM
9.25.2018 – Scarborough at Noble 04:30 PM
9.25.2018 – Maine Central Institute at Leavitt 04:00 PM
9.25.2018 – Edward Little at Mount Ararat 04:00 PM
9.25.2018 – Gardiner at Nokomis 04:00 PM
9.25.2018 – Lewiston at Camden Hills 04:00 PM
9.25.2018 – Marshwood at Bonny Eagle 04:15 PM
9.25.2018 – Thornton Academy at Massabesic 04:15 PM
9.25.2018 – Westbrook at Windham 04:00 PM
9.25.2018 – Cony at Bangor 04:00 PM
9.25.2018 – Gorham at South Portland 04:00 PM
9.25.2018 – Hampden Academy at Skowhegan 04:00 PM
9.25.2018 – Brunswick at Oxford Hills 04:00 PM
9.25.2018 – Falmouth at Biddeford 05:30 PM
9.25.2018 – Messalonskee at Mount Blue 04:00 PM
9.25.2018 – Portland at Cheverus 04:00 PM
9.25.2018 – Sanford at Kennebunk 04:00 PM
9.26.2018 – Fryeburg Academy at Poland Regional 04:00 PM
9.26.2018 – Schenck/Stearns at Dexter 04:00 PM
9.26.2018 – Central at Mattanawcook Academy 04:00 PM
9.26.2018 – York at Greely 04:00 PM
9.26.2018 – Spruce Mountain at Winthrop 03:30 PM
9.26.2018 – Old Town at Orono 03:30 PM
9.26.2018 – Cape Elizabeth at Freeport 06:00 PM
9.26.2018 – Boothbay Region at Dirigo 03:30 PM
9.26.2018 – Foxcroft Academy at Piscataquis 04:00 PM
9.26.2018 – Oak Hill at Hall-Dale 03:30 PM
9.26.2018 – Lisbon at Mountain Valley 03:30 PM
9.26.2018 – Saint Dominic at Traip Academy 04:00 PM
9.26.2018 – Lake Region at North Yarmouth Academy 04:00 PM
9.26.2018 – Sacopee Valley at Old Orchard Beach 04:00 PM
9.27.2018 – Hermon at John Bapst 04:30 PM
9.27.2018 – Morse at Maranacook 04:00 PM
9.27.2018 – Winslow at Waterville 04:00 PM
9.27.2018 – Noble at Deering 04:00 PM
9.27.2018 – Lincoln Academy at Oceanside 04:00 PM
9.27.2018 – Massabesic at Sanford 06:00 PM
9.27.2018 – Bonny Eagle at Scarborough 06:00 PM
9.27.2018 – Mount Blue at Edward Little 04:00 PM
9.27.2018 – Windham at Marshwood 04:15 PM
9.27.2018 – Hampden Academy at Camden Hills 07:00 PM
9.27.2018 – Biddeford at Thornton Academy 07:30 PM
9.27.2018 – Cheverus at Westbrook 04:00 PM
9.27.2018 – Brunswick at Cony 04:00 PM
9.27.2018 – South Portland at Falmouth 06:30 PM
9.27.2018 – Skowhegan at Mount Ararat 04:00 PM
9.27.2018 – Kennebunk at Portland 03:30 PM
9.27.2018 – Messalonskee at Lewiston 04:00 PM
9.27.2018 – Leavitt at Erskine Academy 04:00 PM
9.27.2018 – Bangor at Oxford Hills 04:00 PM
9.28.2018 – Lake Region at Poland Regional 03:30 PM
9.28.2018 – Orono at Dexter 04:00 PM
9.28.2018 – Yarmouth at York 04:00 PM
9.28.2018 – Gray-New Gloucester at Greely 04:00 PM
9.28.2018 – Winthrop at Oak Hill 03:30 PM
9.28.2018 – Schenck/Stearns at Central 04:00 PM
9.28.2018 – Freeport at Fryeburg Academy 04:00 PM
9.28.2018 – Dirigo at Spruce Mountain 03:30 PM
9.28.2018 – Lisbon at Hall-Dale 03:30 PM
9.28.2018 – Telstar at Mountain Valley 03:30 PM
9.28.2018 – Old Orchard Beach at Traip Academy 04:00 PM
9.28.2018 – Brewer at Foxcroft Academy 04:00 PM
9.28.2018 – Saint Dominic at North Yarmouth Academy 03:30 PM
9.29.2018 – Mattanawcook Academy at Piscataquis 03:00 PM
9.29.2018 – Maranacook at Lincoln Academy 10:00 AM
9.29.2018 – Old Town at Winslow 11:00 AM
9.29.2018 – Oceanside at Mount View 10:00 AM
9.29.2018 – Lawrence at Waterville 03:00 PM
9.29.2018 – Gardiner at Maine Central Institute 10:00 AM
9.29.2018 – Edward Little at Bangor 11:00 AM
9.29.2018 – Morse at Leavitt 04:00 PM
9.29.2018 – Camden Hills at Skowhegan 10:00 AM
9.29.2018 – Hampden Academy at Brunswick 02:00 PM
9.29.2018 – Oxford Hills at Messalonskee 11:00 AM
9.29.2018 – Traip Academy at Wells 10:00 AM
9.29.2018 – Mount Ararat at Mount Blue 10:00 AM